Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

glorita
10. aug 2009

pekne ranecko...
ajul ,vitaj doma. 🙂
adulka ,takze od septembra teda nastupujes do prace?Samko ide do jasiel na cely den?

centik a ty uy ayda tiey pracujes,vysnorila som si ta v jednej takej teme 😎

janka1874
autor
10. aug 2009

centik no vidíš trafila som že inokedy o tomto čase ešte spinkáte 🙂

centik
10. aug 2009

Glor nie nepracujem, len v sobotu 🙂

silvika
10. aug 2009

centi predavala vino, ci uz aj bankarci?

aadula
10. aug 2009

centik, Samka už nepreháňalo, ale v sobotu zas...a včera trošken aj mňa 😅 , tak preto som sa trošku zľakla 😝

glor, áno ide na celý deň..prvé dva týždne sa bude zaúčať a potom ja 16.teho nastupujem do práce

glorita
10. aug 2009

adul takze podla toho co pises,ides do noveho jobu,ze?
tak drzim palce,nech sa Samko zadaptuje co nasjkor... 😵

centik a vino?jeeejjj,ani sa nepriznala 😀

aadula
10. aug 2009

glor, nie zatiaľ idem späť do starej práce, počkám rôčik ako sa Samino aklimatizuje a medzi tým niečo budem hľadať a od septembra som sa prihlásila na kurz angličtiny, lebo ja som ešte ruštinárska generácia 😀 a keďže chcem novú prácu, potrebujem vedieť cudzí jazyk, ale aj som rada, trošku závity ponamáham 🙂

aadula
10. aug 2009

glor a ďakujem za Samka, veď budem podávať info ako sa nám darí 😎

bocmanka
10. aug 2009

🙂 ahojteeeeeeeeeeeeee....
tak sme opäť po 4 dňoch doma...klasika oprať, upratať, navariť...... 😖 😖
ideme si počítať, čo je nové...
chlapcom som dala vykrajovať perníčky, čo nám ostalo cesto ešte v stredu pred dovčou, romy nám zaspala vonku v kočíku, kým títo dvaja brázdili na korčuliach..
a ja si idem prečítať čo je nové na koni.. 🙂

luculka
10. aug 2009

cafte tak ja som dnes bola pofotit kamosku s amlou,,,moja prvá zakázka, 😀 😀 😀 ,s novým fotákom
idem upravovať,,,,prázdninári naobedovaní,,,pustila som im dvd,,,,malá haji,,tak mam klidek

ajul vitaj doma,,, 🙂

ajula25
10. aug 2009

ahoj luc, ahoj boc....
jej luc máš nový foťák? aký?

aida
10. aug 2009

Ahojte
Zas neuspesne odnaucanie od plienok 😒

luculka
10. aug 2009

ajul olympus zrkadlovku 😎 😀

ajula25
10. aug 2009

tak luci nech sa ti s ním dobre fotí. a veľa krásnych záberov. 😉 Možno aj mne sa splní sen ...

aidi nebuď smutná. My sme sa dva týždne snažili a ten náš malý šišolák to nechápe. Ja už na to kašlem. Hlavne že vie, že urobil do plienky blééé.... však sa raz naučia...

aida
10. aug 2009

ajula dnes ideme kupit to detske sedatko na zachod mozno pomoze to. Ako dnes som ju posadila na nocnik a vedela som ze chce kakat a sedela tam 1 minutu potom sa zacala jedovat tak som jej dala plienku a len som sa otocila uz sa do nej vykakala. 😖

ajula25
10. aug 2009

aidi náš vrieska aj na záchode. a na nočníku dokáže sedieť aj 1/2 hodky a nič tam neurobí. Zato len ho dám dole z nočníka, tak odbehne a už je mláčka alebo aj horšie. takže som to nateraz vzdala. Snáď pochopí...

silvika
10. aug 2009

aidi nas ani tu minutu neobsedi to vasu minutu uprimne zavidim....

anina1
10. aug 2009

ahojte, vítam všetky výletníčky 😉

veva1
10. aug 2009

ahojte ,teraz je v batolatach dost navstevovana tema na odplienkovanie,tak kto potrebujete tak kuknite 😉

telinka
10. aug 2009

http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...

caute 🙂
tak kto chce kuk ako je v lednicach kraaasne 😉

ivana26
10. aug 2009

ahojte,
tak ja som sa dnes snazila vysvetlit adamovi, ze ked mu bude treba pisat, tak mi ma povedat, pojdeme na vecko a moze splachnut. no a samozrejme mi povedal az ked to uz bolo v gatiach a isiel aj tak splachnut 😀 😀 😀 😀 tak ma nejak nepochopil, ze to mal urobit do WC, no co uz 😉

luculka
10. aug 2009

a mame na svete dalsieho clena rodiny ,,,Sofinku,,,,,, 🙂 🙂 🙂

janka1874
autor
10. aug 2009

aj vy sofinku? luculka no teeeda tých zas bude

ajula25
10. aug 2009

luci gratulujeme...😉

janka1874
autor
10. aug 2009

tak dieťa v postieľke a tatika ešte doma nemáme mimochodom hlásim pokrok sám si uvedomil že potrebuje asi vypnúť tak ráno začal či nepôjdeme na pár dní na chatu hold blbo načasované lebo ja mám každý deň nejaké blbé vyšetrenie no nevadí vo štvrtok ráno by som mala mať posledné tak hneď potom chceme odcestovať hoci len na 4 dni aj keď hovoria dážď ale vraj je mu to jedno keď hoci v chate bude sedieť tak to som zvedavá

telinka
10. aug 2009

no pani lucul vas teda je 🙂 tak natali bude mat kamosku aj kamosa 😉

cauko ajuka 😎

ajula25
10. aug 2009

ahoj teli.
v ledniciach je krásne 😉

telinka
10. aug 2009

veru je , uz som tam roky nebola a mame to tot 30km 🙂

tak hovoris ze vylet na dedine vam prospel??? vyzera to ze ste si to paradne uzili 🙂

janka1874
autor
10. aug 2009

pekné fotky žienky práve som pokukala na FB

janka1874
autor
10. aug 2009

no kde ste všetky žienky