Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
21. júl 2009

janka....ja dávam aj na www.bazos.sk

bzuco
21. júl 2009

veva...no akého šikulka máš doma...a to sa vraví, že chlapci sú oproti dievčatám oneskorení 😅

simka9122008
21. júl 2009

Ahojte, tak pekný deň za nami, dnes som kúpila malej nový kočík, tak som happy a bola som aj u Ajuli na kafe, bez detí, tak my až bolo divne že sedím tak v kľude 😀

simka9122008
21. júl 2009

No Luky je tiež riadny šinter, ten by si mohol podať ruky so Simonkou, presne to robí čo aj moja malá
Jani no poviem ti že ti v dobrom Sendy závidím, že je taký kľuďas

bzuco
21. júl 2009

simka...a aký si si?....daj fotken 😉

bzuco
21. júl 2009

kráááááááááááááááááásny 😵 😵 😵
a nový či používaný?
koľko ťa vyšiel?

zucha
21. júl 2009

simka, pekny je. Ako vam zavidim, ze mozete deti vozit este v kociku.

simka9122008
21. júl 2009

Nový, vyšiel ma 83 eur

janka1874
autor
21. júl 2009

zucha to akože prečo ty snáď deti nemáš v kočíku?

simka pekný je predpokladám že to je nový a koľko stál? pekný je taká živá farba sa mi to páči
a na tú postieľku si nezabudla?

aj ste sa dohodli s ajulou kedy dáme konečne stretko?

ja som nakoniec tiež bola s kamoškou poobede na kávičke a tatik mal službu pri malej normálne relax pre mňa 😀

simka9122008
21. júl 2009

Jani, jasné že som pozerala, nové majú za 60 eur aj za 103 a použité majú tak do 50eur
No a na tom stretku, ani sme sa o tom nejako nedohadovali, myslím že oni aj pôjdu niekam preč, neviem

bzuco
21. júl 2009

to celkom dosť 😕

simka9122008
21. júl 2009

No ten starý som predala za 100 tak som aj ušetrila

janka1874
autor
21. júl 2009

no celkom dobrá cena len nebude jej v ňom v zime zima?

no trošku drahé postieľky tam má za 50eur kúpia aj novú no nič budú musieť inde pokukať

simka9122008
21. júl 2009

Nie nánožník sa dá dať dosť vysoko a bude tam mať aj fusak

aadula
21. júl 2009

ahojte 🙂 nám tento týždeň začal behačkami a pokračujeme v tom ..., ale ani mi to až tak nevadí lebo posledné týždne som nevedela dobre zaspať, tak dnes iste vhupnem do postele skôr 😀

simka nádherný kočík, krááásne farby, Simonka bude v ňom kočka 🙂

bzučko, keby som mala dievčatko tú kombinézu hneď beriem

Samko nám bol dnes dosť umrnčaný, ale konečne spinká, tak hádam ráno vstane v lepšej nálade, boli sme poobede u mojej strarkej, ona tam má veľkého vlčiaka...on sa ho vôbec nebál, behal za ním a pes pred ním 😀 až mi to smiešne bolo a čľupkal sa v jeho vode na pitie 😅 on sa snáď fakt ničoho nebojí

zucha
21. júl 2009

jani, Ana uz nepouziva kocik od jednoho roka, takze kym sa narodila Katula, tak sme mali stvrt roka super luxusny vesiak z neho 😀 Ked sa Kata narodila, kupili sme Ani golfac, ale tak sa zda, ze dost zbytocne. Sedala v nom asi 5x a aj to len chvilku, ale aj tak ho mam pre istotu stale v aute. Ked uz, tak ide skor na tom sedatku ku kociku, co je, ale to tiez len na kratku chvilu. Ona proste potrebuje pohyb

janka1874
autor
21. júl 2009

no zucha to zas pri dvoch možno nie je až také zlé ja neviem ako to budme riešiť lebo Sendy leď vidí kočík tak sa tam hneď trepe ona miluje sedenie v kočíku a nemám chuť kupovať dvojičkový tak ešte netuším ako to poriešim

zucha
21. júl 2009

no jani, z tohoto hladiska je to fakt fajn, ale ked mi uteka a ja musim za nou bezat s druhym kocikom, to nie je moc dobre a nikdy sa nam nedari sa rychlo niekam presunut, ked ona ide pesi. Ved to asi poznas, zaujima ich vsetko, len nie to, co im kazeme, alebo co od nich chceme. 😅 Ale radsej, nech su zvedave a vnimave, ako take "pripecene" a nic nerobiace.

janka1874
autor
21. júl 2009

no zucha všetko má svoje pre a proti 😀

aadula
21. júl 2009

zucha tak to máš pravdu, aj nášho zaujíma všeeetko všetúčko...nehrozí, aby šiel tým smerom ako chceme my..všetko musí preskúmať

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 😀

zucha
21. júl 2009

no a teraz Ana zacina trosku rozpravat, ale len naozaj zacina. Dnes doobeda na mna kricala z izbicky, ze Zuzka pod sem 😀 😀 😀 Presne, ako moj muz na mna vola. Ale inak mi hovori mamina, len ked takto krici, tak mi povie Zuzka.

aadula
21. júl 2009

zucha 😀

simka9122008
21. júl 2009

To je zlaté Zucha, moja malá kričí na malého že mama sa z toho smejeme, u nej asi každý bude mama

aadula
21. júl 2009

Samko začal po Paťke vykrikovať dada 😀 jednoduché, asi preto 😀

zrzulka
21. júl 2009

Joj aj ja by som chcela aby mala uz behala. Mne je to tak luto ked nejaka mamicka zacne: "pozri na dievcatko ako krasne sedi v kociku". V tom momente mam sto chuti jej povedat zeby som si to s nou mile rada vymenila. Snad si o nas nikto nemysli ze sme "pripecene nicnerobiace"..... Miska je inak velmi vnimava a ona by sa rada rozbehla za detmi keby mohla...

zrzulka
21. júl 2009

Ale stvornozky jej to ide super🙂

zucha
21. júl 2009

no tak to nasa uz nas vie pomenovat aj menom, ked sa jej pytame, kto sa ako vola a teraz to uz zacina byt fajn, lebo mi vie povedat, co robi Kata, ked nie som pri nej. Ana k nej odbehne a povie, ze spi alebo place. Ked nepovie nic, znamena to, ze je hore a ticho. Tak potom ide a donesie jej hracku. Zlata je v tomto. A potom jej ju vytrhne z ruky, lebo samozrejme aj ona ju chce 😅 😀 A potom nervaci, ked jej ju zakazem brat. No kovbojka je z toho.

janka1874
autor
21. júl 2009

joj zrzulka neber to tak smutne
aj Sendy pekne sedí v kočíku a tiež nie je pripečená neboj aj Miška sa rozbehá raz to príde hoci neskôr nič jej neújde len musíte veriť
Sendy je len leňoch ale pripečená a ničnerobiaca určite nie je no má byť po kom leňoch (ako ináč no predsa po mne 😀 😀 😀 😀 😀 ) ja som nikdy nebola hyperaktívne dieťa ja mám na všetko čas aj teraz 😀 😀 😀 a nič mi neušlo 😅

zrzulka
21. júl 2009

Zucha ... to je mile ze na teba krici menom🙂
My este nerozpravame, ani neviem ci si Michaela tieto veci uvedomuje. Povie akurat ham a mamamama ale to na vsetko. Vobec jej nerozumiem, vzdy sa len domievam co asi chce🙂))
Ale najviac sa mi paci ked vidi psa a krici nanho🙂 A vsetci na nas pozeraju. V poslednej dobe zacala strasne pistat. Takze to sa len ludia za nami otacaju ze co sa deje....🙂)))