Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
16. aug 2009

peknú nedeľu prajeme všetkým 😉 😉
a Leuškovi všetko naj k meninkám 😵

bzuco
16. aug 2009

leuškovi všetko naj k meninkám 😵 😵

telinka
16. aug 2009

nazdarek dievcata 🙂

hlasime sa z MT , mame sa tu ako v raji 🙂 boc nas tu obskakuje ako nejaku vyznamnu delegaciu 😵 navari , napecie , no neviem ci si tu ten pobyt este nepredlzime 😀 😀 😀
petka s romy akurat vzorne spinkaju a len co sa zobudia hor sa na liptov k alinkovcom..... 😉

adakujem za blahozelania 🙂

alinka76
16. aug 2009

Telinka, dostala som echo že si tu, tak sa len pekne vyspinkajte a dôjdite. už sa tešíkame. Lenka sa nevie dočkať.

telinka
16. aug 2009

aj miska sa uz velmi tesi na lenku 🙂

alinka76
16. aug 2009

no tak to si viem predstaviť, zase tu bude rodeo keď tie dve sa dajú dokopy 😀 😀 😀

ináč počasie je ako lusk, neviem či nemám napustiť bazén 😨

bzuco
16. aug 2009

no ale vám je 😉 😉

a ja doma nad knihami sedím ☹

aadula
16. aug 2009

dobrú zábavu vám 🙂

bzučko, učíš sa na skúšky? a kedy ťa čakajú ?

aadula
16. aug 2009

a Leuškovi všetko najlepšie k meninám 🙂

bzuco
16. aug 2009

adi...hej...tie štátnice z angliny mi nedajú spať....a blíži sa to - 27.8. 😖 😖 😖 😖

aadula
16. aug 2009

bzučko, ty si iste šikulka a zvládneš to 😉 a od septembra keď niečo budem potrebovať tak mi poradíš 😀

simka9122008
16. aug 2009

Adi a čo že nemáš fotku? 😲

simka9122008
16. aug 2009

Ešte som si spomenula na slová ktoré už malá vie:Kde je, tu je, poď, neni, kukuč, kupať,

simka9122008
16. aug 2009

Mi sme sa dnes boli s malou flákať po Aničke

huleni
16. aug 2009

ahojte, telinka dodatocne vsetko len to najsamlepsie k meninam a leuskovi vsetko najsamlepsie k dnesnym meninkam.o) a bzucko neboj zmaknes to a budes to mat konecne za sebou 😉

zrzulka
16. aug 2009

Pripajame sa ku gratulaciam a Leuskovi prajeme vsetko naj naj naj k meninam🙂)) Smejkovi malemu🙂

aadula
16. aug 2009

simi, som mala mazaciu náladu, tak musím nájsť teraz nejakú fotku čo by som tam hodila..jednu som aj našla..ale to je veľký formát a neviem to zmenšiť 😝

janka1874
autor
16. aug 2009

Ahojte
tak sme doma a konečne som všetko dala do poriadku tak idem rovno spať zajtra si vás prečítam ak ste toho až tak veľa nepopísali 😀

alinka76
16. aug 2009

ahojte, hlásim sa po dnešnom stretku u nás, bolo sqele, škoda že tak krátko. ale deti boli fantastické. super sme sa nasmiali. hodím na FB fotky, kým ich Boc nezcenzuruje 😀 😀 😀

glorita
16. aug 2009

dakujeme za blahozelanie pre Leuska 😵 odovzdammmmm 😀

glorita
16. aug 2009

aliiiii 😀 tak ste sa nakoniec stretliii.supis 😎 ani sa necudujem ze Vam bolo super 😵

alinka76
16. aug 2009

Glor, áno, vyšlo nám to. škoda, že abbi to zrušila, nejako sa nevieme stretnúť. počuj, kedy je to ten deň poľovníkov v tom Antone? by sme tam išli pozrieť.

glorita
16. aug 2009

aliii tak dojditeeeeee!!!!!!je to tusim 4,5.septembra a urcite sa tam oplati prist.je to taka atrakcia roka.kedy je tam kopec akcii aj pre deticky... 😎

bzuco
16. aug 2009

no náš slovník je: papám, hapám, kde je? neni, nieeeeeeeee, toto, mamika-maminka, tato, Boba - barborka, haba - hamba, havo, teta, vrn-vrn - to je auto 😀

alinka76
16. aug 2009

a vy tam tiež pôjdete? daj vedieť dopredu, kedy to je.

glorita
16. aug 2009

ali,no jasne,pre MM je to udalost roka 😀
http://www.msa.sk/kalendarium/dni-svateho-huber...

abbi
16. aug 2009

Ali hrozne mi to bolo luto, ze nemozem prist ☹ ☹ ale sama by som si na cestu az k vam netrufla. tak na hodinku do BA ano ale na dialnici s detmi 😒 a 3 hod to uz je na mna vela. Moj muz z roboty nemohol. musel surne ostat 😖 zial....

alinka76
16. aug 2009

Glor, vyzerá to super, hlavne v sobotu ten program. snáď nám to vyjde.

alinka76
16. aug 2009

Abbi, ja viem, keby sme bývali bližšie by to bolo iné. A čo to Štúrovo, neprídete sa okúpať? budeme tam od piatka do nedele.

ajula25
16. aug 2009

ahojte
tak čítam, že zasa ste sa postretali. To je super 😉
My sme boli od včera u babky. Bolo fajn, nakoniec ako vždy.

A samozrejme dodatočne Telinke - Marcelke všetko najlepšie k včerajším meninám,
a Luškovi všetko najlepšie k meninám dnešným 😉