Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
18. jún 2009

no alinka tak náš bude asi podobný šikovniak
ali hoď mi prosím linku na Tvoj blog musím si to tu zadať nanovo

huleni
18. jún 2009

no ja som neni ani tehu a vsetko zabudam a najlepsie na tom je ked idem vzdy na to ze niki kde si to zas dala a je to polozene na takom mieste kde sa este nedostane..si poviem jaj chudiatko moje mamina sa snazi svoju skleroz hadzat na teba 🙂

martinaj
18. jún 2009

konecne dosiel muz z roboty 🙄
a to mal dnes volno....... idem si lahnut 😔 som KO

martinaj
18. jún 2009

dobru nocku 🙂

huleni
18. jún 2009

bru nocku martinaj 😉

janka1874
autor
18. jún 2009

zhrňte mi niekto čo je tu nové za tie dni čo som tu nebola

ajula25
18. jún 2009

no mati ja som došla a ty odchádzaš 😲 ale tak moja chyba. tiež som čítala pol hodinu čo ste popísali len dnes....

Boc fotky sú úžasné. Proste super fotografka si 😉

ajula25
18. jún 2009

my sme boli dnes u Janky a Sendy. No aký bol Lukáš zarevaný...niečo strašné! Ale tak Janka dúfam bude spokojná aspoň s počítačom, keď už Lukáš bol taký.... 😅

ajula25
18. jún 2009

Všetky panelákujete?

ivana26
18. jún 2009

jej jani, ja som si ani nevsimla, ze cakate chlapceka 😵 gratulujem, nejak som to prepasla 😀

ivana26
18. jún 2009

ja nepanelakujem, ale o chvilku padam do postielky 🙂

aadula
18. jún 2009

jani, tak musíš dohnať teraz koníkovanie 😀

pomoooc moj Samino nechce jesť...dnes ani mlieko nevypil...horko ťažko na obed zjedol trocha polievky zeleninovej ...potom kúsok chlebíka a večer jogurt..to bolo všetko ...

huleni
18. jún 2009

baby ja uplne odveci ale ake mate pripojenie, ci ako sa to pise lebo nam casto mrzne net a chceme to zmenit len nevieme aky vybrat:o)

alinka76
18. jún 2009

ja mám v pozadí ten film na markíze, ale nesledujem ho.

adulka, možno z tepla. môj máva večer žravé chúťky, ho musím odháňať, čo zje všetko, čo vidí. no ale preto, že cez deň je len na ovocí. behá stále ku čerešni a pýta čerešne. alebo jahody, už vie, kde to všetko rastie, tak len ukazuje rukou, kde mám s ním ísť. 😀

huleni
18. jún 2009

no co sa tyka jedenia tak mne niki stale papa ako maly vrabciak...nic moc..

janka1874
autor
18. jún 2009

ale ajula čosi malý bol v pohode netráp sa tým a za pc ešte raz ďakujeme len ešte prísť na zopár vecí a bude dobre

janka1874
autor
18. jún 2009

no s jedením ani u nás nič moc teda fakt v poslednej dobe sa Sendy nepretrhne s jedením

ajula25
18. jún 2009

no jani neboj na to prídeš časom 😉 a možno Lukáš už bol unavený, preto bol taký. Ale Sendy aká pohoďáčka. On vrešťal a ona na neho len pozerala 😅

aadula
18. jún 2009

jani a to ti ho úplne preinštaloval? máš to na novo všetko a iné?

alinka..mňa skôr trápi, že ani mliečko nechce..to keď aj cez deň nejedáva ..to si zvykol vypiť... len neviem či sa mu netlačia očné zúbky..také divné navreninky má z boku dasienka...

ajula25
18. jún 2009

aadulka neboj, to prejde s tým papaním. Možno fakt tie zúbky sa tlačia 😉

alinka76
18. jún 2009

huleni, my sme predtým išli cez súkromníka a teraz cez T-com a je to sto a jedno, vtedy často padal a teraz ide ako po masle.

janka1874
autor
18. jún 2009

ano aadula mám všetko preinštalované lebo riadne blbol
a teraz sa učím niektoré veci 😅 😅

huleni
18. jún 2009

ja si stale hovorim ze keby mne tak "chutilo" ako jej tak to by bola radost chudnut:o))))) najhorsie na tom je ze kde pridem a maju nieco na jedenie aj v obchode tak krici mnam mnaaaaam mnaaaam a vsetci na mna kukaju tak jej nieco kupim a ona to hned slahne o zem:O(( asi im v tomto pocasi fakt nechuti a do toho tie zubaky nestastne 😖

janka1874
autor
18. jún 2009

ajul asi to bolo tou únavou no ja len žasnem aká je sendy vegeťáčka zlostila ho a ešte sa na neho potom kukala že čo sa tak jeduje

telinka
18. jún 2009

ja si teda presne nepamatam , ale myslim ze starsie baby o takomto case pili mlieko len vecer a peta este stale 3x denne 😅 chodi spavat uz o 11tej a to je unavena normalne jedlo by nejedla tak dostane flasu a obeduje az o 14tej 😅

alinka76
18. jún 2009

jani, mne tiež preinštaloval , ja osm mala trojanov a dal mi nový windows, trošku mi trvalo kým som si naň zvykla, ale už je pohoda.
a na net chodíš cez Explorer alebo Mozillu?

ajula25
18. jún 2009

je teli ja pozerám, že kto to píše a to len novú foto si nahodila 😉

janka1874
autor
18. jún 2009

nie cez Operu tak ako aj predtým
len na facebook neviem pridať hromadne foto niečo tam hce odo mňa inštalovať len nemám odvahu

huleni
18. jún 2009

no alinka aj my mame take pripojenie a teraz to este od jedneho daky druhy prebral a kazdu chvilu to pada a ked im volam tak ze ano mame tam hlaseny vypadok pracuje sa na tom a to aj par dni tak rozmyslame ze fakt asi T-com alebo nieco take a kolko platite ak sa mozem opytat s co vsetko k tomu treba mat.O))

telinka
18. jún 2009

huleni , my mame t-com a v pohode ide 😉