Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
18. máj 2009

tak ze by pre zmenu dobru noc kocky???? 😕

telinka
18. máj 2009

no jo tak som si poklebetila , mozem ist spat 😅

bocmanka
18. máj 2009

😉 teli, tak dnes si sa neurozprávala, nechaj si na zajtra...pokecáme... 😀

abbi
19. máj 2009

TELI 😀 😀 😀
cau BOC ... DAKUJEM za balicek 😉 😉 aj darcek 😵 😵 si zlatucka

abbi
19. máj 2009

my sme tuto noc mali taku burku, ze tu trieskalo, buchalo no sila. ale maly mi spal 12 hodin 😵 😵 😵 KONECNE

janka1874
autor
19. máj 2009

Dobré ránko
tak mne asi vianoce skončili a opäť Sendy vstala o 6.00 ale mohlo by jej to aspoň cez víken ostať aby vstávala o 7.30 to by som sa aj fajne vyspala 😀 😀 😀 😀

csikike
19. máj 2009

ahojte, tak u nas sa spalo do 7.40 😲 , az na mna, ja som bola celu noc hore a to mam rada burky 😔 , len som si nevedela najst miesto

bocmanka
19. máj 2009

🙂 u nás boli tiež búrky, ale sme spali sladko ako cukríčky, romy vstala už tesne po šiestej, čo nezvykne, ale náš marko /záchod máme blízko spálne.../ bol na záchode a šepkal, umyyyťť /každé ráno ho totiž ešte vysprškujem, aby bol do škôlky čerstvý../, tak sa romy úplne prebrala 😎
😎 😎 nevadí, fajn nám popršalo, tak dnes nemusíme polievať našu záhradu
tak teraz zase spí slečna, sama sa pýtala, tak uvidíme, možno aj lepšie, dnes ju budú očkovať tým priorixom a marka druhú dávku žltačky a potom máme nadlhoooooooo pokoj s očkovaniami...

janka1874
autor
19. máj 2009

no ja idem dať slečnu spať teraz a ako tak pozerám na ten byt tak zas budem mať čo robiť

simka9122008
19. máj 2009

Ahojte pekné ránko všetkým, ja som vstala s desnou bolesťou hlavy, tak som si šupla tabletku a je dobre
Odniesli sme Peťka do škôlky a pobehali 3 obchody, nikde nedostať biele tofu ☹ , tak budeme musieť ísť asi poobede do tesca

bocmanka
19. máj 2009

🙂 simkaaaaaaa, biele tofu mám ja, poď.....xixixixix
ja idem dnes robiť špargľu, mňamky....

csikike
19. máj 2009

ja idem robit pizzu, uz len sunku kupit 😵 , to zase bude mat maly radost
inac, musim zaklopat, ale celkom sa mu lepsia ocka, este to nie je ono, ale je to ovela lepsie ako predtym 😵 , len nech to uz prejde, sice dostava kortikosteroidy, ale co uz, ked musis tak musis

centik
19. máj 2009

dobre rano,
baby mate niekto dobry recept na nieco z brokolice? ale nieco jednoduche 😉

csikike
19. máj 2009

centik ja zvyknem uparit brokolicu, zapek. misu vymazem maslom, posypem struhankou, nasypem brokolicu, nakrajanu sunku, kukuricu, sampiony, struhany syr a zalejem rozslahanym vajcom s kyslou smotanou zriedenou trochou mlieka a trocha vegety a zapekam
maly to zboznuje

janka1874
autor
19. máj 2009

no csikike to znie dobre tá brokolica 😀

janka1874
autor
19. máj 2009

juj mne sa dnes tak nič nechce 😒 😒

simka9122008
19. máj 2009

Baby toto počasie je originál na spanie, tak som sa rozhodla že zaľahnem na obed s malou

janka1874
autor
19. máj 2009

no mne bude o chvíľu vstávať ale som zrelá na zaľahnutie toto počasie je fakt o nervy

boc super fotky

bocmanka
19. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jani dík, toto je moja favoritka....

janka1874
autor
19. máj 2009
janka1874
autor
19. máj 2009

ja som si normálne musela urobiť také kakavko lebo ma začína bolieť hlava z toho šiši počasia už asi 3 krát akože pršalo ale to sú také dažde že akoby nič a to nemám rada nech už normálne leje ale toto je ani ani

simka9122008
19. máj 2009

No ja som teraz skúšala dať malú na nočník pred spaním, tak sadnúť si ako tak sadne, ale ihneď začne ričať a postaví sa, normálne nechápem a to mala úplne suchú plienku

janka1874
autor
19. máj 2009

no simi ja som začínala s nočníkom tak že som jej stále ničo dala do ruky na papanie buď čajik alebo nejakú piškotu či keks a aj teraz občas pije čaj na nočníku

lenka85
19. máj 2009

ani u nas to s tym nocnikom vobec nejde... A to zucha hovorila aby sme si deti naucili na nocnik este pred tym ako sa nam narodia druhe deti, no neviem, ja to nevidim ruzovo

aadula
19. máj 2009

ahojte 🙂 my sme boli na trhu a začalo pršať, ale za pár minut aj prestalo 😝 je hrozne dusno

mne Samko obsedí na nočníku, ale aj tak väčšinou kaká do plienky 😅

centik, ja zvyknem len tak jednoducho...uvarím borkolicu, uvarím cestoviny...zvlášť... potom brokolicu pokrájam... celé to zmiešam ..zvyknem nivu do toho nakrájať a okoreniť, opaprikovať osoliť a šupnúť na to šľahačkovú smotanu a zapiecť 🙂

luculka
19. máj 2009

cafte aj u nás je hrozne dusno,,,chvílu slnko ,,,chvilu pod mrakom,... 😒

hodila som nejake nove fotos,,,, 🙂 🙂

Dnes máme 2roky spoločného života 🙂 🙂

janka1874
autor
19. máj 2009

aadula ja už to potom nezapekám len takú syrovú omáčku a je to

tinyleaf
19. máj 2009

aj u nas bola v noci burka, maly sa na nu zobudil s takym revom, ze som ho dlho nevedela utisit. Este ze nam minuly tyzden namontovali bleskozvod, inak by som sa bala aj ja 🙂

janka1874
autor
19. máj 2009

opäť ste všetky vonku? 😀

ajula25
19. máj 2009

ahojte
Luculka tak všetko najlepšie. Nech si šťastne nažívate ešte aspoň 100 rokov 😉 a krásne fotky....
Svieti slnko v KE. Ani neviem, že pršalo. Všade je strašne sucho. Vraj sa práši spod motyky.... 😅
NočníK? hm....ja neviem tiež ako ho to naučím. On mi ukáže že pišať bude do plienky a vybavené. Aj keď si tam sadne nič tam neurobí. No proste katastrofa. Fakt netuším ako ho odplienkovať. A to Marek mi pomaly už bez lienok behal v takom čase....ach jó 🙄