Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
27. jún 2009

ahojte

boc ďakujem..trošku som nervozna, ale snažíím sa...včera mi ešte jeden spolužiak volal, že potvrdzuje účasť 😀 som sa pousmiala..., som ho aj 10r. nevidela a kedysi sme boli dokonca susedia...som bývala v 13p. činku a do triedy nás chodilo spolu odtiaľ 5 deciek 😀 no iná doba vtedy bola 😀 😀

lucul mne raz zucha poradila bepanthen a to veru zabralo...dokonca aj na Paťkynu spálenú tvár po plaveckom 🙂

bzuco
27. jún 2009

túto bundičku som sem ja minule hodila za 4 eurá....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5795436

😲 😲 😲 😲

janka1874
autor
27. jún 2009

bzuco som skoro odpadla keď som kukla na cenu

som Vás konečne dočítala pri tom večnom upratovaní to je na porazenie

aadula tak si to dnes uži u nás sa nemak kto podujať a zorganizovať stretko zo strednej po 10-tich rokoch no poteší

simka9122008
27. jún 2009

Ty kokso to je ale cena 😲
Adi uži si to na stretku, no bohužial ani u nás nemá kto zorganizovať stretko a to toho roku je už 10 rokov od strednej, tak by sa aj patrilo nejaké to stretko
Malá je už naobedovaná, niečo som stihla aj popratať a moja pomocníčka my pomáhla vo veľkom, hodím foto
No a za obedom sa pustím do pratania šuflíkou v písacom stole

simka9122008
27. jún 2009

A všetko naj včerajším oslávenkyniam, myslím že Boc?

simka9122008
27. jún 2009

Tak idem ju šupnúť spať a pustiť sa do tých šuflíkou

bzuco
27. jún 2009

ani u nás nemal nejako kto zorganizovať stretko...skoro všetky baby sme už maminy, nie je na to čas..a chalani?...tých sme mali 5 a tí sa na to nedajú 😒

bzuco
27. jún 2009

ja som u našich...aj ked oni nie sú doma - od štvrtku sú na chate a prídu až v nedeľu...ale doma meníme zárubne a je tam treskot a potrebovala som malého dať spať...ešte že to je len prejsť cez ulicu 😅

simka9122008
27. jún 2009

No super Bzuco to máte tak ako my tiež máme babku moju o ulicu ďalej, asi o 2 týždne budeme zase u nej na pár dní

bzuco
27. jún 2009

simi..je to super 😉

aadula
27. jún 2009

Ďakujem kočky 🙂 som už popratala, ešte idem palacinky robiť...

tá bunda je dobre prehnaná cena tam, neverím, že jej to niekto kúpi

u nás je to s tými stretávkami nejak tak, že zo ZŠ robím už 4x ja..ale s takouto veľkou účasťou sme ešte nemali.. som milo prekvapená a zo strednej som robila 2x...si už zo mňa srandu robili podaktorí, že či sa nechcem dať na organizovanie svadieb 😀

naši bývajú tiež tak na 7 min. od nás

luculka
27. jún 2009

cafte,,,aadul uzis is to dnes 🙂 🙂

bzuco no tá bunda,,,ze Akce,,,, 😠 😕

a dnes som si kupila v kauflande reflektor takze mozme veselo fotit,,, 😀 😀 😎

csikike
27. jún 2009

bzuco, no tu bundu som nakoniec ja vyfukla, som zvedava aka bude, a ta cena... nekomentujem

bzuco
27. jún 2009

csiki...potom podaj info 😉

luci...no úžasné 😵 😵

csikike
27. jún 2009

jasne, dam vediet...

aadula
27. jún 2009

csiki a ako je s tomikom a s tým jeho vrackaním?

ajula25
27. jún 2009

ahojte
aadul uži si večer.... 😉
My ideme poobede troška k našim. Otec chce ostrihať.
Teraz som bola susedu maľovať na svadbu. Mm sa smial, že či som ju namaľovala ako Ross Rachel v priateľoch...
Lucuc sa teším na altelierovky...
Moji dvaja chalani sa dnes na balkone s hlinou hrali. No tí vyzerali hrozneeeeeeeee. ale tak aspoň na chvílu som si sadla....

simka9122008
27. jún 2009

Ajul mala si ich pofotiť

ajula25
27. jún 2009

akurát sťahujem 😉

simka9122008
27. jún 2009

no super sa na ne teším

aadula
27. jún 2009

ajulkaaa prídi aj mňa namaľovať..ja sa vždy len tak jednoducho..a teraz by som trošku kruhy okolo očí potrebovala uupraviť

u nás sa chystá búrka..alebo len obieha okolo..hrozne tu hrmí...

dianga
27. jún 2009

baby kojite tu este niektora? ja neviem ako maleho oducit ist spat bez.... skusala som teple mlieko vo flaske, najprv nechcel, potom vypil stvrt flasky a pytal cicik... ked sa pytam tu v taliansku, radia mi citronom natriet bradavky, alebo horcicou ale maly ma obidve chute rad... ako ste to riesili vy?

aadula
27. jún 2009

dianga ahoj..ja som kojila presne do 2. marca 😀 potom sme urobili radikálny koniec...dve noci spal malý s ocinom v spálni a ja v obyvačke..bolo to hroznééé..v kuse plakal..chcel cuckať..., ale vydržali sme ..fľašu nechcel..až po 2 týždňoch ..to som si tak hovorila, že asi zistil, že mamina myslí vážne, že už nedá svoje mliečko... teraz sem tam kukne pod tričko..ale je mu to hrozne smiešne 😀

ajula25
27. jún 2009

simi tak som prihodila fotky na FB. ak chceš tak kuk 😉

simka9122008
27. jún 2009

No to už mohli aj presadiť kvietky, to musela byť pre nich zábava

ajula25
27. jún 2009

veru bola. len MArek stále kričal Lukááááááš....mu babral do jeho kôpky 😀

ajula25
27. jún 2009

tak idem ja. Drobec už sa dobíja von....papa 😉

simka9122008
27. jún 2009

mne ešte babuľa spinká, ale idem chystať veci, aby sme mohli potom vyraziť von, pa večer