Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
22. aug 2009

a kto je filip?
my pojdeme tiez oslavovat, tak peknu nedelu 😉

janka1874
autor
23. aug 2009

Ahojte
peknú nedeľu všetkým

ajula možno ani nebude treba aby prišla zima stačí ak začne byť takto ako dnes teda upršane a budeme sedieť doma a zároveň konikovať 😀 😀 😀 😀 😀 ja už v zime asi nebudem stíhať nič 😀 😀 😀 😀

aadula
23. aug 2009

ahojte 🙂

Jani keď si všetko pekne zadelíš určite postíhaš 😉 ty si šikulka

dnes sme boli ráno v obchode s malým a samozrejme zas robil bengálik, bála som sa že niečo zhodí, tak som ho chcela brať na rukách, tooo bolo kriku...máme tu takú novú predavačku ../chodím tu na sídlisku do potravín/ a tá večne komentuje keď malý vrieska... dnes mu hovorí, že aký si ty zlý chlapček 😠 .... asi nemala deti či čo...no neporadím si s ním...Paťka pekne kráčala pri mne a nič nebrala z regálov...toto je blonďatý, modrooký čert.. 😝

tak kočky upresníme to stretko? čas by sme tada mali o tej 16.tej aby aj abbi mohla? môže byť? ešte deň skúsme zladiť 🙂

janka1874
autor
23. aug 2009

no aadula dúfam, že ako si to pekne zadelím tak všetko budem stíhať len uvidíme aká bude babula či tiež taký vegeťák ako sendy 😀 😀 😀

bocmanka
23. aug 2009

🙂 🙂
peknú nedieľku všetkým vegeťáčkam...
bruškatým aj bez bruška...
tiny..už čoskoro asi pustia domov, potom daj infošky, ako zvládaš...
a na vás ostatné to ešte len čaká, ale uvidíte aké je to super, dve detičky zvládnete každá úplne hravo...
ja som mala chlapcov tri noci u našich, a veru mi bolo smutnooooooooooooo
marko už zajtra začína škôlku....
s matejom sa chystáme nakupovať pomôcky do druhej triedy...
alinka si to užíva v štúrove....
a kto je ešte kde????

aadula
23. aug 2009

jani, tak to ti držím palce aby dve vegeťáčky boli... moja Paťke je vegeťáčka...ale o malom to povedať nemôžem 😅

boc iste ti je smutno, ale určite aj dobre padlo trošku sa venovať len rominke 😉 ..... my ako väčšinou sme doma..náš ocino má dennú, čakám kým sa Samko zobudí a ak nezačne pršať tak pôjdeme von 🙂

aadula
23. aug 2009

😀 😀 že moja Paťke...Paťka 😉

simka9122008
23. aug 2009

Takto bláznivo sme dnes prežili dnešný deň
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zucha
23. aug 2009

katka, vzdy ked vidim tvoju Simonku na fotkach, uplne mi pripomina mna. Velmi sa na mna podoba, ked som bola malinka 😉

simka9122008
23. aug 2009

To fakt 😲

bzuco
23. aug 2009
abetka
23. aug 2009

ahojte. Co je tu nove.????
Dlho som tu nebola a tolko sa mi citat nechce. Mame nejaky prirastok???
Ja som prave prisla zo stretavky zo strednej skoly a keby ste vedeli ako ma boli hlava 😝
A uz sme uplne cez den bez pleinok a ani na obedne spavanie nema. 😉 😵

simka9122008
23. aug 2009

No abet supeeeeeeeeeeer, šikula je Tomi

zucha
23. aug 2009

veru abetka, sikulko. Sice uz ani Ani na obedny spanok nema, ale udajne chlapcom to trva dlhsie, to odnaucanie, ale tak sa mi zda, ze chalani tu, su nejak sikovnejsi 😉

janka1874
autor
23. aug 2009

no abetka to je úplne super Tomi je šikulka
my sme stále plienkové ale celkom nám to doma ide aj bez plienky no uvidíme ako nám to pôjde ďalej

aadula
23. aug 2009

abetka, už som na teba cez týždeň myslela čo je s tebou 🙂 a ako bolo na stretávke? to ste mali dnes poobede alebo to dvojdňová akcia bola?

bzuco
23. aug 2009

abetka...to sa vám ako podarilo 😲
daj tip...ja už som z toho môjho krpca na nervy 😅

a u nás nové - prešli sme na spanie 1x cez deň - ale to ťahá aj 3 hodky a naučil sa krpec malý vyliezať z postieľky...ho raz tak šlahne o zem, že až 😖

aadula
23. aug 2009

abetka, no je to malý šikulka

bzučko, som tu čítala tému ako odplienkovať deti...sú tu rôzne názory...a viaceré som si všimla, že sú na tom tak ako ja so samkom...do roka sedel na nočníku ..vykakal sa a teraz nechce, tak hádam príde ten čas keď to pochopí...len sme mohli už na plienkach ušetriť 😉

csikike
23. aug 2009

baby, aj vase deti si tak vymyslaju? tomi dnes v tescu, ze hore je nosorozec... a potom ked sme sa spytali, ze kde, tak nam ukazoval prstekom, lenze ten nosorozec uz bol vsade 😀
minule na kupalisku, ze hroch... a ukazal na jedneho uja
a dnes zase vracal... tento tyzden uz 2x, dufam, z e nenastalo zase to obdobie grcacie 😅

zucha
23. aug 2009

bzucko, tak ho daj uz do takej bez mriezok, lebo takto naozaj hrozi uraz. My uz sme veeelmi dlho v normalnej.

bzuco
23. aug 2009

ved náš u veľmi dobre viem, ked sa pototo do plienky, sám príde za mnou, že: be-be 😀
ale predtým ako sa vykakák info nedá, aby som ho šupla na nočník...a on tak kaká, že to na ňom ani nevidno, žiadne tlačenie alebo červená tvár, prípadne nejaký postoj - a ked aj hej, tak to trvá tak 5 sekúnd a dílo dokonáno, to by som mu ani plienku nestihla dať dole 😅

bzuco
23. aug 2009

zucha, tam pri postieľke je taký malý stolík - taký akoby medzischodík pre neho...takže najprv na stolík a potom zlezie dole 😅

aadula
23. aug 2009

na našom vidno, že kaká, ale väčšinou ked potlačí už je v plienke...včera som videla, že začína tlačiť..šupla som ho na nočník a asi som mu to zabrzdila...vykakal sa až o dve hodiny na to 😝

csiki, podarený ... 😀 mne malý ešte nerozpráva..len ukazuje prštekom..ale sa pamätám ako si Paťka vymýšľala...je to zlaté obdobie...a dnes aj mne malý vracal ...nemá ani teplotu nič..len ked sa zobudil po polievke sa vyvrátil

zucha
23. aug 2009

csiki, no to je dobre 😀 Nasa si tak nevymysla. Skor "bonzuje". Povie vsetko, co som spravila a aj co spravil tato 😅

anina1
23. aug 2009

moja dnes začala dávať otázku.. čo je to? no amen tma keď sa bude teraz na všetko vypytovať 😀
tak ako tá Nitra? v utorok o 16 môže kto a komu to vyhovuje ináč? dajte návrhy..

aadula
23. aug 2009

anina, mne vyovuje 😉 tak my sa hlásime

zucha
23. aug 2009

anina, co je to je este fajn otazka. Horsia je Preco?

anina1
23. aug 2009

no prečo dúfam ešte nehrozí 😀
aj naša mi chodí žalovať všetko, čo robí saša, aj keď jej nechce niečo dovoliť 😀

csikike
23. aug 2009

no, on toho vela nenakeca, a ma vselijake skratky, tak len podla toho vieme co hovori...
ale toto bolo uplne jednoznacne, nechapem kde na tie taraniny chodi
ale uz vie povedat ako sa vola (tova=tomas) sica najskor povie neeeeeexi (to je macka u mojej babky), kde byva (v saši=v sali), ako sa vola nagyi- moja mama (mada=magda), ako sa vola tato (jatko=radko), ako sa vola deda (puta=pišta), ako sa vola babka (butka=betka), moj bracho je te a vola sa (peti) a to sa naucil za 2 dni

telinka
23. aug 2009

bryyyy 🙂

anina....peta sa zase zacala pytat "prečo?"....tiez som zalamovala rukami ked som to pocula 😀 😀 😀

csiki....neboj , to vymyslacie obdobie okolo 8-9 rokov pominie 😉

centi...filip je synovec 😉