Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
8. aug 2009

som mrkla, že Viktóiu Emu ideš dať meno 🙂 na Levičankách ide dať jedna kočka meno zas Sofia Viktória 🙂 ... ja som malému chcela dať meno Juraj...mohla som mu dať tiež vtedy dve 🙂

janka1874
autor
8. aug 2009

abetka aj to som skúšala a nepomohlo prosila som ho že už nevládzem s malou okolo vane či ju nemôže večer on kúpať a hlavne vyberať no asi nie keby ste videli tie nervy ke´d to spomeniem ako keby neviem čo som chcela tak už to nerobím pomôžem si sama ve´d sú aj ženy čo sú samé na deti
a to že som super žena už dávno nerobím poviem ale to je jedným uchom dnu a druhým von a keď náhodou niečo urobí tak s takými nervami že to až ľutijem potom
a to pritom keď sme čakali malú Sendy tak bol úplne iný no hold to už asi len bolo 😢

no nič nechajme to asi to nevyriešim kým na to sám nepríde o čom už pochybujem ☹
to mám za to ako som ho chválila predtým kamoškám čo majú presne takých ignorantov mužov tak už ho mám asi aj ja 😢

aadula
8. aug 2009

bzučko 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... tak toto vystihuje chlapov... a už od malička sa priúčajú 😀

abetka
8. aug 2009

aadul= mne sa maly podoba na Patku, ked bola mala. Krasna rodinka.
Jani asi ma on so sebou nejaky problem , podla vsetkeho. Aj ja si to myslim.
Ja som chcela dat meno Samko a veru po porode som ho aj par krat tak zavolala.Vsak po porode, trochu dementna som bola 😀

janka1874
autor
8. aug 2009

no abetka mňa len mrzí že so mnou odmieta komunikovať načo ma potom má
jaj zabudla som ako slúžku, kuchárku a matku jeho detí a možno na príležitostný sex
juj už som zlá

aadula
8. aug 2009

abetka, nejaké črty majú rovnaké, ale sú inak úplne rozdielny...a hlavne v tom, že Paťula je tmavá, hnedooká a Samino biely, modroočko 😀 a som sa pobavila..že dementná 😀 to iste nie.... 😉 Ja Samka niekedy ohlásim, že Paťka 😀

janka1874
autor
8. aug 2009

no môj brácho má už teraz chaos bežne si vraj pletie Sofi so Sendy a pritom som im vravela nech dajú iné meno ale nie

aadula
8. aug 2009

jani, kľudne píš...aspoň sa ti uľaví 😉

janka1874
autor
8. aug 2009

no nič žienky idem spať na dnes stačilo nervov a zajtra zas no čo už idem si aspoň pospať dobrú noc

aadula
8. aug 2009

jani, neznervozňuj sa..oddýchni si a vypni..aby aj babulko potom nebolo nervozne...možno náš Samino je preto taký, že ja som bola v robote prvý polrok mooc nervozna 😝

aadula
8. aug 2009

ja tu čuchám také vône, akoby niekto na balkone griloval 😀

abetka
8. aug 2009

jani, neboj, bude lepsie. Dobre sa vyspi 😉
aadula = ja som tu od susedov rezne cuchala 😀
Aj na nasich vravia, ze sa podobaju, co sa mne moc nezda, ale presne ako si napisala, su tam nejake rovnake crty a to tych ludi asi myli , ako aj mna 😅

aadula
8. aug 2009

abetka, máme tu na sídlisku jednu maminu, hrozne mi teba pripomína, nemáš tu u nás rodinu?

abetka
8. aug 2009

np o tomneviem, asi sa opytam tatka 😀 kade chodil 😀

aadula
8. aug 2009

abetka 😀

abetka
8. aug 2009

jaj, az teraz som si vsimla, ze pisem jak tatar, ale to ta prepracovanost.
Som dva dni v kuse varila s maminou pre chlapov a este tie moje deti. Ja uz mam niekedy pocit, ze to uz nevydrzim.
Ani si nevies predstavit ako sa tesim, ked skoncia prazdniny a mala pojde do skoly, aj ked si uvedomujem, ze to bude silna kava na moje nervy 😅

abetka
8. aug 2009

no idem aj ja spat, lebo zajtra zase tazky den, tak nech som do ruzova vyspinkana 😝 😀
Dobru noc 😵

aadula
8. aug 2009

abetka to sme asi rovnako všetky na tom 😝 Ale musíš myslieť na to, že keď už tam budete bývať a už len na dvor pekne vybehneš 😵 za to to iste stojí vydržať 😉
ja sa už tiež začínam tešiť do práce, aj keď mi je malého trošku ľúto, ale zas si hovorím, že on sa so mnou začína už nudiť, keby sme bývali na dedine je to iné...to vidím aj ked sme u svokry..behá si po dvore a je kľudný /aj keď vystrája/, ale doma len mrnčí, rozhadzuje, nič sa mu nepáči. Len sa bojím ranného vstávania a vychystania sa 😝

abetka
8. aug 2009

tak idete od septembra?

huleni
8. aug 2009

ahojte, ja nejak nestiham pisat ale vzdy si aspon precitam...
Janulka tebe hlavne silne nervy a viem presne co prezivas, ja som to tu uz rozoberala,ze MM stavebna firma a v byte nemame ani ho... spravene a do nicoho sa mu nejak nechce...vcera som taky tazky stol premiestnovala co som pouzivala ako prebalovaci pult ked bola niki mala a bol na futbale a ked sa vratil ze koho som tu mala ze ked je nabytok popremiestnovany...a ja ze nikoho ze sam som si porobila / narobila som sa ak kon ale kazda zmena potesi/ a on ze preco som sa nadrapovala a nepovedala mu..no to mi tak bolo treba povedat, ja ze no keby som ti bola nieco povedala tak zagulas ocami ze vymyslam a aj tak by som si to spravila sama lebo by si odisiel akoze si ma nepocul..a on ze ci to si o nom myslim a ja ze no nehnevaj sa na mna ale este si tu nic nespravil co som chcela...a samoska urazeny..nemam slov...a ten susiak mi neda, ja som prosikala tiez cez dva roky a ked sa nechcelo tak som zacala na balkon ten skladaci odkladat a ked prisiel za nim kamarat a chceli si ist zafajcit a musel to vykladat lebo im to zavadzal oa tak tak nakoniec spravil, ale tie nadavky a vsetko to to tu nebudem rozpisovat...ja som chcela dlazbu na balkon minuly rok a narodeniny a kazdy krat ked sa ma pytal co chcem ze nevie co kupit tak ja len ze tu dlazbu no a to trvalo tiez asi rok a pol a prisiel jeho zamestnanec a za chvilu to bolo zbuchane, ..fakt nechapem tiez preco je taky ze sa mu doma do nicoho nechce... ☹ a akoze riad umyt, alebo ako kedysi ze aspon zachod on umyval nehroziiii...a to vie ze mam silny exzem ked to cisitm tymi vsetkymi prostriedkami ale cistim ja:o( ja neviem tiez bol na zaciatku iny a to sme zobrati len 2 roky a par mesiacov a spolu sme nieco cez 3roky, tak si tak hovorim co bude o 5...snad sa to zmeni k lepsiemu lebo ma sibne...dnes bola niki u svokry skoro 5hodin a ja som tu lietala a on nic..proste naco sak ja porobim..
fuuuu ale som sa rozpisala a zase sa len stazujem...tak uz nebudem:o) pekny vecer prajem...

huleni
9. aug 2009

Bre ranko...tak vcera som to tu ukoncila a dnes zacinam:o) prajem krasny dnik 😉

csikike
9. aug 2009

Ahojte, vcera sme boli na svadbe, ale prisli sme domov okolo 10tej, lebo tomi dlhsie nevladal, uz bol dost umrncany a doma? ani naznak spania, sme ho museli normalne uspat.
ale bolo super, az nato, ze zacinam verit takym blbostiam ako je urieknutie, predstavte si, ze ked sme sa vratili z kostola, maly zacal totalne revat, ale tak strasne a trvalo to uz vyse hodinu, potom nam znamva vravala, ze podme s nou a ze sa to 1,2 vyriesi, sice som neverila, ale uz som nemala co stratit... a ked absolvoval ten ritual... baby, nedalo sa to ani porovnat, maly bol vysmiaty, zabaval sa, kazdemu pusinky daval, proste bol ako zvykne byt...
Dnes ideme k svokrovcom na hody, takze varit nemusim, ale upratovat mi treba, len sa mi voooooooooobec nechce

janka1874
autor
9. aug 2009

csikike len ver takému niečomu ako je urieknutie niektorý ľuda to fakt vedia

aadula
9. aug 2009

csiki jeej vy ste boli na svadbe 😵 , hneď by som aj ja si išla trošku zatancovať, zabaviť sa a to zarieknutie, keď už neviem čo s malým, niekedy ma to tiež napadne

jani, dnes je lepšie?

luculka
9. aug 2009

cafte tak máme dalsi prirastok v rodine,,,a další chalan 🙂 🙂 dnes o kolo dvanástej na obed sa narodil malý Riško,,,no poviem vam nechal na seba dlho cakat,,,vcera sme uz oslavovali,,cakali sme do 1:15,,,a nic,,,voda jej odtiekla uz v piatok o polnoci,,,,a nic,,,ani jej nezabrala vyvolávacka 🙄 ,,,,,

no a rodila v ruzinove,,a ze tam je okolo 60 rodiciek a mamiciek,,takze po dvoch dnoch pustaju domov 🙄 ,,,takto to dopadne ked vsade naokolo rusia porodnice 😠

😵 😵 😵 no a dnes pokracujeme v oslavovaní 😵 😵 😵

glorita
9. aug 2009

aj nasi znamy maju prirastok v ruzinove,ale tentoraz baba 😀 teda ich prvaaaaa....a veruze rodiciek je viac ako sme mali my.....
inak take pocko moze byt jedine cez vikend,ked mozme byt rodina pokope 😒 prsi ako v aprili..... 😅

co uz,aspon ze sme v piatok a v sobotu boli na chalupe,kde je stale roboty ako na kostole,ale vraj do konca augusta to mame mat obyvatelne,exterier ale nie,ale to tak nesuri,hlavne nech mame kde hlavu sklonit.... 😎

abbi
9. aug 2009

ahojte my sme boli 3 dni v tatrach 😵 😵 bolo super, krasne pocko...len nestiham sem vobec chodit :(

luculka
9. aug 2009

cafte tak sme sa vratili zo zapijania cislo dva,,,a mame tu prazdninárov,,takze bude rusný rýzden

telinka
9. aug 2009

zdravim kocandy 🙂

abbi ty nevernica jedna 😠 😉

lucul tak ste zapili do nemoty 😅 a hodinky si nasla???

my sme dnes boli v dedinke Lednice...krasny zamok ,sklenik, minaret a najkrajsi park 😵 peti sa tam hrooozne lubilo behat , postretala tam kopu malych deticiek, vsetky zdravila pusinky posielala , no takze sme sa nikam inam nedostali len sme 2 hodky po parku chodili 😅 😅 😅

luculka
9. aug 2009

jeeeej teli nasla,,mamina,,,doma samozrejme 😅 😵

no zapili sme pojedli,,poblbli,,no sak jak sa na nasu rodinku patrí,,,, 😀 😀 😀