Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
25. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

takto sme to nejakodnes vyzerali...fotka je nekvalitná. Mala som leppší záber, ale ja dilino som is ho vymazala 🙄

ajula25
25. jún 2009

huleni nie je zač. mile rada...ak sa páčil, tak som spokojná 😉

silvika
25. jún 2009

ale maly statocnicek ....

ajula25
25. jún 2009

silci to hej. to bol 😉

ajula25
25. jún 2009

silvi malo byť...sorry 😅

silvika
25. jún 2009

ja si naneho stale spominam ako na chalana co bol stale v pohybe, aj na ranajkach pobehoval aj v bare no furt si ho ani neviem predstavit ako sedi v klude

ajula25
25. jún 2009

silvi on sedí,len keď ho pričapím. alebo mu dám mobil do ruky a tak....ale inak je furt v pohybe, ako si pamätáš 🙂

silvika
25. jún 2009

hlavne s tym zelenym lizatkom bol nebezpecny

alinka76
25. jún 2009

ahojte, ajulka, tak ste to zvládli super, už len čakať na výsledky, ale hádam budete ok.

ja som dorobila ten vak, vnútro a skoro ma porazilo, keď som dnu sypala guličky, 1/4 sa mi vysypala po obývačke. no spúšť 😠 😠 😠 som to zbierala 1/2 hodinu, lebo to všade lietalo.

a dcéra sa na tom práve váľa. už len nech mi prídu tie vrchné látky a bude to super. hodím foto na FB, ako to zatiaľ vyzerá.

luculka, aj mne by sa páčilo robiť také fotky, len mať na to ateliér a zákazníčky. ale tu na Liptove tuším ani nikoho nepoznám, kto také dačo robí 😉

alinka76
25. jún 2009

http://www.familyfoto.sk/kids/ff-sk-kids-165.ht... Luc, takto nejako by to malo vyzerať 😉

alinka76
25. jún 2009

no haló, kde ste? už sme sa dostali na druhú stranu v témach, to nesmieme dopustiť 😀

aadula
25. jún 2009

ahojte, my sme s mm dnes okná umývali..zatiaľ len kuchyňa a obyvačka.. čo nám činažiak maľovali to bolo hrozné umývať. úplne malé bodečky milimentrové po okne, sme sa teda nadreli a to nás čakajú ešte v dvoch izbách.. teraz sme boli vonku...Samino mi v kuse utekal preč 😝 celý deň vykrikuje havo havo 😀 .. teraz je všetko havo...a akurát tu mrnčí a chce tu ťukať

simka9122008
25. jún 2009

Ja som okúpala deti, no poviem vám ako v dobe kamennej, som musela zohrievať vodu v hrncoch a tá para z nich keď som to vyliala do vane, no normálne zamorilo kúpelňu 😀 😀 😀 , ja sa asi idem osprchovať k babke o ulicu ďalej len čakám mamu, to je na nervy takto dlho byť bez teplej vody 😝

aadula
25. jún 2009

simi..my sme takto boli asi mesiac do zadu...tiež sme sa len tak čľapkali...a najviac mi vadilo...vodu na riad zohrievať 😝

alinka76
25. jún 2009

no my sme mali podvečernú prechádzku po mlákach, Samko bol mokrý, zablatený, ale spokojný. Keď som ho trepala domov, tak sa metal ako užovka. Okúpala som ho a už je v posteli, tipujem že spí, lebo je tam ticho 😵

aadula, nezávidím ti tie okná, viem čo to je, keď mne moji chlapi robili fasádu 😖 a ja blbec som si v zime na dvere vchodové nastriekala sprejom akože biele vločky a na jar to nešlo dole. Som sa narobila ako blbec, keď som to stierala. Potom som sa naštvala, vzala som riedidlo a do minúty to bolo preč. No že ma to hned nenapadlo 😠

aadula
25. jún 2009

náš Samo ten našiel piesok, kým som sa ja asi 2 min. rozprávala...som ho nechala ...ale nejak som si neuvedomila, že je dosť mokrý..a tak mal fajnovo na ručičkách z neho nalepené...ešte, že tam bola blízko nejaká krčma ...tak som mu tam vbehla ruky umyť 😀 a ja blbá som si nevšimla, že aj na ústach mal...nie veľa..ale ostalo mu...a šupla som ho do koča...a ja že čo na neho tak pozerá každý...tak som sa aj ja kukla... 😀 a rýchlo utrela pusinku 😝

aadula
25. jún 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5964152 ja som túto taburetku nakoniec objednala.. je to dosť peniažkov, ale myslím, že sa to využije ... ak by sa to Saminovi nepáčilo..Paťka sa už na to teší 🙂

alinka76
25. jún 2009

aadula, bude sa im páčiť. ja som ani nedorobila a už sa o ňu bili. dúfam, že zajtra prídu deky a dorobím aj vrch. ja som tento vak tiež pozerala, ale je to bavlna, pri deťoch neviem ako dlho to vydrží. ja idem dať vrch z mikrofázy, je to drahý materiál, ale pevný a jemnučký zároveň.

ajula25
25. jún 2009

hojte
tak ali ale ten vak je teda o dosť väčší ako ho predávajú....pekne si to urobila. A určite to bude krásne vyzerať s látkou na vrchu....
tie guličky si kde objednávala?

abetka
25. jún 2009

babule nemate nejaky strih na potah na stolicky? Som dnes si aj kreslila, ale stale to neni to co by sa mi pacilo 😅

ajula25
25. jún 2009

abetka a neskúšala si nájsť niečo cez google?

ajula25
25. jún 2009

a kde ste všetky? však už len leto s Katkou ide 😀

alinka76
25. jún 2009

ajula, myslím, že je rovnako veľký ako ten na mmb čo mali. ak to robila teda podľa strihu čo mám ja 😀

abetka
25. jún 2009

aj tam som hladala, ale nic take tam nebolo, jedine co sa predava v quelle a to je este ako tak,ale neni som z toho nadsena

alinka76
25. jún 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5960927

abetka a na aké stoličky poťah? ako by mal vyzerať?

alinka76
25. jún 2009

ajula, ja som brala na vak 200l a dohodli sme sa na super cene 😵 ale som to skoro do auta nevpratala, také obrovské to bolo 😀

abetka
25. jún 2009

take na operadlo a aj na sedaciu cast a aby to bolo kompaktne. 🙂 .

ajula25
25. jún 2009

mhm. bo ja mám vankúš na kojenie a som nevedela odkial doobjednať. Luky ho zležal 😀

alinka76
25. jún 2009

a načo ti je vankúš na kojenie? si nedáš s tým pokoj 😀 😀 😀

aadula
25. jún 2009

alinka to je od tej kočky..čo som si ja objednala...tiež sa chystám, že keď sa to uleží, tak doobjednam guličky..prípadne látku na to