Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
17. aug 2009

cafte tiny,,,držte sa,,,a nech más čím skorej babatenko v náručí 😵 😵

ivi no super,,prvá výplata,,, 🙂
nejako sem zase nestiham,,malá je totál nervná,,,des,,,, 😒 😒
a zacali sme behat okolo stavebného povolenia,,,no hrozné kolko papierovaciek je okolo toho 🙄 🙄

huleni
17. aug 2009

ja sa akurat rozculujem baby a uz som zufala, so mto tu pisala ze som objednavala ten ab rocket od jedneho pana a v obchodnych podmienkach ma ze pri vratenii do 10 dni vrati peniaze na ucet a samoska stroj bol pokazeny poslala som mu ho 3.8 a dodnes sa ani len neozval,:o( na stranke ma napisay take nieco ako rychly kontakt tak som mu tam napisala ale uz so sa nastvala a musela som davat poor aby som nieco drze nenapisala.O/ len som mu tam napisala ze ak ma mieni ignorovat tak pridem aj osobne ale ze si budem od neho potom narokovat aj peniaze za cestu ...ja viem ze nemam absolutne sancu sa s nim asi vyhadat ale aspon sa mi ulavilo ked som mu napisala...to je des ...takzem mozno ma caka cesta do Vrutok ak sa neozve.o)

simka9122008
18. aug 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 To je sila
http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/rekorder...

simka9122008
18. aug 2009

To,ešte všetky spíte? 😲

janka1874
autor
18. aug 2009

Ahojte
no simi to sú desné príbehy až sa to blbo číta

ja som dnes už stihla byť aj na kontrole čo som pobehala odbery ešte pred odchodom na chatu tak glukózový test je v poriadku a aj na ten nefrológii vraj už tam ani nemusím chodiť čo som celkom rada konečne bude kľud aj tak mi nič nebolo tak čo robia paniku no nie 😀 😀 😀 😀

na chate bolo super boc mala si pravdu riadne som si oddýchla Sendy bola totiž hlavný tatikov asistent pri všetkom čo sa robilo a kedže varenie typu kotlíkový guláš a grilovanie je čisto tatikova parketa tak som mala total veget čo bolo super 😀 😀 😀

simka9122008
18. aug 2009

Jani, no to som rada že je všetko vporiadku aj že si si na chate oddýchla, kedy dáme konečne to stretko s Ajulou?

janka1874
autor
18. aug 2009

no to neviem kedy ja tento týždeň nemôžem vo štvrtok a piatok no a ešte neviem či bude malá cez víkend doma takže mne by viac vyhovovalo nabudúci týždeň ale už by sem fakt mohli no a na kupko sa spoločne už asi ani nedostaneme o chvíľu je koniec leta

martinaj
18. aug 2009

jej tiny drzte sa a nech vsetko prebehne co najlahsie a najrychlejsie 😉

simka9122008
18. aug 2009

Veď kľudne môžme aj na budúci týždeň
Ja už od rána myslím na Tiny, joj, nech to už má za sebou

luculka
18. aug 2009

cafte,,,,no simi to co je ze v 5tich porodila,,,,, 😕 🙄 preboha,,,
no a tých 12 detureniec,,sranda ako tam su asi naskladané 😅 😵

ja absolutne neviem ze co dnes varit,,,,, 🙄 🙄

simka9122008
18. aug 2009

Ja som dnes varila paradajkovú polievku a granadír

telinka
18. aug 2009

caute 🙂

lucul , dost neskoro na rozmyslanie co varit 😅 ja som sulala sulance 😝 a cesnakovu polievku 😉

normalne sa tesim na jesen tu je horko jak v pekle 😠

simka9122008
18. aug 2009

Teli, ale takú peknú slnečnú jeseň, krásne babie leto, to milujem

luculka
18. aug 2009

teli preco???? ja varim az ked mala zaspi,,teda povetšinou,,,,

luculka
18. aug 2009

aj som rozmýslala ze šulance,,,ale mame ich najako casto 😅

ajula25
18. aug 2009

ahojte
tiny drž sa. nech je všeto ok.... 😉
simi, jani, no mohli by sme hodiť stretko zasa....

my máme dnes kuriatko... 😵

simka9122008
18. aug 2009

No veru Ajul, mohli by sme sa dohodnúť, lebo od septembra budeme mať dosť pestro aj Janka sa už bude pripravovať na malú babuľu, tak povedzte kedy vám to vyhovuje

anina1
18. aug 2009

ahojte
my sme mali brokolicovú polievku a bryndzové halušky 😉
tomu, že v 5 rokoch neverím 😝
som zvedavá kedy sa tiny ozve 😵

ajula25
18. aug 2009

no tak ten budúci týždeň by mohol byť...

simka9122008
18. aug 2009

Anina aj ja čakám na správy od Tiny
Ajul aj mne to vyhovuje

aadula
18. aug 2009

ahojte, my máme tiež granadír a zemiakovú kyslú polievku 😉

aj malé Nitranské stretko by mohlo byť 🙂

janka1874
autor
18. aug 2009

aj mne to vyhovuje
tak ktorý deň kde a o ktorej?
lebo potom sa už budem gúľať a nebudem vládať 😀 😀 😀 😀

u nás bola zeleninová polievka a kuracinka + zemiaky a kompót

anina1
18. aug 2009

aadul, aj som to chcela písať kedy dáme ešte v Nitre stretko, čo budúci týždeň, kým sú ešte prázdniny?

simka9122008
18. aug 2009

No mne je to v podstate jedno kedy a najlepšie by bolo niekde kde sa môžu deti vybehať

luculka
18. aug 2009

no tak som nakoniec urobila sáčkovu,,,gulášovku,,,,a halušky,,,natus bude mat kakaukove 😵

luculka
18. aug 2009

jooooj v piatok nám priletí brácho,,,a buduca švagrinka,,,,,Natuškini krstní ,,,sa tešííííííím 😵 😵 😵

glorita
18. aug 2009

ahojte..tak ako Tiny nic este?

nasim susedom/Monike Hilmrovej a jarovi bekrovi sa vcera na mojenarodky narodila mala zara 😎 ....dalsia susedka porodila pred tyzdnom,takze blok sa pomaly ale isto zaplnuje drobcami 😀 😀 😀

aadula
18. aug 2009

ani, nám by to aj vyhovovalo, ale asi skôr cez týždeň, lebo v piatok nám prídu robiť okná 🙂 Tak buď v utorok alebo v stredu 🙂

glor, Monike a Jarovi gratulujem a krásne meno vybrali 😵 my s mm máme Moniku radi, máme ju odsledovanú ešte z Radošinského 🙂 ona je tak náš ročník, tak som jej vždy fandila aká je šikulka...a Jara som začala registrovať keď bola tá tanečná súťaž na joj-ke 😝 😀