Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
19. júl 2009

nasa zacal ukazovat,,ze si pobuchala po plienke,,a ja som si najprv myslela ze ukazuje ze ju boli,,lebo akurat mala po tých hnackách

zanna
19. júl 2009

bzuco, dakujem vyskusam

bzuco
19. júl 2009

zanna...dobré sú aj relax džúsy s vlákninou...viem že je ananásový aj hruškový

telinka
19. júl 2009

no super lucul , gratulujeme...natuska je sikovna a vie si poradit aj ked nevie povedat 😵 takze odplienkovavanie sa siri od zapadu...kto je dalsi na rade???? 🙂 peta oslavila v sobotu mesiac bez plienok , sa mi to dobre pamata , lebo to mala neter emka narodeniny 😀 😀

luculka
19. júl 2009

teli ide jej to az prekvapivo super,, 🙂 ani som to takto necakal,,asi aj preto ze má ohromnu radost ked utekáme na nocník,,,potom ideme spolu spláchnut,,pekne do záchoda zamávame,,, 😀

telinka
19. júl 2009

aaale neboj nic , tiez si vie uvedomit ze jej je lepsie v gatkach ako v tom igelite 😉 peta tiez konecne chodi aj na velke WC , ale len tak vonku sa jej to zatial nepaci , no este musime vyckat , zatial hrniec vlacime stale so sebou 😅

janka1874
autor
19. júl 2009

ináč aj my sme úspešne bez plienky ale len doma vonku ešte pre istotu plienku máme ale ajkeď nevie povedať už vie pekne ukázať na pišku a vieme že chce ísť na nočník a doma si sadá sama síce ešte zabúda na detail že treba dať dole gaťky ale nevadí zatiaľ to stíhame (klop,klop,klop) takže niekedy nám na celý deň stačí jedna plienka aj po spánku je niekedy suchá

janka1874
autor
19. júl 2009

bzuco škoda že som až tretia ale čo už keď sme neboli doma nestihla som skôr reagovať 😀

luculka
19. júl 2009

jani no u nás dnes dedo zabudol na gatky,,,a Natuš mu to ukázala,,,ze eee eee,,,mam gate dedo,,,, 😀 😀

simka9122008
19. júl 2009

Ako vám super že vám takto detičky oddúčajú od plienok, ako to robíte, moja nevydrží dlho sedieť na nočníku, už fakt neviem čo robiť ☹

luculka
19. júl 2009

baby tak teraz neviem ci dat MM na plátno tu vilovu foto alebo z pola 😒

aadula
19. júl 2009

simi neboj naučí sa..aj náš Samko kašle na to...dám ho na nočník a nič...dám mu plienku a je v nej hneď nacikané...vonku u svokry na dvore behal na holo a tam cikal kade tade..sem tam pozrel, že ciká, ale nie vždy ...ale tak raz do týždňa sa nám aj do nočníka podarí cikať 😅

simka9122008
19. júl 2009

To ste šikovný Adi, gratulujem, asi už len moja je v tom pozadu, no čo už, hádam aj na ňu raz príde čas 😒

luculka
19. júl 2009

simi musi na to prist sama,,my sme mali obdobie ked sedela rada,,potom ani za svet,,a teraz sama zacala,,,ma z toho radosť,,tak sa to aj snazime robit,,,utekám s nou na nocnik,,jasime sa pri tom,,,potom ma radost ze to ideme spolu spláchnut,,,dovorlim jej samej sa akoze poutierat,,,, 😉

aadula
19. júl 2009

simi niet k čomu gratulovať 😀

simka9122008
19. júl 2009

No dúfam že sa toho dožijem aj ja raz
Adi, a prečo negratulovať aj to sú pokroky

ajula25
19. júl 2009

tak my s tým odplienkovaním tiež nie sme na tom najlepšie. on síce napr. keď sme boli u našich tak po byte behal 4 hodibny bez plienky a žiadna nehoda nebola. Normálne, že vydržal. Ale čaká, kým mu dám plienku a tam to pustí, popr. doma na zem urobí mláááááku...potvorka je to malá. A kaká len do plienky. Tak ja neviem ako ho to naučiť. A keď ho dávam na nočník, vreští akoby som mu uližovala....jáj ťažké to je ☹

simka9122008
19. júl 2009

Ajul no presne takto sme na tom aj mi 😒

aadula
19. júl 2009

mne malý ani nerozpráva..max. povie toto, tata, dada a haoo /havo/ 😀 dnes dovliekol z detskej plyšáka hafana a vysvetľoval nám, že to je haoo a na všetko ukazuje a hovorí svojou hatlaninou ..vystrčí ten malý pršťúlik

ajula25
19. júl 2009

aadul ani Lukáš nerozpráva. to len to svoje. ale na deda kričí: dedaaaaaaaaaaa. sranda. a všetci sú baďáááááááááááá. no a mňam a na hava on vydáva zvuky také divné.....väčšinou ukazuje. ale sprostý nie je, lebo však čo bude rozprávať, keď mu rozumiem..... 😉

simka9122008
19. júl 2009

No vidíš Adi, u niekoho je skôr kecanie, u niekoho odplienkovanie, všetko má svoj čas, netreba dieťa do ničoho nútiť, ako sa naučilo samo chodiť, tak sa naučí aj ostatné veci

aadula
19. júl 2009

ajul 😀 máš pravdu...však keď im pritakneme, tak oni si myslía, že to správne použili...snáď nejaká detská reč to je 😀

som tu mala švagrinú a má mesačného Kubka, kojila ho a Samino prišiel k nej a začal, že mňam mňam /no to ešte vie 😀 / a akoby ho chcel odtlačiť..nerozumela som tomu, ale bolo to zlaté a vôbec nežiarlil keď som si malého vzala na ruky

simka9122008
19. júl 2009

Naše najnovšie slová sú, kde je, neni, toto, tu, je, no a ešte bežné, Ahoj je Aji, no dnes sa jej podarilo krásne Ahoj povedať, no a jasné aj mama, havo, dedo je dede

aadula
19. júl 2009

mne malý mama nepovie..však načo 😅 také, že mamamam....to hovorí , ale to nie je mama...dnes u našich zrazu začal mojmu otcovi kývať a posielať pusy a vybral sa preč 😀

aadula
19. júl 2009

simi, tak Simonka je šikulka... 🙂

simka9122008
19. júl 2009

Dnes u nás bola kamoška s malým 15 mes., no malá ho toľko stískala a pusinkovala, že mu to až išlo na nervy 😀

simka9122008
20. júl 2009

Pekné ránko, tak včera som to tu ukončila a dnes to tu začínam, príjemný deň vám prajem všetkým 😉

bocmanka
20. júl 2009

pekný dník želám z chorvátskej terasky..skúsila som a net v mobile od t-mobile funguje,zistite aká je cena za dáta?je tu úžasne,romy tu spí cez deň 3h vkuse a prespí celú noc,asi tu kupujeme apartm..xixi