Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
6. júl 2009

hojte hviezdy 🙂
aspon to mate s plienkou pohodlne 😉 my sme dnes isli autom do sastina...cca 15km , pravda v aute musi slecna pit caj , tak sme stali cestou tam aj spat 😅 zastavit , zapnut blikacky , vyteperit sa z auta , vycikat , nateperit sa spat a pokracovat v jazde 😝

janka1874
autor
6. júl 2009

telinka všetko má svoje výhody a nevýhody 🙂

alinka76
6. júl 2009

Jani to aj môj bojuje so mnou, keď mu chcem dať plienku. horory 😠

a Teli, veru máš pravdu. a čo už potom v zime, z kombinézy zobliekať. 😒

janka1874
autor
6. júl 2009

no alinka to už moc kombinézy nebudú fičať ale oddelene vetrovka a nohavice

alinka76
6. júl 2009

Janka na sánkovačku máš veru lepšie kombinézu, nenaberie sa sneh aspoň. a aj z toľkých vrstiev to nebude sranda zobliekať. ja aspoň vytiahnem len pipika, ale vy všetko zobliekať 😀

silvika
6. júl 2009

ali no ked bude kako tak to ti veru vytiahnuty pipik nepomoze 😀

bzuco
6. júl 2009

ahojte

mne sa barborka odučila tiež cez leto, ale v zime, ked sme šli von, som jej dávala plienku....pýtala sa cikať, no ale to bol horor pozobliekať ju, potom zasa obliekať, nehovoriac o tom, že mohla prechladnúť...tak som dávala plienku a pokiaľ sme boli mimo wecka, tak aj ked sa pýtala cikať, povedalal som, že sa môže do plienky.. 😝 😀 ...a potom mi už sama hovorila: "treba mi cikať, môžem sa do plienočky??? 😀 😀 😀 😀

silvika
6. júl 2009

zenyyy ake mate autosedacky ? sak kukam testy tam su len romer a maxi cosi tobi a fertig

lucia79
6. júl 2009

ahojte,

janka, tak bude to dievčatko? sa pomýlili prvýkrát? no čo, buď rada, chlapci sú strašne nepodarený, ten môj je zlý jak sto čertov, jak sa vie jedovať a robiť zle, zhadzovať veci, dievčatá sú prítulnejšie...
jedna babka mi raz hovorila, že čo čakám a ja že chlapca a ona že to neni dobre, keď máš dievča máš aj zaťa, keď máš chlapca nemáš nič... 😉

a čo sa týka odplienkovania, no neviem, u nás žiadny náznak, včera bol asi 3 minúty bez plienky a hneď sa mi dokakal v spálni, som myslela, že odpadnem 😠

lucia79
6. júl 2009

nahrávam fotky na FB, to trvá neskutočne dlho a len po 5 kusov, ako to robíte?

alinka76
6. júl 2009

no to je aj u nás, že je ako čertík, ale zase radšej nech je chlapec takýto, ako baba. a mne sa to páči, že je taký živelný, len to vrešťanie mi ide niekedy na nervy.

a ozaj, čo tak o týždeň 19. júla stretko na Donovaloch v tom Habaraba, či ako sa to volá to mestečko pre deti.???

janka1874
autor
6. júl 2009

juj žienky Sendy sa teraz pýtala kakať na nočník juj to je radosti jupíííí

áno lucka 1 krát sa pomýlili ale ja ja som mala ten pocit že to bude chlap no čo už 🙂

glorita
6. júl 2009

babyyy,ani Leonard este nechce byt bez plienky,teda je mu to pradvupovediac jedno,pusti tak ci tak..ale musim ho povedat ze teraz meneje casto cika do plienky ,lebo sme polenk na dovci nepouzivali,vsetko bolo v plavkach 😀 a teraz su plienku suche,lebo on asi caka,ze do vody je lepsie 😀 😀 😀
no nerapim sa s tym este,ved mudre knihy pisu ze az okolo 2 rokov si dieta zacne samo uvedomovat....tak uvidime ako to bude u nas----

inak my uz spinkame,idem este cistit fotky,lebo ich je asi 1500 😀 no a poobede ideme na neusiedler na jazero...

bzuco
6. júl 2009

jani..a teraz je to už na 100%?... 😉

ali...habakuky sú to 😀 😀

silvika
6. júl 2009

19 nemmvozeme my, lebo je rodinna udalost 18 a 19 isto nebudeme sposobili dlhej cesty

janka1874
autor
6. júl 2009

áno bzuco jasne bolo vino pišulku 🙂 a aj lekár povedal keď si stano robil srandu že takých predpovedí bolo a potom sa narodilo niečo iné tak mu na to dr. povedal že ak sa nám predsa narodí chlapček tak platí krstiny 🙂

glorita
6. júl 2009

no my mame 17 jednu oslavu 40,18 mame oslavu s kamosmi takze sa oslavuju vo velkom 30 v tatrach a teoreticky sa vraciame asi 19 z tatier,takze by to mohlo ist aj celko,ale to zatial len hypoteticky,neviem co bude...

glorita
6. júl 2009

silv,si ma pobavila s tym,ze nam babo sekne.No urcite!!!! 😀 😀 😀 😀 Vam este viac!!tak hor sa na surodenca Alexovi 😵 a ja neni som uz mladucka teda vobec......

silvika
6. júl 2009

glor no hlavne ked idete vy traja a maly je ako tvoja zmensena kopia no zlati ste, co my uz ked sa nahodou druhe zadari sak to bude ako za trest ak bude rovnako zly. este kamoska, ze jakto ze mma maleho certa s vizazou anjela, ked ja som stelesneny pokoj, reku to asi prave preto .... a aj tak jaaa v lete moc tehotna byt aj tak nescem, tak my si este aj vyberame kedy ako co s kym a s cim a tak 😉

luculka
6. júl 2009

tak ja som malej pokupila gaturky krááásne,,,jedno balenia,,macka Pu,,a jedno mickiho,,, 😉 su náááádherne take majinkate,,, 🙂 🙂

glor super fotky na FB,,
ja idem dat farbu tak vecer hodim moj new uces....

idem obalit bedle,,mnáááááám,,,,

ozaj nasi doniesli malej z Chorvátska takeho tancujuceho cernocha,,,no tancujeme celá rodina,,a mála sa vlní,,,, 😀 😀

silvika
6. júl 2009

luc kukam vase foto a ten tvoj tiez vyzera ako anjelik

silvika
6. júl 2009

lucul na das novy look a potom nas takto napinas ako skutocne vyzeras, a doma ake ohlasy nan? mala ta pozna?

lucia79
6. júl 2009

anjel s ďáblom v tele 😀

luculka
6. júl 2009

pacil sa,,hlavne mi neni teplo,,je to super prehrábnem a idem,,,

a malá ukazovala ze neniiii,,,na moje vlasy,,,, 😀
aj jej strihala ofinku trosicku,,sedela na mne,,na sebe plásť a ani sa nepohla 😉 🙂
teraz kazdemu ukazuje ze je ostrihaná 😵

luculka
6. júl 2009

lucia aj vám bolo super,,,, 😉 🙂

abbi
6. júl 2009

ahojte.. tak ja mam za sebou total plny vikend. boli sme v sobotu na svadbe, vcera u nasich pre deti.. a dnes ideme do tatier a prideme az v piatok v noci, takze vas par dni nebudem vidiet, iba ak cez mobil nakuknem 😉 😉
Jani, velmi dobre viem, ake je to vzdat sa tuzby 😉 😉 ale neboj sa akonahle to budes mat v naruci a doma, zamilujes sa a budes si sama hovorit, aj to prve som tak lubila ??? 😵 😵 😵
zatial sa majte a krasny tyzden 🙂))

silvika
6. júl 2009

abbi a stihas vobec veci vybalit?

lucia79
6. júl 2009

bolo dobre, malý spal hodinu doobeda, 2 hodiny poobede, na lehátku pri diskotékovej hudbe, sme nechápali
akurát, že sa chcel furt kojiť, keď ma videl v plavkách, asi si myslel, že mu stále ponúkam 😅

silvika
6. júl 2009

luci to fakt? no supeeer, teda to spanie, hold mu pôrospieva morsky vzduch....moj sa cecikom len smeje, a oblecene ho vooobec neinteresuju nastastie ale my sa nekojime od jeho roku

glorita
6. júl 2009

lucia,no ja hovorim,ze sme si mali trochu toho mora pribalit domov,ako dobre tam spal,ako zarezany 😀 tu chodime po spickach aj tak sa zobudi a tam?no tie dovce sa oplatia najma aj preto,ze clovek sa aspon v klude vyzadi,ale aj dobre vyspiiii 😀
no a krasne foto!spokojna s tureckom?lebo si ho chvalia a dost sme nad nim premyslali,zvlast tu antalyu...