Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
10. júl 2009

ups, mi to poslalo 2x 😀 😀 😀 😀

abetka
10. júl 2009

to ste sikovny. Nas veru nechce nejako hovorit. Len si semoti to svoje a ked ho nieco ucim , tak on si po svojom. 😀

bzuco
10. júl 2009

ahojte

ja som si práve vyhliadla na MMB krásne kombinézy pre drobcov na zimu za super cenu...len čakám na rozmery, či nebudú malé or veľké 😝

inak...ak by ste niektorá chcela pre dievčatko komplet na zimu - oteplovačky, bundička a čiapočka - bežovo-bordová kombinácia - môžem predať za dobrú cenu 😉 , veľkosť 92....Babrborka ale nosila ako 2,5 ročná - žiadne veci z roku 5 😀 , nebojte sa, môžem dať aj fotku
bundička je bežová - jemný nádych do zlatista, oteplovačky sú celé bordové a čiapka je kombinácia týchto farieb

alinka76
10. júl 2009

tak dievčatá, došli mi dnes guličky do tých vakov. ktorá si chcete ušiť? pošlem vám. ja som dnes dopĺňala, lebo sme uľahli ten náš vak, tak zase všade to lietalo 😖 😖 😖

bzuco
10. júl 2009

abetka...no to isto malý chytí 😒

abetka
10. júl 2009

bzuco, slahne ma lebo fakt osediviem s nimi skoro polku prazdnin doma, ale ratam s tym, ze to lapne, lebo sa lepi na nu ako tulen 😅
Davala si na to aj homeopatika???

alinka76
10. júl 2009

bzučo, ja mám tiež pár búnd vytypovaných, ale ešte nejdem kupovať, počkám, kým sa mi začnú v obľúbených položkách strácať a zasiahnem 😀

janka1874
autor
10. júl 2009

Ahojte
tak my sme dnes boli na pivko (teda okrem mňa 😀 😀 😀 😀 ) s ajulovcami no sme aj pokecali dobre bolo pred chvíľou sme dorazili domov

simka9122008
10. júl 2009

No super Jani a to ste my nevedeli dať vedieť, to také tajnosti

telinka
10. júl 2009
bzuco
10. júl 2009

abetka...nič som nedávala

ali..no ja čakať nemôžem, lebo mi vyfúknu pred nosom to najkrajšie...už mi tak vyfúkli pár pekných vecí, čo som mala "odložených" tak už neriskujem

ved krásnu kombinézu pre B. za 7 eur nekúpim len tak ľahko 😉

bocmanka
10. júl 2009

😵 abetka..tak moji mali kiahne naraz, presne pred dvomi rokmi, keď som bola tehotná s rominou..tak ti nezávidím, ale zase na druhej strane, budete už mať "po"....
😀 ja pečiem mojim chlapom dve štrúdle, jablkovo-tvarohovú a tvarohovo-slivkovú, kto si dá?
manželík šiel na nákup, ja odkedy som doma nákupy potravín neznášam...
a máme s babami spicha v meste na tiramisú a mojito, tak kto ste z blízkeho okolia...abetka poď, budeme...šak cinkni ak chceš...a marhule na balkóne, snáď sa dozajtra samé zavaria 😀 😀 😀 😀

alinka76
10. júl 2009

ja som dnes robila toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10530

je to fantastické

bocmanka
10. júl 2009

🙂 no alinka...supeeeeeeer, aj pečieš pri troch deťoch?.........príd mi zavariť marhule..... 😝 😝

bocmanka
10. júl 2009

🙂 a ty telinka, čo vypekáš?....či ste ostali spať v zoo?

alinka76
10. júl 2009

Boc, stíham, vydurím ich na dvor všetkých troch a mám kľud. to je výhoda RD

bzuco
10. júl 2009

alinka...no čo povieš? 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5436006

bzuco
10. júl 2009
aadula
10. júl 2009

kočky robíte mi tu chute ..normálne sa mi slinky zbiehajú.... , ja som dnes kukuricu varila..ale také to od alinky by som si veru schrumla 😀

aadula
10. júl 2009

boc a mojito je môj obľúbený nápoj 😵

aadula
10. júl 2009

bzučko, zas si super vysnorila...perfektné sú tie vecičky

bzuco
10. júl 2009

baby...idete mať na zimu do kočíkov ešte fusaky?
ja neviem či ten náš predať či nie ešte...mám na 5bodové zapínanie do šporťáku

aadula
10. júl 2009

ja ešte vôbec neviem ... uvidíme v zime..možno už nebude chcieť v kočíku byť...a ktovie aká bude zima..možno bude aj deka stačiť..ale tu u nás na dolniakoch sú o niečo miernejšie zimi ako hore u vás

bzuco
10. júl 2009

😅 😅 adulka...ked mne sa zdá, že 2-ročné dieťa do fusaku ...to je už obrík 😅 😅

aadula
10. júl 2009

máš pravdu sú už veľký... možno fakt stačí nejaký hrubší overal...nejak sa už nepamätám keď bola Paťka malá ako to bolo 😀

my sme sa dnes večer boli prejsť s malým lebo však až k večeru prestalo pršať...pána beka..on toľko vrieskal..chcel ísť do trávy..všade blato... potom samé mláky..a hlavne !! inou stranou ako mama...čo boli ľudia po balkonoch pozerali po mne...ktovie čo si mysleli 😀 😀 a ja som ho nechala..nech sa vykričí...keď sa trošku ukľudnil..tak som ho vzala za ruku..a v podstate som ho mierne ťahala 😝 , tak sme sa horko ťažko premiestnili domov

bzuco
10. júl 2009

😕 😕 kde ste zdrhli???

adulka...fusak som mala na zimu hlavne kvôli tomu, že ked mi zaspal, aby mal teplo, aj ked mal overal oblečený
no teraz mi už v kočíku nespáva a už ani nebude...a keby sa aj pritrafilo, tak dám deku
tak ho idem predať 😝

huleni
10. júl 2009

ahojte. no alinka si mi chute narobila asi zajtra vyskusam aj ja.o) len ja mam taku na houby trubu ze ma nic nebavi kedze je stara a skoro vsetko tam prihori 😠 my sme boli dnes s kamoskami a detmi v BOjniciach tam chodime skoro kazdy den, dame kofcu, deti sa zahraju v piesku a pekny dnik za nami:o) som dnes bola nakupit nejake vyzivy na dovcu lebo sme sa s kamoskou dohodli ze im troska aj take dame ze varit sa nam nebude chcoet stale 😖 a akurat mali v tescu akciu 2+1 zadara tak sme aj dobre nakupili:o) inak teraz maju celkom super ceny na vypredaji oblecenia ale som musela z tadial odist lebo niki ma toho kopec a ja by osm urcite neodolala 😀

huleni
10. júl 2009

halo halo som tu sama,.o/...baby mate niektora tu hracku taku zelenu smoby ona je taka vonava taka priserka, len chcem vediet co to stalo lebo dnes to niki čorkla kamaratke a aj s tym spi aj sa s tym chcela kupat a bola som v tescu a tam to nemaju tak zajtra musim aj z podzeme vyhrabat tak len ci neviete co to stoji:O)
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5482726 toto myslim:o))) aj by som to objednala len ci mi to ta baba posle do utorka, lebo potom ficime tak snad zajtr natrafim:O)

simka9122008
10. júl 2009

No ja som už z toho počasia na nervy a to zajtra odchádzame na chatu 😠 😝

huleni
10. júl 2009

no snad sa to pocko uz umudri a bude krasne.o)