Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
24. jún 2009

možno mu len zabehlo ajula a to sa mu vrátilo

csikike to je už fakt o nervy to naozaj v tomto super zdravotníctve na to nevedia prísť čo mu je? do prčic takéto veci ma vedia naštartovať

aadula nech mu to skoro prejde naša nádcha alebo čo to akože bolo mala asi niečo predsa len s tými zúbkami lebo včera bol ďalší očný vonku nebude to tak aj u Vás?

luculka
24. jún 2009

zucha to som uz pocula ze sa zacnu pocikávať,,,ze ved aj bábo moze,,,,aj cumlík nosiť,,,ked aj bábo má,,,,

ajula25
24. jún 2009

csiki a USG kvôli refluxu vám robili?

ajula25
24. jún 2009

aadulka skoré uzdravenie Saminkovi 😉

simka9122008
24. jún 2009

Aj včera som vám zabudla povedať skoro by som išla asi sedieť, niekde som odbehla a malá bola v dedovej izbe, mal dokorán otvorené okno a stolička bola pod oknom, ona si na ňu vyliezla, no nejako bolo ticho, tak som išla mrk že čo vlastne robí a ona už skoro na vnútornej parapete, tak ma zamrazilo, že až, som si hneď spomenula na tie dve deti čo vypadli z okna 😝

janka1874
autor
24. jún 2009

simi neblázni no naši od kedy to videli pomaly ani vetračku nemôžem mať otvorenú lebo Sendy vypadne

csikike
24. jún 2009

ajul, nie, este mu nic nerobili, len vtedy vytery z nosa a hrdielka, ale nic viac...
no som zveda co bude, inac tomi to berie uplne v pohode, hned po sa hra a je culy, vesely, tak len dufam, ze mi povedia, ze je vsetko OK, ze mame len cakat kym z toho vyrastie...
ajul, vy ste mali na orave toho krasneho macka, asi lukyho oblubeny... a my sme mali so sebou grcaci kyblik 😅

zucha
24. jún 2009

reflux by sa asi prejavil skor, ci nie? A ten by mal do roka uplne zmiznut
Ale je fakt Csiki, ze strasne casto pises, ze grcka. Mne sa pogrcala len raz a to predvcerom, ked kaslala od toho, ako jej sople stekali do hrdla. A to dokonca vo sne a ani sa nezobudila na to. som stala nad nou a chytala grcky do dlani. No uzasny pohlad

luculka
24. jún 2009

simi 😕 ,,,by ma porazilo,,mne raz malá skoro zletela zo schodov som na nu zvrieskla z toho soku a potom som ju drzala v náruči,,,a plakala,,,malá nechápala co sa deje 😔

ajula25
24. jún 2009

simi a ktoré poschodie?
veru na okná treba dávať teraz veľký pozor. 😨

simka9122008
24. jún 2009

no my bývame na prízemí ale aj tak, treba dávať veľký pozor, teraz je to rizikové obdobie, veď aj tie dve deti mali okolo 2 rokov

aadula
24. jún 2009

zucha a chodí stále Aňa do jasličiek?

tak výšky..okná..schodiská..to je pre mňa nočná mora

janka1874
autor
24. jún 2009

aadula to viac menej aj pre mňa aj keď nemáme takú zlú skúsenosť ako vy ale aj tak ja som taký bojko

ajula25
24. jún 2009

zucha asi by sa prejavil skôr, ale však pre istotu...vylúčiť to. Ja neviem, ja nie som lekár, ale tak my teraz ideme. A to sme aj s Marekom boli. Z alergo nás poslala.
A grckanie nie je dobré,lebo však tie kyseliny zo žalúdka leptajú sliznice, nie? Mali by to riešiť...

Csiki hej obľúbený macík...
ten kýblik nezávidím 😖

simka9122008
24. jún 2009

No veru Adi, ty si si tiež prežila svoje a ako je na tom teraz Samko?

csikike
24. jún 2009

simi, az mi mraz prebehol po chrbte...kokso
a neviem co povie zajtra dokina, ved podam hlasenie

zucha
24. jún 2009

aadula, chodi. Ale len na 2 hodiny 2 krat do tyzdna. To akurat stihnem prist domov, upratat kuchynu, uvarit, alebo nieco upiect alebo sa trosku poprechadzat v klude s Kaťou po vonku. To mi teda chyba, lebo ked ideme von, tak ju musim v kociku odstavit na ihrisku a venovat sa Ani.

huleni
24. jún 2009

baby ja som vas az teraz docitala, no tak hlavne skore uzdravenie prajem detickam a co sa tyka reflux my sme mali dost silny a niki ma niekedy tendenciu ked si ju niekto nevsima normalne sa sama zacat napinat ani to neivem vysvetlit a minule ma dozrala si strcila prsty do ust a proste akokeby chcela vracat..a ona este aj s takym zvukom zacne ze bleee.no ide ma casto porazit..papa malo a este aj to by sem tam rada vygrcala ☹ no a verim ze to prejde ze to len docasne lebo ked to bude niekde robit tak si budu mysliet ze niekoho videla vracat a napodobnuje..no ak neprejde tak pojdem k doktorke...

ajula25
24. jún 2009

baby ja keď nechávam deti u mamy ja sa tak bojím že nechajú niekde okno otvorené bez dozoru, alebo balkón...oni bývajú na 7. posch. Normálne vidímhororové scénare. A pritom mamine dôverujem úplne. Proste je to vo mne! 😒

simka9122008
24. jún 2009

Baby a vám sa deti dlhšie pohrajú v piesku, lebo moja tam dlho neobsedí, ona skúma okolie a furt je v pohybe

zucha
24. jún 2009

csiki, ale ked vas raz zacnu posielat po vysetreniach, tak to je hroza. Ja som to absolvovala s Kaťou. Najprv sono brucha kvoli refluxu, potom ORL ci nie je nejaky blok v dychani a teraz potne testy. Tie su najhorsie, lebo by mohlo ist o cysticku fibrozu. Az som revala, ked som sa dozvedela, ze na co ju testuju

aadula
24. jún 2009

zucha..úplne mi pripomínaš v delí času moju švagrinkú...tiež to berie tak v pohode..a stíha variť..piecť..obdivujem vás 🙂

Samko pôjde od polovičky sept. do jasličiek..len mám trošku obavy..lebo ako sme boli v tej nemocnici..tak od vtedy keď vidí niekoho v bielom oblečení..tak začne strašne plakať...bojí sa...a tam chodia sestričky v bielom...dúfam, že tých veľa detí a hračiek to zachráni

a dnes celý deň tak podarene vykrikoval havo.. tak sa tak tešííím

ajula25
24. jún 2009

simi Lukáš tak ak Simonka....5 sekúnd. a ak je v piesku dlhšie, tak sa zasypáva 😅

ajula25
24. jún 2009

zucha ja idem zajtra s Lukym na potný test 🙄

simka9122008
24. jún 2009

No celkovo návštevy lekárov a nemocníc nie je nič príjemné 😝

zucha
24. jún 2009

huleni, Ana nemala ani reflux a tie prsty si tam niekedy pchala. Lekarka mi povedala, ze absolutne si to nemame vsimat a fakt to preslo uplne samo. Lebo ak ju na to upozornime, tak vie, ze sa nieco deje a ze uputala pozornost. A to je jedno,ci reagujes kladne, ci zahriaknutim, ci ako. Takze nevsimat si to.

ajula25
24. jún 2009

a tiež som absolvovala krčné, pľúcne a o týždeň ešte na USg....a potom na alergo.

zucha
24. jún 2009

ajula, drzim palce. Pre mna to bolo otrasne. Musime ich absolvovat este druhy raz a az ku koncu jula sme objednany na plucne k lekarke, ktora bude konzultovat vysledky. Otras

simka9122008
24. jún 2009

Ono deti asi skúšajú na nás všetko

ajula25
24. jún 2009

zucha a vy prečo? a čo to vlastne tam robia? ja neviem čo mám zajtra čakať 😒