Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
27. aug 2009

abetka, tak to je fajn, že to takto je.
No a práca? Aspoň Alžbetke sa ten prvý polrok budeš môcť maximálne venovať.... 😉

simka9122008
27. aug 2009

Jani ty to teraz nerieš a priberaj ako sa správne v tehotenstve má, teraz si akurátna tehuľka-maminka a neboj sa pri 2 deťoch dáš dole ani nebudeš vedieť ako, uvidíš

abetka
27. aug 2009

ajula , ved aj o to mi islo, nech sa dietatu venujem, ale idem na jednu smenu, tak to snad zvladneme 😉
Jani, ziaden strach, podnajomnik si najde ine miesto 😀 a ty budes ako prutik 😉

simka9122008
27. aug 2009

No a ja viem na stopro že mne tá váha pôjde najviac dole keď budem chodiť do práce, vtedy nebudem mať čas jesť a žalúdok sa dosť stiahne, no teraz človek sa motá po byte a vždy do niečoho zahryzne, aj ten pohyb nie je ten čo v robote budem mať, no fakt budem mať čo robiť, deti odniesť do školy, škôlky, potom práca, zase škola, škôlka, poobede sa venovať deťom, hlavne malému, stíhať popritom aj domácnosť, no budem total vyžmýkaná ako citrón 😝 😝 😝

ajula25
27. aug 2009

no však tak simi....a čo ty robíš keď nie si na materskej?

ajula25
27. aug 2009

jani neboj sa. Ty si stále bola tenučká. vráti sa to do normálu. Bude to ok. 😉

janka1874
autor
27. aug 2009

no simi a máš o dietný plán postarané 😀 😀 😀 😀

abetka no podnájomník si nájde iné miesto to je pravda juj som zvedavá aká bude len nech si ešte kľudne ležká v brušku nejako to budeme musieť zvládnuť no uvidíme ako nám to pôjde a ešte len potom budem plakať aká som tlustá a že nič nevládzem keď budem ako slon 😀 😀 😀 no uvidíme ako to bude to je ešte relatívne ďaleko

simka9122008
27. aug 2009

Ajul ja robím v železničnej nemocnici, zdravotnú sestru

janka1874
autor
27. aug 2009

no ajula možno preto toľko stresujem lebo pri Sendy sa to moc do normálu nevrátilo a teraz už mám cca 80kg šialená váha až sa to zle píše

ajula25
27. aug 2009

jani neboj. Pôrodom zbehne aspoň 8 kg dole a potom ďalšie schudneš...pri dvoch deťoch sa budeš musieť viac obracať.

jáj Simi zdravotná sestra? No tak to budeš mať behačiek, tak to určite schudneš....
To ja len sedím na riti aj v robote.

abetka
27. aug 2009

simi/ aj ja som zdravotna sestra 😀
Ale mala som co robit, najst si pracu na jednu smenu 😲

aadula
27. aug 2009

tiež myslím na bzučka ako jej to dopadlo..určite dobre 😵

a jeejee..tak tu máme dve sestričky z kramárov 😵

aadula
27. aug 2009

abetka a niekto ti bude s malým?

simka9122008
27. aug 2009

Abet mne držia miesto, už ma čakajú, no ja sa nejako neponáhľam 🙂

abetka
27. aug 2009

aadula, bude v sanatoriu. Preplaca nam to zdravotna poistovna a potom pojde do skolky.
No mne drzali miesto, ale terz sa to nejako otocilo a nemali mi co ponuknut, tak idem na koznu ambulanciu. No uvidim, lebo ja som vzdy isla tym chirurgickym smerom 😝

aadula
27. aug 2009

abetka, tak to máš dobré a určite si aj v ambulancii zvykneš 😉

abetka
27. aug 2009

aadul/ dik a dufam, ze si zvyknem. Sama som zvedava 🙂

simka9122008
27. aug 2009

Abet ja som tiež robila na ambulancii, no ako kolujúca sestra, bola som skoro všade, na očnom, diabetológii, ortopédii, gynekológii, internom, chirurgii, na anesteziológii, no skoro všade

abetka
27. aug 2009

simka, ved to je o nervy, takto robit

simka9122008
27. aug 2009

Mňa to bavilo, no potom som už nevládala tak som šla na rizikové

abetka
27. aug 2009

no tak to ti verim.

csikike
27. aug 2009

baby, asi ma rozhodi, v sobotu ideme na svadbu a ako dar davame peniaze, tak som nechcela len tak na sucho a kupila som doplnky a teraz som sa dozvedela, ze svokra za nas objednala tortu, co sme boli dohodnuty, ze tortu neberieme 😠 , dnes sa mi vazne vsetko dari... tak idem vratit spat doplnky, lebo zial aj 10€ navyse je pre nas teraz dost... 😖

janka1874
autor
27. aug 2009

no csikike to fakt poteší

pridala som nové foto na blog a aj tu na koňa tú autosedačku kto chce kuk

silvika
27. aug 2009

no vidiet jani ze malej sekne

abetka
27. aug 2009

csikike/ aj mna by islo porazit. To si ako dovolila , ta tvoja svokra. Nech tu tortu zaplati ona 😠
Jani/ autosedacka je krasna a ta herecka co v nej sedi nema chybu 😀

csikike
27. aug 2009

proste dnes nemam svoj den 😔
nastatie to viem vratit 😕

csikike
27. aug 2009

jani, sendy aka vyrehnena v tej sedacke 😉

janka1874
autor
27. aug 2009

csikike ledva som ju z nej dostala a pózovala jedna radosť keď som jej povedala že seď idem ťa odfotiť tak sa už ani nepohla 😀 😀 😀 😀 😀

anina1
27. aug 2009

Saša ďakuje všetkým 😉 😉
csiki to poteší 😝
jani pekná sedačka 😉

silvika
27. aug 2009

no nas je iny fotomodel ze ani?