Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
1. júl 2009

ja som mala protitetanovku ked som mala asi desat rokov dozadu uraz ale tusim ma to nebolelo 😲 sak jej zavolaj odbornici

bocmanka
1. júl 2009

http://vyfotbrisko.actimel.cz/

tak baby, ideme na toooooooo.....ja som hľadala inšpiráciu na cvičenie, fest skoro, veď o chvíľu je tu dovolenka a ja s tým mojím brušiskom, sa ma tam zľaknú, zvlášť keď moja švagrinka má ledva 50kíl aj s topánkami a moja svokra tiež.... 😀
našťastie idú až na druhý týždeň s nami, na prvý idú známi s deťmi ako mám ja, emou 1,5 roka a matejom ako môj marko 5 rokov...
😝 uf, tak môj matej je už v tom maliarskom kurze, ráno mi to dalo zabrať, kým som ho presvedčila, že ideme, teraz romy spinká a keď sa zobudí, plánujem ísť za nimi, keďže končia o 13h...
😝 inak marko už má pas hotový, prišla mi sms, tak to trvalo iba týždeň
😅
a teraz si predstavte baby učiť týchto grázlikov a ničiť si nervy za ledva 400 eur mesačne...no gŕŕć, len čo iné pôjdem robiť???? po materskej
😒 eše ma môžu aj zrušiť, lebo oddnes máme novú pani riaditeľku, telocvikárku, no to bude 😀 😀 😀
🙂 a romy má dnes 19mesiacov.....

martinaj
1. júl 2009

centi nasa mala ma vzdy uplne po kazdom ockovani teploty 😠

centik
1. júl 2009

Mati ale ja niesom az taka mala 😀 😀

alinka76
1. júl 2009

Boc, ja som si myslela, že tá súťaž je na tehu brušká 😀 😀 😀 😀 až teraz mi to došlo 😀

martinaj
1. júl 2009

jaj to ty? ja ze bibi 😅 sorry zle citam 😅

silvika
1. júl 2009

boc ty si ina srandistka, a udaj ich ked ti nesplasne !!!!!
a kam to idete dovolenkovat?

alinka76
1. júl 2009

centik, ja som tiež nemala teplotu, nemáš náhodou chrípku? tá sa prejavuje bolesťami končatín a teplotou. možno si bola v oslabení keď ťa pichla a oslabilo ti to imunitu naplno a ochorela si.

bocmanka
1. júl 2009

🙂 silvika, my klasika chorvátsko, tentokrát zadar....ideme autom so všetkými pakšamentami, to chcel ešte mužíček požičať motorový čln, našťastie ja lode neznášam, grciaaaaaaam, takže romantikuš na lodi nehrozí..
alinka...to je súťaž na všetky brušká, brušiskááá
😀 svokra s frajerom priletia linka blava-zadar, za 35minút a dve spiatočné letenky že 175 eur....ale my lietadlo po súčasných pádoch, by som nenastúpila ani zadarmo....

bocmanka
1. júl 2009

🙂 a to ťa čo napadlo očkovať proti tetanu?..to sa mááááááá???????????

silvika
1. júl 2009

naaa a je to tu alinka zdiagnostikuje aj cez pc ... a co tu novu chripku ma ci klasika stare znave virusy .... inac fakt sak chripka ma take priz naky ze ja ju mavam aj parkrat za rok ... 😝

silvika
1. júl 2009

aj vase detiskazaujimaju knihy? nas nas vlaci po obyvacke a furt musime citat tituly knih este aj ked sa preberie zo spanku hned knihy ukazuje

alinka76
1. júl 2009

Boc, očkovať by si sa mala každých 10 rokov. To nevieš?

Silvika, myslela som normálnu chrípku. Tá prasacia ani neviem ako sa prejavuje.

silvika
1. júl 2009

sak asi rovnako nie? len dna ma asi inu, tiny je tu niecfo z toho fachu

bocmanka
1. júl 2009

http://www.bibleschool.sk/index.php?menu=049&co...

tu by som chcela dať mateja....alinka, neprídeš aj ty s dcérečkou na týždnik do mt?

🙂 to mam má kto upozorniť na vakcináciu proti tetanu, moja dr.?

alinka76
1. júl 2009

Boc, nie, to si musíš sama sledovať. To bolo kedysi za sociku, že ťa volávali. teraz na teba z vysoka...

centik
1. júl 2009

susedia prerabaju byt, tak sme s malou uz od neviem kedy hore, taka je chuda umrncana ked sa nevyspala 😠

silvika
1. júl 2009

boc mala by nasa to poriesil tak, ze si to napisala na dvere a fertig a ja ked nechodim k lekarovi aj 5 rokov tak uz som to asi presvihla

alinka76
1. júl 2009

No, do MT sa chystáme, ale presne neviem kedy. Ale toto leto by to ešte malo byť 😀

centik
1. júl 2009

vraj zato mozes dostat aj pokutu ked sa nedas zaockovat, raz vraveli v spravach ze je nedostatok vakcin a chcu zato davat pokuty, tak len tak sme nato s MM prisli ze by sme mali ist 😅

alinka76
1. júl 2009

Luculka, ak tu budeš, poraď mi, oplatí sa? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1126617

silvika
1. júl 2009

centikovci poculi ze nieco nebude tak frisko si isli dat kym maju 😉

aadula
1. júl 2009

ahojte, ak sa bavíte o tom tetane...moju kolegyňu jej dr. normálne poslal..ale ja som tiež naposledy bola keď som mala 15r. tuším... aj mojho otca poslala vlani dr..a on bol predtým naposledy na vojne očkovaný 😀 , tak som si dala záväzok, že keď prestanem kojiť pôjdem aj ja..a nejak som na to zabudla..ste mi to aspoň pripomenuli

alinka76
1. júl 2009

dievčatá, článok o stretku nám vyšiel v časopise My, idem ho preskenovať, aby ste videli, čo napísali o nás 🙂

silvika
1. júl 2009

ali ten tvoj ci kto ho vytvoril?

alinka76
1. júl 2009

no oni ten môj trošku upravili, akoby som bola reportérka na mieste 😀

bocmanka
1. júl 2009

😵 to sa nesmie kojiť?...ja ešte fuuurt kojím

silvika
1. júl 2009

tak prepdokladam ze aj honorar ti poslali

bocmanka
1. júl 2009

🙂 ali a čo je to za časopis?

alinka76
1. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

silvika, poslali mi časopis 😀

Boc, niečo ako máte vy Turčianske noviny, tak toto sú Oravské MY