Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
26. jún 2009

aj Ondrej tak hovoril malej 😀

luculka
26. jún 2009

tak nasi práve odisli na dovcu 😢 🙂

brýýý

janka1874
autor
26. jún 2009

ahoj telinka
ja malej hovorievam miška aj keď neviem prečo

anina1
26. jún 2009

vitaj teli 😉

janka1874
autor
26. jún 2009

teda aby som bola presnejšia že malá miška (ako zvieratko)

telinka
26. jún 2009

simi...pjeknaaaa fotecka 🙂

lucul , tak to si vyskusate , jak to bude ked budete byvat samostatne 🙂

janka1874
autor
26. jún 2009

presne to aj mňa napadlo teli že u luculky prázdny dom možno aj nejaká žúrka bude aaaa čo keď to dopadne prírastkom 😀 😀 😀 😀

simka9122008
26. jún 2009

Baby ani sa nenazdáme a nastúpia do škôlky a to sa nedávno len narodili 😲

janka1874
autor
26. jún 2009

veru ja keď som dnes u kamošky videla 3 týždňové bábo až sa mi veriť nechcelo že aj Sendy bola taká malá

aadula
26. jún 2009

telinka ahoj 🙂

luculka
26. jún 2009

teli to uz je natrenovane,,, 😵

tatino nosil kufre pred dom,,kým doslo pre nich auto,,a sme sa smiali nech niekto dáva pozer,,ze to zoberu obcania tmavsej pleti,,,ze to bolo na vyhodenie,,,,by si dosli na svoje,,, 😀

simka9122008
26. jún 2009

Ja som si až dnes na rozlúčke uvedomila ako ten čas letí, že už malý ide do školy

anina1
26. jún 2009

simka, dnes ma to napadlo, že za chvíľu koniec materskej, hrozne to letí 😒

luculka
26. jún 2009

ja nasu volám bambulka,,a kvetinka 😵

telinka
26. jún 2009

no baby petu uz do 7 naucili pocitat , tak zachvilu ju tam vysikujem 😀 😀 😀

huleni
26. jún 2009

niki casto volaju miska ale to sa skor mylia lebo vsetci si myslia ze som jej dala meno po sebe:o)))ja mam pocit ze jej kazdy den hovorim inak:o) to co ma hned napadne a sa mi paci tak tak jej poviem:o))) minule jej hovorim ze vies ze ty si moje vsetulinko vsetko a strasne ta milujem vies to ano??? a ona prikyvla no ja som sa skoro rozplakala..tak ako pisete su to nase neskutocne preuzasne zlaticka.O))))

aadula
26. jún 2009

telinka to bude malá pani učiteľka keď do škôly nastúpi 😀

luculka
26. jún 2009

teli sak uz aj bez plienok je,,tak uz moze nastupit rovno

luculka
26. jún 2009

nasa vie,,len mama,,baba,,nie,,,,bom bom,,akoze zvony zvonia na kostole,,,a toto,,,

simka9122008
26. jún 2009

Huleni normálne si ma dojala, dnes som nejaká citlivejšia, po tej rozlúčke 😢

telinka
26. jún 2009

no uz sa na to tesim , ako tam bude kazde rano srdcervuco plakat ze tam nejde 😅 😅 😅
starsie v skolke nikdy nezaplakali , ale peta je ina , straaasne na mne visi 😒

luculka
26. jún 2009

boze ja sa toho prveho dna v skolke bojim uz teraz,,,myslim ze ja na tom budem horsie ako Nauš 😔 i

aadula
26. jún 2009

to čakám aj ja, že malý bude plakávať..a paťka si rýchlo zvykla..

simka9122008
26. jún 2009

No to som aj ja zvedavá ako to bude znášať malá, no keď sme chodili po malého veľmi sa jej tam páčilo, ihneď sa vrhla na kočiare a revala keď som ju odtiaľ brala preč

simka9122008
26. jún 2009

A to ešte musím na pondelok kúpiť deťom do škôlky nejaké lízatká, bude Petra, Pavla, tak budeme oslavovať, malý je Peter a drahý Pavol, fakt dobre podelené a poobede má byť nejaká akcia pre deti na plavárni

luculka
26. jún 2009

si predstavte ze nasich tretích susedov chceli dnes na prave poludnie vykradnuť,,,nastastie si jeden z nich zlomil nohu ked prelezal bránu,,tak tý dvaja dalsi utiekli a jemu jeden okoloiduci zavolal sanitku,,,,

krstný nám to prisiel povedat,,,uplne mal nervy,,ze co je to ked si to dovolia takto za bieleho dna,,a este k tomu je to dom na kraji,,,kade chodi najviac ludi 😠 😠

csikike
26. jún 2009

baby, ja som maleho naucila, ze ked mu povieme lubim ta, tak on odpovie aj ja... a ked som prvykrat povedala drahemu nech mu povie, ze lubim ta a tomik mu odpovedat, tak sa skoro rozplakal, tak ho vystiskal 😵
a mate pravdu, neskutocne leti ten cas...
inac moje dieta este nespi, takze bibi bude mat asi konkurenciu 😅

simka9122008
26. jún 2009

Luci čoooooooooo, to je drzosť
Ajul krásna spomienka
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

simka9122008
26. jún 2009

Jeeeeeeeeeeej Csikike to muselo byť krásne

huleni
26. jún 2009

no ja mam obavy ze bude plakat ale prajem si nech to je viac pre mna trapenie a ona nech to zvladne:o) tak ako si to kazda prajeme 😀 ja sa chystam na novy skolsky rok ist so svokrou ona robila v skolke a dodnes je tam velmi oblubena a navstevuju sa tak pojdeme mrknut ako sa jej to tam bude pozdavat.o)