Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

glorita
18. aug 2009

caute...tak u nas sa pre zmenu este nespi,ale uspava tatino,tak aspon ja neprenasam moju nervozitu na lea z toho ze este nespi 😀 😀
inak najnovsie leo uz neoznamuje ze kakal,ale sa hanbi za to ze je to v plienke..tak neviem,ci je to pokrok,ci naopak 😀 no musim konecne naozaj zacat ucit ho na nocnik,lebo ja cakam na to,ze sa sam zacne pytat 😀 😀 😀 to by som si pockala ale,ze? 😀 😀

co za stertavku sa planuje?

zucha
18. aug 2009

lucul, ja som Anu ucila si dat dole nohavicky, ale ma pritom take nervy, ze az. Nejak jej to nejde. Ale uz vlastne tyzden chodime bez plienky. Len dnes som jej dala, ked isla von so svokrou, lebo to by som neriskovala.

luculka
18. aug 2009

😀 😀
no nasej dnes v meste uslo,,tak nohavicky skoncili v smetiaku 😀 😀
ona si sama zacala dávat hore nohavicky ked sa postavila z nocnika,,,no ale toto ma soklo ze to takto krásne sama vykonala,,,, 😵 😵

glorita
18. aug 2009

aj my doma sEm tam chodime bez plienky ale efekt este ziadny 😀 😀 pardon,raz si leus sadol na nocnik a vycikal sa...zato,ked sa ho spytam,ze kde si kakal,uteka do wcka ukazat na nocnik a krici noc....to je ale luhar malyyy 😀 a potom ukazuje ze hopa na velke wcko,ze mama kaka..ale ked ho tam dam,tak skonsatuje len,ze nejde 😎 takze tak nase slavne pokusy 😀

luculka
18. aug 2009

ozaj mame konecne nejake nove slovo,,,amo,,,,(ano),,,a tu....ze kde je Natálka,,,,,tod celá nasa slovná zasoba,,,samozrejme okrem,,,mamiiii,,,,a tatííííí,,a este ne eee

glorita
18. aug 2009

no leo sa zato rozpravanim pekne rozbieha,,,teraz ma obdobie rozlisovania pohlavia asi tyzden,pekne ukazuje ze teta a ujo...az na to,ze jedna predavacka,zrejme gay bola ostrihana nakratko,nohavice,phyby chalanske,ale zrejme to fakt bola zena,bola aj tak pre lea ujo 😀 😀
ano,hovorime zrorumitelne,L tiez,K az velmi zrozumitelne,ze anina a zrzul? 😀 a opakujeme krasne....tak aspon v niecom ideme pekne 😵

simka9122008
18. aug 2009

Glor aj u nás sa kecanie rozbieha, krásne vie povedať,, ť,,takže najviac opakuje, papať, hajať, kakať piť a aj poď

luculka
18. aug 2009

no ked ho to k,,,,,uci mamina v aute,,,, 😅 😀 😀 😀

glorita
18. aug 2009

leo uz ovlada celkom slusnu zasobu slov...pouziva to ozaj krasne.,...a musim sa pochvalit/aspon za nieco,lebo smeboli pochvaleni od inych,krasne pocuva ked nieco potrebujem v domacnosti.poviem aby doniesol vysavac nie velky ale ruznu ,ze je tam a nech povysava ked opadalo napr,listie na dlazku z kvetov a on to krasne urobi,alebo dnes,som povedala,ze budeme pozerat macka pu,ked ulozi vsetky hracky,hned zacal ukladat pekne do krabice...Len nech mu to takto vydrzi co najdlhsie 😀

glorita
18. aug 2009

luc,co sa raz naucis,,,,ja fakt len ziram,ze aku ma pamat,kedze som tu maala navstevy v podobe svokty a babky druhej,nepouzivala som to slovo,ale on nezabuda 😀 😀 😀 predcil svojho ucitela skratka 😎

zucha
18. aug 2009

tak to my sme s rozpravanim uplne super. Uz si aj spieva, ze kolo, kolo mlynske a potom uz povie len bac a smeje sa na tom. Uz sa ucime rozpoznavat dcera, vnucka, sestra a tak.

glorita
18. aug 2009

utakam prec,kedze sa mi pecu v rure morcacie kusky 😎 pa a pekny vecer este 😵

alinka76
18. aug 2009

ahojte, ja takto neskoro zase. nejaká som domotaná či čo. som dnes bola u kamošky a fotila som jej deti na želanie 😵 😵 😵

tinyleaf gratulujem k Sofinke, nech sú zdravučkí a malý Martinko nech opatruje malú sestričku 😉

luculka
18. aug 2009

🙂 glor bru,,,,
no zucha to je super ze uz takto kecá,,,,ale zase si z toho hlavu nerobim,,ved zacne,,,a tiez vsetko rozumie,,,donesie,,,pozametá ked jej poviem,,ma takú svoju malu metlicku aj lopatku,,,, 😵

luculka
18. aug 2009

ooooo ali no takáto fotografka je z teba???? 🙂 😉

alinka76
18. aug 2009

Lucul, mi niečo hovor, však ty si to spustila tú moju mániu 😀 😀 😀

tak dievčatá, my nehovoríme nič, iba si bľaboce pre seba, však Teli a Boc videli, ja som tomu rozumela, čo dchce tou rečou povedať, ale fakt nič konkrétne nepovie, iba mama, toto, dede (akože nejde), ham, tata. ináč ničovaté nič. ale v knižke všetky zvieratá ovláda, dokonca hľadá rovnaké druhy a vie ich nájsť, napr. na viacerých stranách nájde motýle, aj keď je každý iný. zatiaľ len vstrebáva informácie a raz to z neho raz aj vyjde von.

simka9122008
18. aug 2009

Kočky všetky naše deťúrence sú krásne, šikovné, vnímavé a učenlivé, len jedno začne skôr kecať, druhé oddúčať sa od plienky, ale hlavne že sú zdravé, no každá mamina je hrdá na to svoje, keď urobí nové pokroky, no teším sa s vami, lebo viem že tak ako ja sa teším z pokrokov malej tak takisto aj vy vybozkáte svoje chrústiky od šťastia

luculka
18. aug 2009

ali no super,,potom dufam hodis na blogi

zucha
18. aug 2009

presne tak Simi. Ked si spomeniem, ako dala luculka pred par mesiacmi video, ako mala sama jedla tie cestoviny, skoro som odpodla. Nasej sa zas napriklad krmit moc nechce. Da si par lyziciek a potom mi ju da do ruky, nech ju krmim ja. Takze v tomto sme asi uplne najviac pozadu oproti ostatnym detom

alinka76
18. aug 2009

dala som na FB, aj dneešné kukuricové 😉

luculka
18. aug 2009

ja som nestastná,,,v sobotu mame velkú párty,,,babka má 80tku,,,,a ja stale neviem poriadne fotit v interiéry s tým new fotákom,,,, 🙄

luculka
18. aug 2009

zucha no odvtedy nemam sancu ju krmit ja,,,takze dostane podbradník s takým tým odkladacím priestorom dolu 😀 😀 😀 ,,,pustim jej krtka a papa sama aj polievku,,,ale uz ju vie pekne,,,zo zaciatku vzdy prevrátila lyžicu,,a do pusky si dala prázdnu

alinka76
18. aug 2009

Lucul, nemôžem ti tvoj bývalý poslať, ideme do Štúrova a tam budem určite fotiť 😉

tak nažeň rodinu von pod stany a hotovo 😀 😀 😀

telinka
18. aug 2009

lucul ved do soboty to este natrenujes 😉

luculka
18. aug 2009

ali ozaj som zabudla,,,,tie botky uz namju take male,,,ale ak uvidim inde mam ti ich zobrat???

luculka
18. aug 2009

idete do sturova na nuda pláz???? 😀 😀
dnes som Natus konecne kupila plavky,,teda len spodok,,,

alinka76
18. aug 2009

nuda dúfam nebude. a nudista jedine ak Samko bude 😀 😀 😀 jemu stačia zatiaľ tie gaťky plávacie.

tie topky už nepozeraj, to už by asi nestihli prísť do piatka. možno tam dačo ešte nájdeme, ak nie, bude v sandálkach behať.

luculka
18. aug 2009

ali no myslim ze tam ich budu mat 🙂

kuk moja pomocnica http://www.uzisito.sk/department.php

luculka
18. aug 2009