Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aida
14. aug 2009

Ahojte
Tak dnes sa mala 2krat pocikala 😖
Zajtra ideme na zahradnu party sa tesim dufam ze nebude prsat a v utorok ideme do ZOO Zlin.

zucha
14. aug 2009

aida, ja som asi vcera prechvalila, lebo sa mi dnes pokakala do nohaviciek. Vypytala sa kakat, ale len sa vycikala, vstala a utekala prec a po troch minutach mi prisla povedat, ze cikala a uz bola pokakana 😒 Ono na vsetko treba cas. U kazdeho dietatka to pride inak. Ja poznam 2,5 rocne dieta, ktore ma este plienku, lebo to neciti a pritom je to neskutocne rozumne dieta. Od 15 mesiacom uplne pekne rozprava a jedava same lyzickou a vidis, toto mu nejak nejde.

simka9122008
14. aug 2009

To máš pravdu Zucha, ani u nás to nefunguje, ale kecá o 106 😀

zucha
14. aug 2009

a uz pekne hovori vsetko, alebo len zacina? Nasa skor zopakuje posledne slovo vsetkeho, co jej hovorim, ale uz zacina aj sama hovorit, ked mi chce nieco oznamit. Najviac ale spoji zatial len dve slova. Take jednoduche vety, ze podmet a prisudok, ale to je vsetko. Ale je super, ze uz sa navzajom rozumieme, co ktora chceme 😉

simka9122008
14. aug 2009

No už vie také jednoduché slová, ale povie ich fakt pekne:spať, papať, hapať, kakať, jaja je u nej aj ja, Aji, je ahoj, havo, mama, baba to už dávno hovorí, ale tiež sa už pomaly dohovoríme pekne 🙂

simka9122008
14. aug 2009

Kde ste všetky? 😲 😲 😲

zucha
14. aug 2009

simi, ja tiez pozeram, ze nejak je tu este prazdno

huleni
14. aug 2009

ahojte, tak som si vas konecne docitala:o) no co sa tyka odplienkovania, ja som zufala, ked niki spi "hola " ze ma len nejake triko tak sa nepocika, cely tyzden tak spinkala a pekne sa pyta aj sama ide na serbel vycika sa a prinesie mi to a zacne si tlieskat.o) ..ale problem je ked jej dam nohavicky tak do tych sem tam cvrkne a najhorsie na tom je ze ak spala hola a bolo zimsie tak mala sopliky, tak jej pre istotu davam plienku a ta je sucha...ale u nas najvacsi problem ze nechce kakat do serblika...ona proste ujde a radsej sa vykaka vsade navokol 😖 ale serbel nie..neviem preco:o/...

telinka
14. aug 2009

caute krasky 🙂

zase to tu flakate 😕

ja sa idem pobalit na ten nas vylet , MM este nedorazil z prace 😠alebo to necham na rano 😉

alinka76
14. aug 2009

ahojteeeeee

Teli, už balíš? Co idete podniknúť s Bockou? Ja som to tu strašne zanedbávala, hanbím sa. nestíham nič a ešte do toho mi odpálilo na 2 dni comp, ale spojazdnila som ho našťastie.

Abbi, a vy že nepridete??? Škandaaaaaaaal 😠 😠 😠

ajula25
14. aug 2009

ahojte
tak ja som dnes piekla. Zajtra je u babky odpust, tak idem tam a plech koláča beriem zo sebou. vyzerá chutne a vraj aj je. Tak snáď bude chutiť. Som robila medový krémeš....
Abbi krásne fotky a detičky. hrozne sú zlaté....
Simi to je super, že Simonka už tak kecá. Lukáš teraz že mama, ale to len niekedy a tik tak začal hovoriť. A potom prejde na hebrejčinu a máme po vtákach. Nerozumie mu nikto.... 😀
No a šerbel? Dovi dopo 😠

alinka76
14. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5618973

ajula, to ani u nás nočník nehrozí, bude si pipíka držať, posadím ho, nič nespraví, vstane zo šerbla a do minúty ciká po zemi. takže si to uvedomuje, že sa mu dačo chce, ale na nočníku ani počuť. ani nehovorí, len mamamama a toto keď pozeráme knižky, tak ukáže na nejaké zviera, povie "toto" a ja poviem čo to je 😢

aadula
15. aug 2009

dobré ránko

telinka Marcelka všetko najlepšie k dnešným meninám ti prajem 🙂 veľa radosti z tvojej rodinky 😵

simka9122008
15. aug 2009

teli ty máš dnes meniny?, tak všetko najlepšie

tinyleaf
15. aug 2009

teli aj aj zelam vsetko najlepsie k meninkam 🙂

abbi
15. aug 2009

Marcelka vsetko naj k meninam, uzi si cely vylet a oddychnite si 😉 😉

abbi
15. aug 2009

no dnes je krasne, tak ste asi vsetky vonku 😉 😉 😉

aida
15. aug 2009

Ahojte
Oslavencom vsetko naj
Uz sa chystam na zahradnu party ale mala este haja
No my tiez uz pekne rozpravame najkrajsie bolo ked som ju viezla kocikom a ona zacala vikrikovat mamicka lubim ta 🙂

tinyleaf
15. aug 2009

aida, tak to je Vanesska sikulka...nas nevie povedat ani mama ☹ zato tata opakuje stale...na mna len ukaze prstom 😎

anina1
15. aug 2009

na mňa malá vykrikuje maminka aninka 😀

abbi
15. aug 2009

joj to je zlate anina 😵 😵 😵
moj mi hovori MAMIKA 😉 😉 a pride ubim ta mamika 😉 joj to je tak zlatucke 😵 😵

ale on najradsej teraz totalne napomina chalanov... "TOBKO no no ... pod sem.. pocujes pod sem 😀 😀 sa sulame.. opakuje po mne 😀 😀

aadula
15. aug 2009

ako pekne vám hovoria 🙂 sa teším keď mne Samino povie aspoň mama 😀 dnes keď mu Paťka povedala, že urobil hambu, tak zopakoval habu... ja sa aj z toho teším..ale všimla som si , že mu idú slová na H 😕 ahoj, havo, hamba.

my sa skôr smejeme na ňom lebo keď chce dať pusu našpúli tie jeho krásne pery a tak k nám beží 😵

bocmanka
15. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

naša sobotka s telinkovami v habakuky....

bocmanka
15. aug 2009

telinka vytiahne päty z domu a ja vás nájdem až na druhej strane...????
dáko ticho je tu, tak marcelka-telinka vás zdraví, spinkajú v bytíku moje švagrinky, teda neviem kto spí skôr, lebo dnešný deň bol celkovo horúci a dosť únavný, tie habakuky sú fajn, len my sme dorazli 15.30 zatvárajú o 17h a vstupenka pre family 23,40 eura...
chcelo by to viac času tam, je tam aj bobová dráha a iné atrakcie, tak snáď nabudúce..

zrzulka
15. aug 2009

Boc a oplati sa tam ist aj s malymi detmi do Habakuky? My sme tam dnes boli ale dnu nesli. Pisala som ti na FB tak sa nechcem opakovat🙂)))))

aadula
15. aug 2009

pekné fotky 🙂

zrzulka
15. aug 2009

Ako sa to vlastne deti naucia povedat lubim ta v takom nizkom veku? my Michaele vela hovorime ze ju lubime aj bozkavame ale ona nam neda ani len pusu. nechapem to....Nieco uz rozumie ale vela toho nie je. To lubim ta neviem ci jej dochadza ze co tym myslim ked jej to hovorim. Ono pri nepocujucich detoch je to sakra tazke. Ja jej ukazujem ze si moje srdiecko. To jej vlastne posunkujem aj pusinku. tu pusinku uz obcas aj ukaze ... Ani neviem ci chape vobec vyznam. Mne by uplne stacilo keby chapala ani mi to nemusi povedat. ja viem ze ma lubi aj ked to nevie prejavit....a povedat vie len mam. ked odchadzam od nej tak krici mam. a na muza dada namiesto tata🙂 namiesto t odcita z pier d....podarena je🙂))

csikike
16. aug 2009

ahojte, zrzul, miska je uzasny smejko a robi velke pokroky, mozete byt na nu pysny... a pochvalu si zaslizite aj vy, ze to vsetko tak super zvladate
a aby som nezabudla, Leovi vsetko naj k dnesnym meninam 😉

abbi
16. aug 2009

no csikike, ze aj teba tu vidiet 😉 😉 ako sa mas?
veru Zrzul je skvela mamicka 😉 skveleho dievcatka 😉 hoci som ju este nikdy nestretla

Zucha buduci tyzden v piatok a sobotu by som mala byt v Bernolakove, stretneme sa? mozem prist aj do BA. U nasich sa neda, lebo vonku prerabaju garaz a je to tam divoke, skoda ☹

simka9122008
16. aug 2009

Ahojte kočky, doobedu nám štrajkoval net, až teraz sa spojazdnil
Leovi všetko naj k dnešným meninkám