Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
26. jún 2009

tak my sme si s nástupom do škôlky užili. od prvého dňa a potom min. pol roka v kuse palč plač plač....on reval v škôlke a ja po ceste domov....no zvykol si a od toho ďalšieho roku to bolo už dobré.
Ja pevne verím, že Luky nebude toľko plakávať....

luculka
26. jún 2009

csiki to je krááásne 🙂

janka1874
autor
26. jún 2009

csikike to je milé super

ajula25
26. jún 2009

díky simi

csiki super...to dojme každého.

inak huleni aj Marekovi sa veľmi páčilo v škôlke, kým som tam s ním bola. Akonáhle ma videl odchádzať, rev rev rev....

janka1874
autor
26. jún 2009

asi idem spať na dnes stačilo brucho mám ako kameň tak idem vegetiť

ajula25
26. jún 2009

janka oddychuj. to potrebuješ. Ja som bola ako chodiaca mrtvolka, keď som Lukyho čakala....stále unavená, namosúrená...jáj nič moc 😅

simka9122008
26. jún 2009

Veru Jani, veľa oddychuj a všetky tehulky tiež 😉

csikike
26. jún 2009

no, on vela toho nenarozprava...teda co mu rozumiet, a toto vie, tak spon niecim nas potesi... pripadne ked neodpovie, tak mu povieme, co mas povedat a vtedy uz iste povie to aj ja 😵
my sme mali dnes v meste remeselnicke trhy a vecer tu bol desmod, tak sme mysleli, ze to bude dlho, tak maly isiel k nasim a my sme si uzili hodinu pre seba... ale keby som vedela, ze to bude len tak kratko, tak by sme ho brali so sebou, bolo tam kopec deti a aj mladsich do tomika...
inac dnes prisiel z 3 mnodrinam jednou ranou.. tak sa vyplesti chuda, ze si udrel hlavicku, bradu a aj pri ocku, tak vyzera ako keby sme ho tyrali 😔

csikike
26. jún 2009

ajul, prave si opisala moj stav... a ten nas maly diablik k tomu dost pomaha... niekedy mi uz vadi, ze stale treba na neho kricat, ale on sa tvari ako keby nepocul a ked sa ho spytam, ci ma hluche uska, tak sa za ne chyti a vyskeri sa 😝

luculka
26. jún 2009

ozaj co sa vam najviac osvedčilo na zapareniny,,,Nati teraz stale kaká,,,a je hrozne zaparená az má take puchiere,,a to ju kazdý krát natieram,,,, 😖

keby som isla na poradnu tak ma normálne dr. udá ze sa o ni nestarám,,,strasne to má chudatko moje

telinka
26. jún 2009

no tomik je iny artista 😒
ja som tak petu naucila ze sa jej spytam "co si moja" a ona ze lasja...rozumej laska 😵
pridala som herecku jak dneska zase a opat vozila 🙂

csikike
26. jún 2009

teli, peta je nadherna v tych satickach, uplne na spapanie 😵

luculka
26. jún 2009

jeeej Petka aká herecka,,, 😵 😵

telinka
26. jún 2009

lucul...ja ked peta mala...este v pamperskach som dala v najhorsich pripadoch imazol , ale v latke uz nemala zapareniny 🙂

luculka
26. jún 2009

ja davam,,,sudokrem,,,rybaciu masť 😒

luculka
26. jún 2009

imazol je v takej zelenej tube?

telinka
26. jún 2009

no nam sa osvedcila ta rybacina ale ked bolo zle...je tam napisane ze proti mokvajucim a pliesnovym infekciam 😒

ajula25
26. jún 2009

teli super. krásna je 🙂

csiko aj moôj trpí hluchotou. a mám takých dvoch....niekedy mi haraší....a prichytím sa že vrieskam ako zmyslov zbavená... ☹

csikike
26. jún 2009

luc, napodobne, ja som davala sudokrem, ale ked mal jednorazovky, obcas sa stalo, ze mal take cervene, vtedy som dala kalciovu mast a potom sudo, ale odkedy ma latkovky tak je to parada 😵

telinka
26. jún 2009

no je to bielozelene

vsimnite si akekrive nohy ma na tej foto c 30 😅

ajula25
26. jún 2009

ja zvyknem dávať niveu a nám to pomáha. ale keď mal také veľmi zaparené tak som to striedala s indulonou

luculka
26. jún 2009

ajul presne,,aj ja niekedy na nu jačím,,a potom mi to je luto a stískam ju,,ale niekedy ma tak vytočí,,,sa bojim ze sa doláme pri tom co stvára,,,

ozaj este vie povedat aj au,,ked sa buchne,,, 😀

ajula25
26. jún 2009

teli nie sú krivé, len sa tak postavila....šak super je to! 😉

ajula25
26. jún 2009

my mse posledné dva dni mali krátke nohavice. no ten má nohy doráňané jak po celom lete. a to padne, zdvihne sa a ide ďalej. Nič ani nemukne...

ajula25
26. jún 2009

aj ja chcem aby už kecal ☹ on len to svoje eeee na všetko. a na Mareka a MM kričí dada 😀

telinka
26. jún 2009

tak to je super...drzi sa ako chlap 🙂

luculka
26. jún 2009

ozaj uz mám zakázky na fotenie 😀 😀 😅

csikike
26. jún 2009

ajul, nas povie ked padne, ze hapal a ide dalej, takze doma ked pocujeme plesk (na kachlickach) uz vieme, ze o chvilku budeme pocut komentar k tomu... a ked sa veelmi buchne, ze mu tecie krvicka z ust tak vtedy place, takze kym je to len hapal, tak si vydychneme
a teli, myslim, ze to nebude nohami, ale pozou

ajula25
26. jún 2009

teli hej, len svtára také kúsky, že normálne nestíham ho chytať. dnes skoro salto spravil cez preliezku....teda tten rebrík po ktorom sa vylieza, on sa cez to prevesil a pretočil sa na duhú stranu. len len že so ho zachytila.....
a na obed mi skoro drisol zo stoličky....iné šoky 😒

ajula25
26. jún 2009

ale Luci....tak vidíš. super.... 😉