Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
2. sep 2009

Aj ja sa na ňu teším, až mám trému 😀

telinka
2. sep 2009

ach jo ja zas cumim na modre z neba a reveeeeeem a medzi tym dakujem bohu ze mam zdrave deti

csikike
2. sep 2009

simi, maly bol zlatucky a aky vazny 😵

janka1874
autor
2. sep 2009

ja už nevládzem pozerať tie relácie niekedy mi to už tak príde že sú len choré deti či reflex či modré z neba všetko je len o problémoch potom aby človek stále len uvažoval či aj my budeme mať také šťastie aby sme mali zdravé deti

csikike
2. sep 2009

ja to radsej nepozeram... teraz mam trocha free, drahy uspava maleho a este veselo kecaju... tak neviem kedy zase zaspi, ale potom rano ho treba o 9tej budit, lebo ktovie dokedy by chrnel

janka1874
autor
2. sep 2009

no ja by som výnimočne ocenila keby Sendy vstala nejako mám toľko energie že som z toho total na nervy už druhú noc neviem poriadne spať len sa prehadzujem ako šibnutá ale dnes je to úplne na nervy ledva posedím 5 min. na mieste som ako nenormálna asi by som si mala ísť zabehať okolo bloku alebo fakt neviem čo zo sebou

zucha
2. sep 2009

janka,tak to by som ti dopriala pol dna s mojou Ani a ta by ti zobrala energiu, ktoru by si mala mat cely tyzden 😀

telinka
2. sep 2009

csiki...aky zlatucky je tomik na fotos 😉

janka...to som este nezazila teda taky naval energie 😕

janka1874
autor
2. sep 2009

no zucha ja som celý deň ako zaspatá a teraz večer des a hrúza a to som kávu pila bezkofeinovú a aj to o 15-tej

telinka ani ja nepoznám taký nával energie ja som skôr zaspatá a preto ma to riadne roučuľuje len tu behám ako šibnutá ešte mi total prepne a začnem upratovať tak to už bude vrchol

janka1874
autor
2. sep 2009

no nič idem skúsiť ľahnúť lebo zošaliem

abbi
3. sep 2009

Jani ani ja neviem posledne noci spat ☹ lepsie povedane zaspat...

tak chalani su uz v skole. Normalne sa bez problemov zobudili, obliekli a uz o pol 8 boli na ceste, co inokedy nestihame a musi ich muz zobrat autom 🙄
Natanko je uz tiez hore, ale ticho v postielke a hra sa tam s hrackami, este ma nevolal. Konecne opat prespal celu noc.. lebo uz 2 tt sa raz v noci zobudil a chcel ku nam do postele

Csikke uz sa ti to krati, kto je teraz narade s babom? Lenka? alebo ty?

abbi
3. sep 2009

Boc moja...rychle uzdravenie, hroze, ze vas to tak stale berie ☹ ☹

csikike
3. sep 2009

ahojte,
abbi, lenka je na rade... ja uvidim co mi povie dnes dokina, som neskutocne zvedava
teli, diky za pochvalu 🙂

janka1874
autor
3. sep 2009

Ahojte
nakoniec som si pustila Sendyne rozprávky a nejako som zaspala no stejne som bola 2x v noci hore no poteší

csikike ajja idem dnes na poradňu tak som zvedavá čo mi povie

csikike
3. sep 2009

jani, to mas este celkom dobre... ja si este pamatam, ze o 2,50 som bola hore, potom som zaspala, medzitym som bola 3x na wc a uz o 6,20 som bola opat hore... ale to je asi uz aj tym, ze sa neviem dockat kedy uz micku uvidim 😀 , za chvilku idem zobudit skrecka, lebo pojde s mojou mamou do roboty, MM siel na brigadu, tak ho nema kto strazit a tam ho nemozem zobrat

aadula
3. sep 2009

ahojte 🙂 tak malého som už zobrala do jasličiek, ráno ako som ho obula, už netrpezlivo stále pri dverách a ako paťka odišla do školy, už plakal..aj on chcel ísť.. v jasličkách ako som ho prezliekla..okamžite sa pýtal dole a už si to mazal do triedy..pri dverách schmatol hračkársky kočík a už išiel..ani sa za mnou nepozrel... včera totiž vonku hrozne plakal za kočíkom jedného dievčatka..ale bála som sa, že porozlamuje kolieska lebo behal s ním po tráve hore dole..hlava nehlava a tak mm včera vytiahol dva Paťkyne kočíky..jeden prútený a druhú buginku 😀 a tak náš Samino o život kočíka...rátam, že za to bude v jasličkách aj plakať...že mu nedovolia behať po celej triede hore dole, lebo aj teraz pekne posadili deti do kruhu a spievali si s nimi..a to sa mu páčiť nebude..tak s tým aby tam ostal bez nás problém nie je..skôr s režimom bude problém

csikike
3. sep 2009

aadul, super, ze to samko tak dobre zvlada 😵

simka9122008
3. sep 2009

Adi neboj oni si s ním poradia, veď ešte od neho nemôžu chcieť aby sedel pol hodiny v kuse na jednom mieste, No ale super ti zvláda škôlku, gratulujem
Naša malá sa zase hraje iba s autíčkami
Viete aký je tu teraz pokoj, hurááááááááá, sme sami dve doma

simka9122008
3. sep 2009

Malý sa strašne tešil, prvý bol hore už pred 6.00 ráno, rýchlo zjedol raňajky a čím skôr chcel ísť už do školy, len dokedy ho to bude držať 😒

janka1874
autor
3. sep 2009

no aj Sendy bude dnes makať asi s tatikom kým budem u dr. lebo ju nemám kde nechať naši majú dovolenku a nie sú v Ke tak mám smolu a s nikým iným Sendy neostane tak si skúsi aké to je pracovať s tatikom

aadula
3. sep 2009

csiki, len do kedy 😝 jeden malý chlapček pred budovou reval "domoooov" tak mi ho bolo ľúto ...a tá mamka sa iste musela cítiť hrozne smutná

simi aj u nás je ticho...neviem ako to zvládnem do 16teho takto sama 😝 mohla by som v podstate trošku oddychovať, ale momentálne neviem nič robiť...čakám a o desiatej idem po malého 🙂

janka1874
autor
3. sep 2009

aadula neboj nájdeš si nejakú činnosť časom a nebudeš sa nudiť 🙂

aadula
3. sep 2009

simi, myslím, že sa mu bude páčiť..bude sa učiť nové veci ..skôr v tých vyšších ročníkoch sa bude tešiť asi na prestávky 😀

jani, to áno o chvíľku budem makať v práci...a budem sa tešiť, že konečne som doma...tak si musím týchto pár dní ešte užiť 🙂

janka1874
autor
3. sep 2009

a kedy nastupuješ do práce

tinyleaf
3. sep 2009

kocky, tak u nas je to so spankom presne naopak. Ja by som tak spala, ale mala sa posledne noci budi kazde 2 hodiny, tak kojim ostoset. A aby toho nebolo dost, Matko sa budi o 5.45 a uz nechce spat. Takze ja chodim spavat ako so sliepkami o pol desiatej, aby som si aspon co to pospala, lebo okolo piatej sa zobudi mala a kym zase zaspi, tak uz aj Matko je hore ☹

aadula
3. sep 2009

jani 16teho

tiny, uff máš to teraz ťažké, ale určite sa to trošku utrasie a Sofinka bude lepšie spávať 🙂

janka1874
autor
3. sep 2009

tiny tak toho sa desím už teraz

aadula tak to sa ti už riadne kráti

zrzulka
3. sep 2009

Adi, tak to je perfektne ako to Samik zvlada. Ak sa smiem opytat tak ake boli podmienky pre prijatie do jasliciek? Nesmie mat plienky??? A byt sebestacny? Tak ze sa vie sam najest?
U nas by to tiez bolo tak ze mala by za mnou 100% neplakala. ona nema problem ostat s niekym kto ju zaujme. Liska mala🙂)))))))Ma vo mne istotu.

Teli ja som to tiez vcera pozerala, my sme tiez chceli ist s malou za tou doktorkou ked nam povedali ze mala chodit nebude. Boli sme v pozicii tych rodicov. Ale ked teraz vidim co obnasa liecba tak neviem ci by sme sa na to dali. Skor nie ako ano. Ale nemali sme na to peniaze tak vtedy nenavyberas. navyse aj keby sme na 1 krat naskrabali tak na druhy uz asi tazko z jedneho platu + rodicaku a co som bola u nas na UPSVaR tak nedaju ani len prispevok na benzin. budem tam musiet nabehnut zase lebo narok na to mame, len oni sa tam tvaria akoby davali zo svojho. No huza.
ja som tiez taka citiva na tieto pribehy. Ale aj tak si to vzdy pozriem.... Aj nam uz chceli ludia vysnivat sen ale ja ani neviem co by mala chcela. ja som rada ze je to tak ako je a viac nepotrebujeme. A ani netuzim po zviditelnovani...

zrzulka
3. sep 2009

Tiny prvy rok bude asi dost tazky ale potom to budes mat super. Vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrz!!! viem ze sa mi to lahko pise ale ty to zvladnes!!!
Aj vsetky ostatne tehulky decembrovky. Ale klobuk dolu, ja by som to nezvladla urcite. ja si to neviem ani len predstavit!!!

zrzulka
3. sep 2009

...my odchadzame zajtra na dovcu, mala by som balit ale sa mi nechce...este mam dve zakazky nedokoncene, a sedim si pri PC🙂))))))
ked si odmyslim balenie a cestu tak sa zacinam aj celkom tesit🙂)))