Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
23. jún 2009

aha, no ta sa dost podobala na Matinu, ved sme sa boli spolu fotit v atelieri....tak som ju dala prec aby ste si nas nemylili 😀

alinka76
23. jún 2009

janka, neboj sa, tá tvoja láska, čo venuješ teraz Sendy sa zázračne pri pôrode rozdelí aj na to druhé bábo a budeš ho tiež milovať. naše srdcia sú v tomto smere nekonečne plné lásky.

telinka
23. jún 2009

no tiny dobry napad 😝 😀 😀 😀

tinyleaf
23. jún 2009

ja sa tiez obavam, ci to druhe babo budem mat rovnako rada ako to prve. Vidim to na tehotenstve, ze to vnimam uplne inak, uz to beriem tak vecne, ani tolko nepozeram informacii na nete, nefotim sa s bruskom, proste nie je casu na taketo veci ☹

telinka
23. jún 2009

tiny , naco by si pozerala informacie , ked vsetko uz ovladas????
ja by som ani nepovedala ze sa laska rozdeli , ale ze sa s prichodom dalsieho dietata to mnozstvo zdvojnasobi 😵

janka1874
autor
23. jún 2009

no ja si to ale tiny trošku vyčítam lebo bábo to cíti a nerada by som bola keby malo pocit že sa mu nevenujem

centik
23. jún 2009

presne tak Teli, druhe bude tak isto lubene ako prve 🙂

centik
23. jún 2009

a tretie 😝

alinka76
23. jún 2009

Teli, no ja by som možno tiež povedala, že sa tiež zdvojnásobí, lebo aj toho malého červíčka som tak zahrnula láskou, až to bolo nemožné toľko jej vyrobiť 😀 😀 😀

ale možno preto, že bol taký rozdiel medzi nimi. možno keby boli skôr po sebe, tak to tak nevnímam intenzívne, ako teraz tinyleaf vraví. ja som všetko prežívala odznova a práveže som si teraz užívala aj toho bruška. mám veľa fotiek bruškatých 😵

tinyleaf
23. jún 2009

telinka tak som sa vratila k predchadzajucej fotke, ale trochu upravenej 🙂

alinka76
23. jún 2009
telinka
23. jún 2009

no ja ked som bola prve 2 razy tehulka este neboli digitalne fotaky 😅 😅 😅 stara vykopavka som 😀

tinyleaf
23. jún 2009

teli ja som si pri Martinkovi pravidelne citala co sa deje v ktorom tyzdni, bola som aj na prednaske o porode, chodila som na take cvicenoa pre tehotne, kazdu chvilu som si prezerala detske oblecko...no a teraz nic z toho. Zachvilu ma caka nachystanie si oblecka pre malu, oprat, vyzehlit, ulozit...a mne sa do toho vobec nechce
😢 Uz to beriem ako pracu, nie ako zabavu ☹ , je to normalne, alebo sa mam nad sebou vayne zamysliet? 😕 😕

telinka
23. jún 2009

aliiiiiiii neskoroooooo...minuly tyzden som gumaky kupila 😉

tiny....je krasna lepsia ako ta zimna 🙂

alinka76
23. jún 2009

Teli ani ja som pri Lenke nemala digitálny. tie fotky sú hrozné, také rozmazané a tváre strašne maličké, až mi je to lúto, že Lenku som o tie pekné zábery pripravila. a fotiť svoje brucho na film som nejako nevedela, nemala som istotu, či fotky vyjdu, vieš aké to bolo, 1 z troch bola dobrá ☹

luculka
23. jún 2009

cafte,,,martinaj tak tieto pocity mám ja stále,,ked si predstavím mať druhe babo 😕 😕

teli naco su vam gumáky??? 😀

aadula
23. jún 2009

ja som študovala aj pri Paťke aj pri malom čo v ktorom týždni sa deje..a teraz si tú knižku študuje Samino...mm sa rehní, že bude gynekológ 😀

luculka
23. jún 2009

ozaj ali krááááásne fotoecky,,, 😎 🙂

telinka
23. jún 2009

tiny , neplas , je to uplne normalne , ved mas matka a si rada ked si mozes chvilu nohy na stol vylozit a nie tesit sa na zehlenie aj ked veci pre bejbinko 😉 neboj nic si uplne normalna 🙂 ono b skorej bolo divne keby si mala vela casu pri matkovi...ale to by zase on nebol asi normalny takze je to dobre tak ako to je 😵

centik
23. jún 2009

podla mna zena preziva prve tehotenstvo uplne inak ako tie dalsie, ale nemyslim ze to suvisi nejak s tym ake bude mat city k babatku,

alinka76
23. jún 2009

Tiny, možno to je tým, že máš malého a celý deň ti zaberie starostlivosť o neho. možno ak by ti ho niekto vzal na deň manžel niekde na výlet a ty to začneš všetko pre malú chystať, tak to príde, to tešenie sa. Neviem ti poradiť, ja som práve opačne mala stavy ☹

telinka
23. jún 2009

lucul....no su nam na dve veci....vies...na nic a na hov.o 😅

alinka76
23. jún 2009

Luculik, díky. ty sa pochváľ, ako dopadlo vaše fotenie. 🙂

janka1874
autor
23. jún 2009

tin tá zimná pôsobila tak na depku veď ešte leto máme pred sebou 🙂

no neviem na to sa ja celkom teším na chystanie maličkých vecičiek len sa bojím že nebudem mať na to moc času
a mimochodom v nedeľu som mala 2 mesačého chlapčeka na rukách ale bol taký nejaký maličký a ešte vôbec nevedl držať hlávku tak som mala pocit že mám pár týždňové bábo na rukách a reakcia Sendy hneď prišla kuk pohladkala že moj moj a išla sa ďalej hrať proste flegma nezájem

alinka76
23. jún 2009

darujem letné oblečenie pre chlapca veľ. 86 😀 😀 😀 sa obávam, že leto už nebude ☹ ☹ ☹

luculka
23. jún 2009

teli to teraz bolo ironicky myslené ,,,alebo fakt ze na dve veci,,ked s aPetka boji vody,,,

ali kuk album 😉 ,,,nic moc Nati neposedela

telinka
23. jún 2009

nestraaaaaas ali , ja som tolkoooo letnych siat peti pokupila ☹

alinka76
23. jún 2009

janka, ver tomu, že to druhé bábo nebudeš tak intenzívne piplať ako prvé. kamarátka, čo má tak starého ako ja to tvrdí, že je rada, že mladšieho nakŕmi a zaspí, lebo starší si vyžaduje pozornosť. ☹ ale neboj, za pár mesiacov to budú najlepší kamaráti. ale ty to budeš mať ťažké tie prvé mesiace ☹

janka1874
autor
23. jún 2009

alinka blbneš? neber nám nádej že ešte leto bude veď mi levice neprežijeme bez leta tak dlho aspoň ja teda určite nie

luculka
23. jún 2009

ani racice nepreziju bez leta,,,,, 🙄 🙄 🙄