Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
3. júl 2009

my si bezne nosime domov chrobakov v strukovinach, v muke. Vsetko hadzem hned do mrazaku nech to tam vymrzne. ja zase nie som nejaka citlivka aj by som to mozno zjedla keby ten chrobak mal hlavu ale predstava ze niekde v tom spenate plave jeho hlava blllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeee🙂)) A navyse som varila aj pre Misku tak to by som jej nedala. Aj ked minule som citala clanok ze aka delikatesa je taky svab ci mucny cerv🙂 Niekde v cechach taketo delikatesy podavaju. No nic kupila som novy spenat takze nasa vecera ohrozena nie je. Akurat Bonduelku uz asi v zivote nekupim🙂

zrzulka
3. júl 2009

janka aj ja som tu🙂

zrzulka
3. júl 2009

ale uz aj bezim lebo mala demoluje nasmu vtakovi klietku. toto nedopadne dobre... vtak ma sokovu terapiu🙂

zrzulka
3. júl 2009

... ad rodicak.mohli by zvysit, predstava ze budem 6 rokov dostavat almuznu ma dost desi🙂

zrzulka
3. júl 2009

ja este vobec Misku neucim na serbel. ked mne sa do toho vobec nechce. Ale dnes ma skoro porazilo ked mi ocurala pracku aj podlahu. A este sa na tom smiala.
Ozaj a vase deti uz jedia same s lyzickou? Miska sa uz chce len sama krmit. vsak to aj tak vyzera🙂

simka9122008
3. júl 2009

Ja som teraz nedávno dožehlila kopu žehlenia, večer sa my už určite nebude chcieť, chcem relaxovať
Zrzul naša chce jesť iba sama
Jani bude nám to robiť, LK-Servis, v pondelok idem odniesť peniaze, už je zmluva podpísaná

janka1874
autor
3. júl 2009

zuzrulka zhodnocujem že ani ja na to nemám nervy ciká a kaká po celom byte a to máme ako cigáni šerbel v strede izby nech ho nemusí ani hľadať
a práve som to aj zvdala celkom nám to išlo predtým no v poslednej dobe des a hrúza ako keby mi to naschval robila

janka1874
autor
3. júl 2009

no simi mimochodom podľa drahého jedna z najdrahších firiem v meste ale myslím že oni jediný robia sami sebe na splátky kedže už sa nabalili dosť na ľuďoch tak si to môžu dovoliť

zrzulka
3. júl 2009

jani to je v pohode, co som si vsimla tak vacsina mamiciek ho ma v izbe. Asi aj my tak budeme mat. este neviem. serbel je uz kupeny este odhodlanie chyba a to sa hovori ze deti co vyrastaju na eko plienkach sa skor odnaucia od plienok. my sme asi vynimka.

zrzulka
3. júl 2009

simi sa mas. ja mam kopisku zehlenia, dufam ze muz mi s tym vecer pomoze.Neviem ci si tu kopu uz aj on vsimol🙂))) mne sa tak nechce do toho. navyse teraz dokoncujem vyzdobu pre jednu kocku tak ani nemam kedy stihat domacnost🙂Aj varenie len take ako spenat s chrobakmi a pod🙂

simka9122008
3. júl 2009

no neviem, ale mne toto vyhovuje že nie je problém keď chceš na splátky, lebo za hotové nemám a nemusia ťa prehodnocovať, cez splátkovú spoločnosť, víde nás to 28 000, bude sa splácať 10 mesiacov a vraj majú teraz 35% zľavu a plus dostaneme za 1 euro ako darček pekáreň Zelmer

janka1874
autor
3. júl 2009

no tie akcie neviem ale na splátky ti aj drahý hovoril že by nemal byť problém ale čo sa týka prehodnocovania to on ovplyvniť nevie a podľa ceny čo potom po rozmeroch vypočítal tak jemu vychádzala cena cca 21.000,- (viac ti hovoril len orientačne pre istotu) ale neber to v zlom ja sa nehnevám len konštatujem
a oni ako veľká firma si fakt môžu dovoliť dávať aj darčeky a urobiť si vlastnú spátkovú spoločnosť

janka1874
autor
3. júl 2009

zrzulka pokiaľ nebudeš mať šťastie na takú šikovnicu ako je Peťka alebo Natálka tak sa asi obrň neskutočnou trpezlivosťou ja sa fakt obávam že ja dve deti nezvládnem viem že mám zlaté dieťa ale nervy mám neskutočne o ničom hneď sa dokážem rozčúliť sama nechápem a to som bola kedysi kľuďas jak šľak jediné čo ma nasralo bola politika aôle keď som ju prestala sledovať tak pohoda ale teraz za debilinu vrieskam jak šialená

simka9122008
3. júl 2009

Jani nehnevaj sa, no vybavovala to mama, tak už teraz nič

janka1874
autor
3. júl 2009

simi ja sa nehnevám 😅 ja len konštatujem a o kvalite oknien ti ja nič nepoviem to by musel drahý vlastne ani neviem prečo sa do toho starám už to nechám tak prepáč 🙂
a fakt sa nehnevám veď nemám prečo je slobodná voľba a ponuka široká tak kde je problém každý si vyberá sám 😅 😅 😅 😅

janka1874
autor
3. júl 2009

ja sa skôr hnevám že mi dieťa neciká a nekaká do nočníka ale po celom byte

abetka
3. júl 2009

jani, mne tak strasne smrdi sedacka az hroza. Raz sa mi tam krpec pocikal a stale to smrdi. Budem musiet zavolat nejaku cistiacu firmu, nech to vysaje nejakym vysavacom a tiez aj koberec. 😠
inak ja davam cez den malemu len slipkya tak beha po byte. Dnes bol uplne bez nehody, ale raz je lepsie a na druh den zase si to pokazi 😝

abetka
3. júl 2009

ja som dala krpca spat, lebo to bolo uz strasne a asi aj zaspal 😵

alinka76
3. júl 2009

janka, nestojí to za to, aby si sa nervovala, keď príde jej čas, naučí sa. Neviem načo sa máš už teraz plašiť, keď je dokázané, že väčšina detí si začne uvedomovať potrebu okolo 2 rokov, máme ešte 6 mesiacov čas. Kamarátkina dcéra ide mať za mesiac 2 roky a len teraz sa začala sama od seba pýtať. Nestresuj sa, nestojí ti to za to, aj na bábätko v brušku to zle bude vplývať. Aj na staršie to zle pôsobí, lebo nevieš, za čo ho hrešíš, keď si to neuvedomuje, čo robí.

abetka
3. júl 2009

alinka, krasne foto
Jani /alinka to vystihla. Nestresuj sa.Pride ten cas a ani ti to potom nepride sa koli tomu stresovat. Ona si to zacne uvedomovat, neboj. Ozaj , uz ste vybrali meno?Ak to neni tajne....

aadula
3. júl 2009

my ešte ani slipky nemáme kúpené 😅 ..u nás nehrozí cikať... a dupľom kakať do nočníka 😝 tiež z toho nerobím vedu... však príde čas a povie, že tam chce..každé dieťa dospieva či ako to povedať v tomto neskôr 🙂

simka9122008
3. júl 2009

Presne tak baby, nestresujme sa ešte majú na to čas,to je ako s chodením, musí prísť čas a samo to všetko začne
Ali perfektná fotka

aadula
3. júl 2009

simi ..presne ako píšeš Samo to začne..ale neskôr 😀 😉

janka1874
autor
3. júl 2009

ja viem žienky že máte pravdu ale ja som chcela aby do zimy to už vedela nech máme o starosť menej pri druhom ale asi smola no nevadí raz sa to určite naučí

abetka meno sa ešte nevie lebo zas nevieme čo to bude najprv bolo že chlapček potom že dievčatko no ideme teraz v nedeľu na 3D tak som zvedavá či sa drobček ukáže čo to bude
akurát chlapčenské meno by sme asi mali Leonard ale dievčenské netušíme 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
3. júl 2009

juj hneď mi je lepšie ste ma normálne povzdbudili

janka1874
autor
3. júl 2009

no idem ja osprchovať malú a asi ju aj uložiť neviem kde sa zas fláka jej tatik teda viem (v prádi) ale zdá sa mi dlho

zucha
3. júl 2009

jani, kamoska caka druhe dieta a jej dcera ma cez dva roky a pyta sa iba kakat a cikat nie. Vcera mi hovorila, ze sa doteraz na to aj hnevala, ale teraz si uvedomila, ze je to v niecom aj dobre, lebo ked bude mat male a bude napr. kojit niekde vonku a ona sa bude pytat cikat, tak nevie, ze co bude robit. Prerusit kojenie je isty nenormalny rev a nedat dieta cikat, je hrozba mokreho oblecenia. Tak si vyber

simka9122008
3. júl 2009

Jani, Leonard je krásne meno

zucha
3. júl 2009

a aj sa to hodi Leonard a Alexandra 😉

alinka76
3. júl 2009

Janka, do zimy sa to naučí, to príde zo dňa na deň, keď cez deň úplne vyradíte plienočky. možno len v noci vám ešte zostanú. si pamätám, že to prišlo naraz a zrazu som mala balík plienok a neminuli sme ho vôbec, čo aj v noci zrazu nebolo treba dávať. ja viem že leto je ideálne na odúčanie, no hold, niekto musí aj na jeseň začať 😉

ďakujem dievčatá za kompliment, som sa musela odfotiť, aká som ostrihaná 🙂