Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
10. júl 2009

ali kým to nie je 100% tak zatlkať zatlkať zatlkať. toť motto dnešného života. hold Samko ide s dobou 😀

ajula25
10. júl 2009

no mne sa dnes ráno tuším zdalo že hovorí niečo v zmysle aaaa. Ale som to nebrala vážne a asi som mala 😨

alinka76
10. júl 2009

silvika, to je aj u nás, vzpiera sa, na pulte je to horor ho prebaliť, ešte aj ruky mi tam do tých hován pchá 😝 najlepšie ho umyjem vždy vo vani, tam drží.

jaj, som vám zabudla povedať, predvčerom som ho od obeda neprebalila, nejako som zabudla na to 😝 až večer čuchám nejaký smrad riadny, tak mu to až na gate prešiel ten moč, čo už nemal kde ísť. sa hanbím za seba ☹ alebo už je to tá demencia z dlhodobej materskej? 😀

silvika
10. júl 2009

no hlavne ked je sa cim pochvalit ali ! 😀 nasmu smrdia gate ked nalozi a to prebalujme hned len teraz ma nejake moc kvalitne co do pachov... nasho nemozem moc do vane supnut lebo ten vrieska, ze ho skoro vytahujem, on by sa nedbal furt kupat

ajula25
10. júl 2009

ja Lukáša tiež pod prchou umývam. akurát že on sa tak prehýň,že sa bojím že sa strepe na halvu. mu vravím: chceš spadnúť na nos? kde máš nos? a on ukáže môj 😀

bocmanka
10. júl 2009

😵 😵 a ja romy močím v lavóriku v dubovej kôre, vaňa má jemný svetlohnedý nádych, už tam bola dnes 4x, ale zaberá to....baby, čo máte plienky a náhodou hnačku tak šup do lavóra a najlepšie aj so slamkou, "nech to pije..", lebo je to zvonka a aj zvnútra....
😵 no ja mám doma troje plaviek z erotikuš salónu, teda kočka čo má obchod má na poschodí erotikuš salón a dolu spodné prádlo a plavky, a tehu podprdy a iné veci...tak mi to žičla domov, nech poskúšam, lebo mám tú mrchu, tak sa musím umyť, zatampónovať, lebo plavky na mňa kúpiť no horor.......
pofotím a vyberiete na fb?...xixixixix, radšej nieeeeeeeeeeee

silvika
10. júl 2009

noo sak len daj nejake stavnate na kukanie

bocmanka
10. júl 2009

😉 hahahaha...silvika, tak tomu ver....

kto by ste chceli link na krááááásnu dreveničku na orave, cez ip pošlem, šicko novučké...poslala mi kámoška, boli tam...v oravskom bielom potoku...

alinka76
10. júl 2009

Boc, ja som si teraz objednala tankini, som zvedavá, či mi budú, lebo s mojim obvodom horným je to tiež radosť kupovať 😠 x

ajula25
10. júl 2009

boc na oravu? tu je chladnejšie a tam by potom ako bolo? brrrrrrr. už stačilo tento rok 😝

bocmanka
10. júl 2009

🙂 alinka objednala?....tak ty si šik, to si ja nemôžem dovoliť....
jasnéééééééé, oravu...ale parádnu chatičku, s guláškem, záhradkou....pre detičky šmýkačky a tak...

silvika
10. júl 2009

boc kludne posli zasa tam aspon necakas hic a neposmutnies, ked plavky neuzijes ako ked si vychystana k moru a tam je 20 stupnov

alinka76
10. júl 2009

ajulka, ak si tu, tak si zablokuj telefon, deti sa s nim hrajú, práve ma vytočili 😀 😀 😀

alinka76
10. júl 2009

baby, toto si pozrite: Bilancia: 4 rodiny; 18 detí + 2 ďalšie sa majú narodiť o pár týždňov... 😲 😲 😲

http://nausnice.blogspot.com/2009/07/na-chalupe...

silvika
10. júl 2009

paaanbodze to sa uz hadam ani nestiha tesit z tolkych deti

aadula
10. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tak toto je naša taburetka ..malému sa páči, má úspech tak sa z nej teším 🙂

silvika
10. júl 2009

dobra kupa je cisty relax

alinka76
10. júl 2009

jeej adula, tak už aj vy? nám už sa tie guličky vyležali, musíme doplniť, lebo už sedíme skoro na zemi. a furt je o ňu bitka 🙂

aadula, aký máte vrchný materiál?

aadula
10. júl 2009

alinka, aj my sa na tom váľame všetci 😀 , ale ja by som sa nemala ...aby sa to rýchlo neuležalo 😝 vrch je taká tenká látka...neviem presne popísať...snáď nejakú tenkú plážovú tašku by som si z tej látky vedela predstaviť..., ale už som pozerala vnútro a to je podobná pod tým.. tá baba aj nové poťahy šije na to, ale to by som si už možno dala ušiť aj tu mojej tete

aadula
10. júl 2009

ali som to lepšie omrkla a ten vnútrajšok je iný.taká hrubšia látka..keď príde svokra opýtam sa jej čo je to za materiál..ona robila s látkami ...ja som blbá to materiálov 😝

anina1
10. júl 2009

ahojte 🙂
konečne si ich dnes už chcela obuť tie gumáky, vliezla do postieľky a zaspala v nich posediačky 😀
doteraz sme ju museli presviedčať aké sú krásne a nech sa pozrie do zrkadla, lebo mala hysák keď ich videla, ani za svet obuť 😝
ale celé dni má len robotu s topánkami, stále obúva, vyzúva, prenáša, pravá baba 😀
a dnes sa 2x vypýtala cikať, povedala mi ciká, ešte popredu, doteraz mi hlásila až keď už cikala 🙂

ivka to je smola, že ste ochoreli na dovolenke a Adamko ako, už je lepšie? už niečo aj povie keď na neho hovoríte troma rečami? 😵

abetka
10. júl 2009

ahojte. Tak dnes som malej objavila kiahne 😖 . Rano sme sa obliekali na sestrinu promociu a ona ,ze ju nieco svrbi a uz tam mala 5 pupakov. No , mozem cakat, ze to chyti aj krpaty. Uf, to bude

martinaj
10. júl 2009

abetka vam sa nejak zdravotne dari ☹ ale aspon to budete mat zasebou....

abetka
10. júl 2009

no my co je naokolo vsetko zbierame 😝 Ako suveniry 😀

ivana26
10. júl 2009

no tak uz sme bez teploty, ale furt reve a slinta ako bernardin a je na mne zaveseny. som z toho na nervy. ide mu ocny zub
a este stale odsavame kooopu soplikov.
boc, keby sme tam boli na 2 tyzdne ,tak sa nevraciame, ale takto je lepsie ked sme uz doma, uz som sa s tym zmierila. ked sa umudri pocasie ,tak budeme chodit na balaton. aspon daco 😎 😝 no tak to dopadne, ked sa clovek velmi tesi, nabuduce sa uz tesit nebudem, pre istotu 😀 😀 😀
abetka, chudatko alzbetka, pekne jej zacinaju prazdniny 😒

abetka
10. júl 2009

ivi ja som aj rada, ze ich ma teraz a nie ked bude v skole, ale to ma take posledne detske prazdniny, tak snad to bude mat lahky priebeh a potom pojde za odmenu na prazdniny k starym rodicom a viac sa bojim, ze to chyti aj krpec

abetka
10. júl 2009

ivi a mate aj nejake lieky?

ivana26
10. júl 2009

tak to ano, to je super, ze budete mat tie kiahne za sebou 😉
mame ATB subamed , este zajtra ma poslednu davku, no a na zuby mu davam len camomillu

ivana26
10. júl 2009

uz hovori nejake slovicka, ale zatial nic moc, vacsinou take, ktore su rovnake v obidvoch jazykoch. no ved on sa rozhovori 🙂

ivana26
10. júl 2009

uz hovori nejake slovicka po slovensky aj madarsky, ale zatial nic moc