Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
20. máj 2009

aadul nie si. sila zvyku 😉

simka9122008
20. máj 2009

Joooooooooooj, ale som vytočené jeden k...t my tu zvonil jak šalený, že paplóny nechcete hovorím že nie, no jak nepríčetný zvonil, tak ma nasral, debil jeden

ajula25
20. máj 2009

simi to poznám, tiež ma takí blázni vedia vytočiť. A len by som chcela vedieť ako sa dostanú dnu. To furt niekto otvorí a potom budia deti.... 😠

ajula25
20. máj 2009

hm ali to tak fajne vyzerá........hneď by som si dala 😅

aadula
20. máj 2009

alinka, možno ich vyskúšam 🙂 a Samko šiel s mm k svokre..ana býva asi 4km od levíc, mne sa nechcelo ísť...aspoň som si požehlila a navarila, teraz trošku poodychujem a o hodinku mám doma Paťku

janka1874
autor
20. máj 2009

také chute ste mi urobili na tie šľance že by som si ich skôr dala ako tie cestoviny čo som robila 😀 😀 😀
a Sendy sa nimi momentálne napcháva sama no to je sranda
aadula to poznám aj ja také stavy že hovorím mame že nemôžem ísť do spálne lebo malá spí a mama mi na to že hej spí ale u nás 😀 😀 😀 😀

ajula25
20. máj 2009

jani 😀

alinka76
20. máj 2009

ja vám závidím, že máte blízko rodičov a takto vám deti berú. ja mám akurát švagrinú, keď mi malého postráži, keď idem dačo do mesta vybavovať.

včera som dostala kontakt na jednu kaderníčku, čo chodí domov strihať, farbiť atď., to mi vyhovuje, že nemusím behať do mesta, dieťa zase odkladať. sa moc teším, potrebujem trochu upraviť vlasy, mám ich riadne poničené na koncoch. keby to bolo s viacerými vecami takéto 😵

zucha
20. máj 2009

ahojte, dnes doobeda bola Ana prvy krat na skusku v jasliach. Musim povedat, ze ja som to horsie znasala, ako ona. Ked som ju tam nechala, tak mi bolo normalne do placu. Prisla som po 45 minutach a decko si ani nespomenulo, ze tam nie som 😀 😅 Odchadzala vyhrana a vo velmi dobrej nalade, aj ked bolo uz 11 hodin a ona bola od 5 hore.
Na obed som jej dala prvy krat sparglu a celkom jej nastastie chutila

Ste pisali o mase. My mame maso 5x do tyzdna, raz strukoviny a raz privarok s vajcom. Maso u nas frci, ze normalne nechapem. Ked varim kuraciu polievku, na veceru nechce nic, len ciste maso a zje jedno cele prso z neho. A to iste, ked robim pecene kura.

ajula25
20. máj 2009

ali a to ja zasa radšej zbehnem do kaderníctva....síce ja mám rodičov toť 15 min. peššej chôdze, ale aspoň trocha vypnem tam. A aj ja by som potrebovala niečo s vlasmi porobiť ☹

alinka76
20. máj 2009

ajula, bola som na kozmetike 1 1/2 hodinu a mala som výčitky, že švagrinu zneužívam. ja som blbá. ešte keby že mama, alebo muž postrážili, tak to je iné.

janka1874
autor
20. máj 2009

to je nás viac s tými vlasmi ale ja tiež radšej zájdem do kaderníctva nech mám chvíľku pre seba ale asi si šupnem farbu sama lebo toto čo mám teraz sa mi už moc nepáči

ajula25
20. máj 2009

ali zneužívanie by bolo ak by si ho nechávala každý druhý deň 😉

silvika
20. máj 2009

precitala som aj cosi dozadu vcera som nestihala bola som kadernice. ivi nasmu celkom dobre zaberal sinupret na odhlienenie a davam mu taku podusku, co sme my ako deti mali v kociku, pod matrac aby mal hlavicku vyvysenu, striekam sterimar a veeela odsavam az reve aale tak on reve casto, tak co. a na veceru som mu davala, jablcko bananik alebo ovocie ake ma rad nastruhane s piskotkami tak aby mal toho dost a bol zasyteny, kedze mliecne sa neodporuca,

silvika
20. máj 2009

ali inac kamoska mala taku kadernicu doma tiez a straaasne na nu nadavala ze ju ostrihala ako keby strihala potme ze nechapala aky styl na jednej casti hlavy cakala rok kedy jej dorastu vlasy aby mohla mat nejaky normalny uces akurat ze si kopec penazi za to zapytala. 😝 sikula

janka1874
autor
20. máj 2009

no ja som tiež raz bola u jednej čo strihá doma ale mne skôr vadilo to že to nebolo u mňa ale u nej to bola drahého kadrníčka ktorá išla na materskú (vtedy som ešte nemala malú) no bolo mi to také divné umývať si hlavu u niekoho cudzieho nad vaňou no viac sme tam nešli

a podľa mňa ak švagriná by nechcela tak to neurobí (ako narp. moja 😀 😀 😀 😀 😀 ) a 1 a 1/2 hodiny nie je tak veľa na stráženie iné by bolo ak by si od nej požadovala pól dňa alebo celý

alinka76
20. máj 2009

silvika, hádam to nebude tá istá 😀 veď za prvý raz nič nedám (teda dám len pár eur 😀 )

janka, to vieš že to rada urobí, že postráži. keď ja mám ale pocit, že si behám kade-tade a dieťa mi musia cudzí strážiť. som blbá. čo? 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. máj 2009

no alinka aj ty si len človek ktorý občas potebuje aj zrelaxovať ty predsa dieťa neodkladáš do nejakej úschovne alebo cudzím ľuďom tak prečo to tak berieš
to aj keď malý pôjde do škôlky budeš považovať za odloženie 🙂

silvika
20. máj 2009

ali ta by si musela sakra pres..t renome keby sa musela vybrat az do vasho regionu ...tato bola, zahorie, senec, ba co si spominam 😀

alinka76
20. máj 2009

joj tak to škôlka to bude iné 🙂

som dnes rozložila stan na dvore, ale malého to nejako nezaujalo. ale keby som mu dala kýblik s vodou, tak to hej, to by pristal. som mu cez MMB kúpila čižmičky, lebo to moje dieťa vidí vodu a hneď musí skočiť do nej.

silvika
20. máj 2009

inac ja som zasa od dnes osamela, muz chodieva az vecer okolo 7,8 rano je prec o siedmej. na krku mi okrem maleho a muza zostalo asi 5 maciek plus ich macata. 3 psy, asi 5 dospelych zajacov spolu s potomstvom asi 12 sliepok. snaaad som na nic nezabudla 😉 😝

silvika
20. máj 2009

ali nas tiez stupa do vody, omaca si ruky a dava do nadob s vodou predmety a ze tych nadob s vodou mame dosti vsade kedze mame psov a oni piju cely den ....

alinka76
20. máj 2009

silvika, tiež máš riadny zverinec doma. ja som pred 2 dňami tiež mačke asistovala pri pôrode, prvý raz sa kotila a taká bola sprostá, nevedela, čo má robiť, ani kde si ľahnúť. tiež máme ešte psa, ale sliepky to je starkina parketa, pri mne by neprežili, nemám k tomu vzťah.

ja sa tiež obávam, či malý bude ocina poznať, tiež to máme doma poväčšine takto. ale Lenka je spokojná, môže pri mne spávať. 😵

janka1874
autor
20. máj 2009

tu sú dnešné fotky
http://jana-sendy.blogspot.com/

nám tu vonku niečo robia taký hrmot no neviem či mi malá zaspí 🙂

alinka76
20. máj 2009

no chutná je, čo to papala?

náš je zaťažený na uši, keď má krízu, tak si ich šúcha, alebo keď sa mu chce spať. včera mal svoj deň, lebo si ich najprv natrel mydlom a potom, keď som ho umyla, tak zase našiel môj rúž a povytieral si ním uši. vyzeral strašne, celý ružový 😖 a rúž zničený nadobro, keď tam tým prštekom vrtal 😖

janka1874
autor
20. máj 2009

alinka tie syrové cestoviny s kuracím mäskom čo som dnes robila
cestovny zásadne je sama
a ináč aj Sendy je zaťažená na uši podľa toho vieme že je unavená keď si žmolka naušničku to už aj tato vie že to je jasná únava

ajula25
20. máj 2009

jáj ali to musel byť úchvatný s takými ušami od rúžu.... 😀

ajula25
20. máj 2009

moje dieťa spí od 12.00 hod. A to máme byť o 16.00 v škôlke, lebo Marko majú vystúpenie ku dňu matiek.... 😅

centik
20. máj 2009

ahojte,
tak mi sme predchvilou prisli z vonku, slecna spinka tak ja oddychujem 😅

no a ked sme pri tych vlasoch, tak mne minuly tyzden trosku preplo v hlave, a teraz mam vlasy asi tak po zaciatok krku 😀 nevyzera to neviem ako ale ved hadam za rok dorastu 😀