Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aida
11. aug 2009

Nam zvycajne do tej 8 hod rana spinkava ale dnes sa jej asi dobre spinkalo 😀
Dnes som daval cely den malu na zachod a sa nepocikala a ani necikala na zachod urcite bude mat plnu plienku ked sa zobudi.

aadula
11. aug 2009

ja som bola Samina teraz pozrieť a sladko spinká 😝 a veru teraz by som si aj ja pospala, len to už nemá význam, o chvíľku iste bude hore... som zatiaľ robila pretlaka slivkové gule

huleni
11. aug 2009

ahojte ja som bola s niki a svagrovou vonku a mala zazitok svagrova, ked sa niki zacala len tak z trucu hoadzat o zem a ja uz som len kukala isla dalej nechala ju a ona ze co jej je..aaaa ja ze to ani ona sama nevie..takze u nas vcelku nervak dost velky:o( snad to prejde..a kedze svagrova je zuzka tak som ju aspon do cokoladovne pozvala a nabrali sme si kopec zakuskov a cokoladiek a teraz fucime.o))) ale tak no co by sme si nedopriali:o) a niki cestou zaspala a driemka:o)

janka1874
autor
11. aug 2009

tak žienky dnes mám maximálne spokojný deň boli sme už na nákup kedže zajtra doobedu odchádzame až do nedele ale to sme si boli mäsko nakúpiť aj na dlhšie potom tatik s dedkom poskladali končne malej postieľku no žienky poviem úprimne ľutujem tú kúpu nikdy v živote viac z drevotriesky len z dreva veď to je desná sprostotť ešte ani nebola podiadne doskladaná a už je kde tu odlupnutá tá lepenka na to no katastrófa ale čo už vrátiť sa to už nedá tak čo bude fungovať kým sa nerozpadne a teraz je Sendy u dedka a babky my sme boli dokúpiť ešte nejakú zeleninku a ja idem zatiaľ pobaliť v kľude veci jupííí dnes sme toho stihli veru dosť veľa

huleni
11. aug 2009

Jani tak si pekne oddychnite, urcite vam bude fajn:o)

janka1874
autor
11. aug 2009

no to dúfam, síce hovoria aj dážď ale je mi to jedno hlavne že vypadneme

janka1874
autor
11. aug 2009

ta čo tu dnes nikto nie je?

aadula
11. aug 2009

jani, od piatku hlásia už slnečno a teplo, tak aj slnko si iste užijete 😉

telinka
11. aug 2009

ahojte 🙂
janka a preco to nemozes reklamovat???? to nieje vina drevotriesky ale odflaknutej roboty ja by som im to urcite vratila 😉

janka1874
autor
11. aug 2009

no aadula bodaj by si mala pravdu a to mi mimochodom pripomenulo že jej chceme vziať aj bezénik 😀 😀 😀 😀

no telinka neviem či by mi vzali odštiepené dosky ako poznám reklamačné prístupy na slovensku tak mi povedia že to bola chyba pri montáži za ktorú oni neručia ale som strašne sklamaná no nič aspoň som sa zas uistila že drevo je drevo

janka1874
autor
11. aug 2009

no máme pobalené aj som si práve dala večeru tak idem pre malú zatiaľ sa majte večer sa pokúsim ešte nakuknúť len neviem kedy príde drahý a ešte mäso nám treba naporcovať

telinka
11. aug 2009

nemoze to byt chyba pri montazi , nahodou tomu rozumiem lebo MM vyraba nabytky /boli casy ked som mu pomahala olepovat hrany 😅 / z drevotriesky a ked je paska dobre nalepena a obrusena nemoze sa odstiepit , ale rob ako chces ale ja by som sa urcite nedala obalamutit v tomto smere 😉

janka1874
autor
11. aug 2009

no telinka môj bývalý muž bol tiež stolár 🙂 🙂 🙂 presne viem čo myslíš ale už tam bol môj otec reklamovať jednu dosku a sami mu povedali že to nie je prvá reklamácia a jediné čo vedia urobiť je dať nám náhradnp to aj urobili a sám predajca mu naznačil že veľa ľudí si tam chodilo pre náhradné diely takže asi taká kvalita to je celé vedia o tom a predávajú to a momentálne ani nemám chuť a náladu sa s nimi naťahovať lebo nevidím v tom úspech

janka1874
autor
11. aug 2009

jaj žienky viete ako príšerne ma bolí zub a neviem sa dovolať zubára nech mi dá vyradenku a môžem ísť k novej zubárke čo mám vybavenú ma ide poraziť jedno čo neznášam je bolesť zubov to fakt radšej pôjdem k zubárovi ja s tým problém nemám

centik
11. aug 2009

Jani ale ked ta vyradi mozes ist tusim az od buduceho mesiaca

janka1874
autor
11. aug 2009

no ona povedala že nie nestraš lebo ma fakt z toho zuba šľahne

centik
11. aug 2009

aha tak mozno sa to zmenilo ja neviem

janka1874
autor
11. aug 2009

budem si veriť že hej lebo ináč ma picne z toho zuba

janka1874
autor
11. aug 2009

no nič žienky idem ja off mám dosť na dnes
majte sa pekne my sa vrátime až v nedeľu takže až potom sa ozvem pa pa

anina1
12. aug 2009

dobré ráno všetkým 😉

martinaj
12. aug 2009

dobre ranko 🙂 co este vsetky spite? 😀 moja mala este zazrakom spi..... v obyvacke na gauci 😀

anina1
12. aug 2009

my sme hore už tri hodiny a spať pôjde až poobede 😝

martinaj
12. aug 2009

no mala mi chodi spat po desiatej ☹ a o piatej bola chvilu hore ale zaspala znovu 😎 tak som happy...
poobede ju dnes asi nedam spat, skusim ci potom vecer zaspi skor 😉

martinaj
12. aug 2009

no a uz je pekelnik hore 😠 ja to vzdy zakriknem 😀

tinyleaf
12. aug 2009

caute, aj ja som tu 🙂 Prave sme prisli z navstevy a ked som prisla domov, zistila som ze sme tam nechali maleho papaucky. Tak som sa musela vratit a maly vobec nechcel ist do autosedacky. Som myslela ze aj porodim ako som ho tam nasilu natlacila. Vrieskal akoby dive huby pojedol, ja nechapem, ako su niektore deti celkovo kludne a ten nas je taky jedos.

silvika
12. aug 2009

tiny neboj sa oni sa taki viaceri ak ta to "potesi" nas zasa byva chudak taky spoteny zo sedacky ze mu musim nosit jedno tricko na vymenu aby nedostal zapal niecoho

tinyleaf
12. aug 2009

ja viem silvika, ze aj ine deti su obcas urcite zlostne, ale ten nas vobec neposlucha, ked mu nieco poviem. Ja sa fakt snazim aj v klude povysvetlovat, aj nakricim a efekt ziadny. Mlady pan si robi co on uzna za vhodne ☹

silvika
12. aug 2009

no samostatna republika, snad ti to mala dvojnasobne vynahradi a bude dobrucka a poslusna

silvika
12. aug 2009

a ako sa citis?

tinyleaf
12. aug 2009

no dufam, ze mala bude v tomto ina..ale zase moze mat ine vrtochy..napriklad bude buntosit celu noc 😒
Inak sa mam vcelku dobre, tak dufam ze to tak ostane az do porodu. A ktovie kedy ten bude 🙂