Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
3. júl 2009

krásne meno, Leonard, také vznešené. Však aj Glor dala také a malému sa to absolútne hodí.

zrzulka
3. júl 2009

jani leonard sa aj mne paci🙂 Hlavne Leo, Leusko. Toto meno ma mnozstvo podob. pacia sa mi taketo mena.pekne ste vybrali🙂
ja keby som mala syna tak by sme dali meno Eduard. Mne sa to meno nenormalne paci.

aadula
3. júl 2009

alinka..som išla mrknúť na FB či si nedala fotku ..ja som taká slepá nejak ...tak ťa vidím takú malinkú 😀 si sa dala po krk seknúť?

aadula
3. júl 2009

teda pod ucho pozerám lepšie 🙂

zrzulka
3. júl 2009

veru ali hod na FB fotku nech ta trosku poobdivujeme. sakris ja musim tiez so sebou nieco robit. zeby tie dredy predsa len🙂)) teraz som zacala nosit dva copy. Mne sa to paci aj ked kazdy ze aka mlada maminka🙂)) No nech!!!! ja nechcem vyzerat staro🙂

alinka76
3. júl 2009

Adul, to je len pri profile, keď klikneš na mňa, tak sa ti zväčším 😉

zrzul, ty vyzeráš stále mladunko, a čo sú to dredy?

aadula
3. júl 2009

alinka jasnéé to ovládam 🙂

zrzulka
3. júl 2009

vsak tie chuchvalce co mi vysli v tom teste na FB

aadula
3. júl 2009

táto moja pubiška to je hroznééé...aby som sa jej doprosovala nech niečo spraví ... 😠 som ju poslala zo smeťami a milostivej sa to nepáči...juj

aadula
3. júl 2009

kočky neviete mi poradiť prosím? mám takú veľkú papraď v kvetináči a nejak mi posledný týždeň dosť začali žltnúť listy...že z čoho to môže byť...polievam ju stále rovnako ako doteraz ....môže to byť z tohoto tepla?

simka9122008
3. júl 2009

Kde ste všetky zmizli, na FB?

janka1874
autor
3. júl 2009

ja som sa na chvíľu dostala k pc okupuje ho polovička
no žienky ale keď to bude baba tak absolutne netuším aké meno jej dáme

simka9122008
3. júl 2009

Jani a nemáte žiadne typy na dievčenské meno?

csikike
3. júl 2009

ahojte, my sme dnes boli pozriet 3 tyzdnove babo, kde jeho mama nechala starym rodicom na cely den aj noc, lebo ona sa v noci nevyspala od maleho... 😔 a vraj mala slabe mlieko tak prestala kojit... 😔 no ale co uz.
maly bol ukazkovy, iba papal a spinkal, ale take malinke babo to bolo... ani neverim, ze tomik bol taky maly

aadula
3. júl 2009

csiki ahoj, dnes som na teba myslela, že si sa už dávno neukázala, ja som sa pri malom tiež nevedela vyspať..., ale to je asi o psychike každej ženy

jani tak musíš veriť, že to bude chlap..a nebude problém s menom 😉

janka1874
autor
3. júl 2009

csikike to myslíš vážne tak toto by som nedokázalo ešte chápem cez deň keď chce spať že jej niekto príde pomôcť a vezme malého vonku

simi nie nemáme nejako neviem prísť na to pravé meno

janka1874
autor
3. júl 2009

no ja nejako verím ale neviem fakt už nás poplietli dr. (no ako vždy keď ja všetkých dr. tak milujem) oni mi to asi robia naschval 😀 😀 😀 😀

simka9122008
3. júl 2009

Idem mrk kalendár a dám ti nejaké typy, ty už zvážiš, ktoré by sa vám páčilo

aadula
3. júl 2009

mne sa veľmi páči Tamara a Katarína ...mojmu mužovi Jarmila

simka9122008
3. júl 2009

tak dávam typy Jani: Dominika, Miriama, Viktória, Michaela, Terézia, Kristína.

janka1874
autor
3. júl 2009

žienky zhodnotila som že asi začnem čítať nejaké knihy teraz cez leto v tej telke nič nedávajú a keď ma tu drahý podsadne tak fakt neviem čo so sebou

bocmanka
3. júl 2009

😀 pekný večierok, čoo sa dnes pije?...a kde???

zucha
3. júl 2009

boc, u nas pije muz 😠 Ma super vinko.

abetka
3. júl 2009

mne sa velmi paci leonard ,ale aj Simon a dievcatko Julia a Emma.
jani ja som si nevedela vybrat pri Tomaskovi. Ked som s nim prisla domov som ho par krat zavolala Samko, lebo sa mi to meno velmi pacilom ale MM povedal Tomas a bolo 😀

bocmanka
3. júl 2009

🙂 šimon a simon sú super...
zucha...tak idem k vám...môj tu chrápe, sa unavil, keď chalanom čítal rozprávku... 😀

zucha
3. júl 2009

pod, dnes akoze oslavujem. Lenze Ana dostala nejaku crevnu pliagu, tak oslavovala cela rodina bez nas ☹

abetka
3. júl 2009

ja by som si aj vypila, ale nemam s kym ☹

bocmanka
3. júl 2009

🙂 akože oslavuješ čo?...anine 1,5 roka?

zucha
3. júl 2009

narodky 😉 Dnes mam ohavnych 31

janka1874
autor
3. júl 2009

jakto že nemáš s kým abetka je nás tu dosť aj keď neviem či sa nelúčim 😀 😀 😀 😀 ale ja toho teraz nejako moc nevypijem 😀 😀 😀 😀
no simi uvažovali sme ke´d tako viktórii ale aj Michaela padla ale to ešte pri výbere mena pre Sendy 😀 😀 😀