Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. jún 2009

tak si predstavte mojej práčke total preskočilo ona sa nado mnou zľutovala a keď som ju vypla a zas zapla tak ona si inteligentne len doprala a je to hotové už aj povešané takže sa aj ja lúčim a idem do hajan na dnes stačilo a zajtra vegetím navarené máme popraté tiež no radosť len keby mal kto prísť žehliť 😀 😀 😀 😀

kľučka je už aj u nás len ltt
no idem ja spať paaaaaa dobrú noc

luculka
28. jún 2009

simi dobru,,,

ali asi to bolo ono,,, 😉

bzuco
28. jún 2009

ali...vraj zlepšenie služieb...hahahaha 🙄 🙄

bzuco
28. jún 2009

a dvere už aj náš otvára - dobrý mesiac dozadu....koťuha malá 😝 😝 😝

ajula25
28. jún 2009

csiki ja tak rozmýšľam a keď sme boli u mojej babky, tak tam otvoril aj lukáš vchodové dvere. A to bolo niekedy na Veľkú noc. Takže je možné, že kľučky sú nižšie....

luculka
28. jún 2009

no sa tesim az my budeme musiet zamykat dvere na chodbu,,,su tam hned schody dolu 😅
a na terase mame taku malu bránicku,,aby sa neskotulala zo schodov,,a je tam poistka aby si to neotvorila,,lebo vsetky bránky na dvore otvori

jani dobru

bzuco
28. jún 2009

idem aj ja...pa páá

zajtra idem do práce - pozrieť si triedu a kolegov...no najvyšší čas 😅 😅 😅 😅

ajula25
28. jún 2009

jani dobrú 😉

ajula25
28. jún 2009

baby kto vie čo to znamená R.I.P. Michael Jackson?

alinka76
28. jún 2009

no tak kto tu ešte zostal? mne sa spať nechce, ide môj obľúbený film Svätý 😉

ajula25
28. jún 2009

ali tak to ani ty tu nie si asi....

luculka
28. jún 2009

idem aj dobruuuuu 🙂
som zvedava ake pocasie nas zajtra zase caká,,, 😒

ajula25
28. jún 2009

Lucka dobrúú 🙂

ajula25
28. jún 2009

idem aj ja...pa. dobrú 😉

alinka76
28. jún 2009

ale áno, som tu. ale fotky som si sťahovala.

alinka76
29. jún 2009

no ahojte, to ešte spíte? ja už vyprataná spálňa, zase mesačné upratovanie a vyzliekanie perín 😝

bocmanka
29. jún 2009

🙂 všetko naaaaaaaaaj k meninkám telinkinej peťke...a všetkým petrom pavlom, teda aj mojej polovičke... 😵

csikike
29. jún 2009

luc, vsetko najk narodkam
a tiez vsetko naj petka, petkom a palinom 😉

bocmanka
29. jún 2009

😵 aj veja má palinka, tak všetko naaaaaaaaaj 😵
😵
a kto nám to dovolenkuje?....glor v grécku a lucka kdeeee??????

anina1
29. jún 2009

ahojte
všetko naj luculke k narodeninám 😉
aj všetkým Peťkám, Peťkom, Palinom...je ich tu dosť 😵 😵

alinka76
29. jún 2009

aj ja sa pripájam k blahoželaniam. My máme v rodine aj Peťa, aj ocina Paľka a kamarátku Peťku. A týmto našim tiež želám všetko naj, naj, naj.

anina1
29. jún 2009

ali kde ty bývaš? niekde okolo LM?

alinka76
29. jún 2009

jojo 😉

martinaj
29. jún 2009

dobre ranko 😉
vsetkym Petkom, Palkom a Petkam prajeme vsetko naj 😉
vcera sme boli u sestry v zahorskej a mali hody, boli sme s malou aj na kolotococh 😀 na malej retazovke sice chvilu plakala ale potom sa smiala a na vlaciku sa jej lubilo 😎

anina1
29. jún 2009

ali poslala som ti ip 😉

martinaj
29. jún 2009

jej a luculke vsetko naj k narodkam 😉

janka1874
autor
29. jún 2009

Ahojte
všetko naj naj naj Peťkím, Peťkom a Palinom a aj narodeninovej Luculke 😀 😀 😀 😀 😀

martinaj
29. jún 2009

jani asi som nieco pri citani minula ale preco uz nemas v pase, ze cakate chlapceka? zmenilo sa nieco? 😕

janka1874
autor
29. jún 2009

martinaj lebo najprv to bolo že chlapček a potom na ďalšom usg že skôr dievčatko tak som to zmazala a čakáme na 3D teraz v nedeľu 5.7 a uvidíme čo sa nám ukáže tam ak vôbec niečo lebo aj Sendy bola tajnostkárka skoro do konca

huleni
29. jún 2009

ahojte...vseeeeeeeetko len to najsamlepsie vsetkym oslavencom:o) no u nas to pocasie opat nevyzera nejak lakavo tak sa mi ani von nechce..a niki sa zjavne nudi cela sa ponatierala sudocremom aj mne nohy aj gauc...no ide jej:o)ale dnes 3krat uz cikala do nocnika som sa potesila..ale aby som sa moc netsila tak som jej dala plienku a o 5min. prisla a hovori kakala...no to ju asi tak skoro do nocnika nenaucim lebo to sa ona skryje do rohu a nikoho nepusti k sebe 😒