Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
22. jún 2009

ano ale tmavsiu tusim,,,,krááásna je ze?

aadula
22. jún 2009

alinka no majú teraz krajšie veci na dievčatká ako kedysi...aj keď niekedy sa podarili dobré kúsky kúpiť Paťke..a teraz by som jej kupovala kade čo moderné...keď na mňa nemajú číslo 😀 ...ale ona sa skôr tak do športova oblieka

a nakoniec som objednala totohttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5964152, ale bez tých kvietkov..Paťka, že tie tam netreba..Samko by ich aj tak asi obtrhal 🙂

luculka
22. jún 2009

aadul super ja som pozerala tie zásteny,,,a táká trávicka akoze s krtkom a kvietkamy stoji 98eur 😅 😕 😕

huleni
22. jún 2009

no ked citam ake cisla kupujete tak to len moja niki je take drobatko:o)) nam je semtam aj 86 este velka:o)) a topanocky 19tky ma teraz a u len pokukujem ci netlacia,O)

aadula
22. jún 2009

my kupujeme tak 86-92 a topánočky 22 aj keď ešte jarné topánočky má 21, ale zdajú sa mi, že sú mu už akurát..sandalky má 22 🙂

aadula
22. jún 2009

náš Samino sa smeje ako z rozprávky Lolek a Bolek...začne sa smiať..a ja sa musím na ňom 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
22. jún 2009

žienky idem si Vás dočítať len uložím malú
bábo je v poriadku len zas nevieme čo to bude lebo dnes mi tento lekár povedal že jemu sa zdá skôr dievčatko tak sme zas na začiatku 😀 😀 😀

alinka76
22. jún 2009

huleni, nič si z toho nerob, aj môjmu sú 86-tky veľké nohavice hlavne. má také frajerské nohavky a asi na jeseň mu budú. Nevadí, aspoň nemusím potom zháňať. a pozerala som v skrini a máme jednu bundošku takú jesenno-zimnú, tak ešte dačo budeme kupovať určite. zatiaľ len sledujem kto čo má a potom si dačo objednám.

Luc, to chce nejako moc za tú zástenu, nie? 😲

aadula
22. jún 2009

jani skvelé !! 😀 tak bude prekvapko ..naša Paťa bola taká malá záhada...v 5 mesiaci mi povedali, že bude dievča a potom sa ani za svet nechcela ukázať...a to som po termíne s ňou ešte týždeň ležala ..a ona sa skovávala potvorka 😀 😀

alinka76
22. jún 2009

jani nevadí, však ešte hádam pôjdeš na sono a ukáže sa vám. ono čo doktor, to môže mať iný pohľad a ten predtým možno lepšie videl. a ak nie, bude prekvapko 😕

luculka
22. jún 2009

ali aj ja som bola z toho v soku,,, 😕

janka1874
autor
22. jún 2009

no ja už to nejako neriešim aj Sendy sa nejako nechcela ukázať tak uvidíme v piatok idem na jedno vyšetrenie kde sa robí aj 3D tak uvidíme ako sa bude drobčekovi zas chcieť či ukáže alebo nie 😀

no a k veľkostiam tak vrch 86 nám je ešte pomerne veľký nohavice akurát v páse pláveme ale dĺžka akurát tak ja nikdy neviem aké kupovať 😀

csikike
22. jún 2009

kocky, to moje dieta neche jest vobec... ani vcera, az kym sme mu nedali hippku, tak teraz neviem...

janka1874
autor
22. jún 2009

csikike to sme na tom podobne akurát že u nás ani hipp nezaberá max čo sama je tak dnes zjedla polovičku polievky ináč ani za svet nič

csikike
22. jún 2009

jani, no parada, tak sa mam aspon tesit, ze tu hippku zje... asi mu ju idem dat 🤐
ale take slane blbosti, chrumky a ostatne to moze 😠

aadula
22. jún 2009

csiki samino bol tak minulý týždeň ..neviem z čoho žil..a to nechcel ani mlieko...ale od včera ho zas pije 😝 ..ale slabo papá stále

janka1874
autor
22. jún 2009

csikike presne tak len mu ju daj a buď rada že aspoň to zje

anina1
22. jún 2009

ahojte 😉
nezaprší a nezaprší 😀

csikike
22. jún 2009

baby, ja som uplne v mimo, ked sa nedari, tak aj hovno na cloveka padne, aby to bolo lepsie 😔

anina1
22. jún 2009

čo sa stalo csiki? 😕

csikike
22. jún 2009

ani, to len tak sa vsetko zbehlo a potrebujem sa vyrevat, aby som bola zase normalna 😢

anina1
22. jún 2009

veď kľudne sa môžeš posťažovať, aj to treba 😉

janka1874
autor
22. jún 2009

csikike kľudne spusť čo sa stalo

juj my sme sa už tak tešili na chlapčeka a zas sme na pochybách 😒 😒 😒

huleni
22. jún 2009

csikike kludne napis, sa ti ulavi, ja sa tiez necitim najlepsie ked sa vam t stazujem ale fakt to dobre padne 😉

huleni
22. jún 2009

a k tomu jedeniu, niki stale papa malo a niekedy mam pocit ze zije z lasky, ale zas cokoladu tu ked vidi tak hned krici mnam mnam 😒

anina1
22. jún 2009

ako vám je dobre, že nemusíte von, keď je škaredo 😒
u nás leje a musím ísť von so psom aj s malou a peši 😝

silvika
22. jún 2009

ja som sa prave vratila zvonku nastastie uz dorazil aj dedo, tak maleho zablateneho ako zabaka maleho som vyzliekla vonku a este aj pancusky sme mali zamazane tak som ho prezliekala, vsade blato tak umyvat dve miestnosti kym som to odstranila a jasne aj ja zamazana nie tak ako maly ale tak cista nie som. nasmu teda ani nahodou nevadi slapat po blate najprv nozkami potom to tam miesi aj rukami, dosiel uz ze e e tak som umyvala aj ruky co mal aj rukavy cele zablatene sviecka pod nosom, kabatik mokry.... no idea naco dovolenky ... si "zrelaxujem" aj ked zaprsi ..... 😝

huleni
22. jún 2009

baby ja uplne od veci ale nepouziva niektorej z vas manzel kozmetiku Loreal men expert? moj manzel dostal taku supravu a uz len niki obhryza krabicky z toho kedze MM nepouziva ani len krem:o)) takze ak by ste niektora chceli na cene sa dohodneme,:o)) skusim sem vlozit foto ak sa mi to podari:o))) a dam link...

huleni
22. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
snad som to dobre vlozila tak ak by ste niektora mala zaujem dajte vediet.o)