Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
8. sep 2009

ahoj mati...
ale hej, len keď mal minule nerv tak povedal, že úlohy potrhá 😀 😀 😀 srandista je to. a vy ako? Veronika ako sa má? 😉

martinaj
8. sep 2009

no verca 🙂 ta ma od vcera hnacku a vcera aj vracala 😖 tak mam mat dietu 🙂 teplotu chvalabohu nema 😎

ajula25
8. sep 2009

joj moja zlatunká. tak nech rýchlo prejde to zlé... 😉

abetka držím palec... 🙂

janka1874
autor
8. sep 2009

abetka tak pevné nervy a nech to dobre dopadne 🙂

tinyleaf
8. sep 2009

ahojte 🙂
Mati, super, ze v poradni je vsetko ok. Len nedavno si nam povedala ze si tehu a uz mas 17tt 🙂 ja si uz ani nepamatam kedy som ja bola v 17tt.....a dnes uz mame 3 tyzdne 😀 len keby mala slecna lepsie v noci spavala. Cez den spi aj 3 hodiny v kuse a v noci je kazdu 1,5 hodiny hore ☹ Dnes ideme do druhej poradne

janka1874
autor
8. sep 2009

no tiny tak to je blbé takto v noci toho sa aj ja bojím lebo ak by nebola Sendy tak by mi to bolo šuma fuk spala by som aj cez deň ale pri nej nebudem môcť no uvidíme ako to budeme zvládať všetko

csikike
8. sep 2009

ahojte, mati , gratulujeme k dobrym vysledkom
tiny,ja sa tiez toho bojim, ze mala bude mat prehodene den a noc... ved uvidime, zatial si to nepripustam, ale mojou nespavostou asi trenujem aj na tuto variantu 😅

bocmanka
8. sep 2009

😵 ja som to včera uriekla, túto noc som sa nevyspala úplne ideálne, ale zase dvakrát vstať sa ešte dá...
prišli mi zimné overelíky pre bráchovu dcérku, čo sa narodí v decembri, ďalšie decembrovča v našej rodine /aj manželík je v decembri, aj matej.../ a ani sa mi nechce veriť, že aj romy bola taký malinkatý uzlíček...
maťka super, že bábatenko je okej, ja tipujem dievčatko...

janka1874
autor
8. sep 2009

boc aj ja som chcela martinaj napísať že dobre že je malá v poriadku 😀 😀 😀 😀 takže sa pipájam k tebe v tipovaní 😀 😀 😀

bocmanka
8. sep 2009

🙂 zatiaľ sú všetky tehu ako chceli, nie? až na teba jani, ty si chcela párik, ale kočky bude supeeeeer vec, sa prehrajú, oblečieš ich rovnako....

janka1874
autor
8. sep 2009

no asi tak nejako boc
už som sa s tým celkom stotožnila a aj sa už teším že budú dve baby no budeme mať riadny babinec v rodine
začala som ja slečnou potom brat tiež dievčatko nasledujem zas ja s dievčatkom a ukončuje to drahého sestra tiež dievčatkom 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
8. sep 2009

ahojte

jani budú super parta 🙂

my sme mali túto noc fajn, soplíku už nemá len úplne málinko, tak som rada 🙂 len mňa zas začína hrdlo omínať 😝

boc, tak ty chystáš výbavu pre neterku? 🙂 veru rastú nám ako z vody a my....starneme 🤐

bocmanka
8. sep 2009

🙂 aj u nás, my dievčatko, peťov brat dievčatko a môj brat tiež dievčatko.. 😀

bocmanka
8. sep 2009

jeeeeeeeej adul, ty máš samka v jasličkách? to by sa seklo na týžden aj mne, by som si tu konečne poupratovala, povyhadzovala kopeeeeeeec vecí..
už som vám hovorila, že chceme prerobiť byt?
naša spálna susedí s detskou izbou, tak by sme im nechali dvedetské izby, vybúrali prechodové dvere
a my si z veľkej obývačky urobíme spálnu a obývačku, z ytongu ju predelíme a zariadime, čo hovoríte?

janka1874
autor
8. sep 2009

boc super nápad
ty sa asi v živote nudiť nebudeš stále si niečo nájdeš 😀 😀 😀

aadula no to budú partia len kto na ne bude dávať pozor toľko žien pohromade je možno niekedy až nebezpečné 😀 😀 😀

silvika
8. sep 2009

boc a nebude ti chybat priestor nejaku miestnost kde vam vsetkym spolu nebude tesno? ci to si doprajes v dome?

silvika
8. sep 2009

a vsetky mate vrstovnikov a my nikde nic ... rodina nula bodov, nehovoriac o tom, ze je mala este sa aj nerozmnozuje ... 😒

bocmanka
8. sep 2009

😵 jasnééé, v dome, zistili sme že spálnu takmer vôbec nevyužívame... 😀 iba na spanie..
takže si to vynahradíme v dome..

abbi
8. sep 2009

ahojte dievcata 🙂) ja vobec nestiham sem pisat...
Boc citala som, ze konecne Romi spala prvu celu noc 😉 skvele 😉 😉
Nam sa natankovi trochu pohorsilo spanie odkedy spinkava sam v izbe ☹ ale napriklad tuto noc spinkal uzasne, ale niekedy sa budi..
minule ma skoro porazilo 😠 pred 2 dnami sa o 3 v noci zobudil, ze on chce kakat.. nakadil do nocnika poriadne a potom bol 2 hod hor 😠 😠 betar jeden... my mame dni, ked sa krasne pyta a potom dni ako dnes, ked sa uz 3x vycikal na zem 😖 neviem ako to brat.. ale cez den sme bez plienok, a vcera sme boli prvy krat uz aj na navsteve bez plienky a krasne sa vypytal.

silvika
8. sep 2009

boc ze na spanie ... ste vyznavacmi neobvyklych miest ..... vies akych takych tych po 22 co sa az pisu

abbi
8. sep 2009

Boc super`napad... ved v spalni ti treba akurat tak postel, ale deti potrebuju super priestor, ak su deti spokojne aj mama je spokojna a potom aj ocko je spokojny no nie ? 😉 😉

silvika
8. sep 2009

abbi super, my mame tu v dedine jedneho o trochu starsieho chlapca a nas je tusim jeho nasledovnik, tiez neskoro chodil, dva roky a v plienkach rozpravat sa mu tiez moc nechce .... ale pekny aj za dvoch

silvika
8. sep 2009

ozaj a ten dom boc budete mat ako letne sidlo?

abbi
8. sep 2009

no vidis silvika, co ved chodit bude cely zivot, raz predsa tie plienky vyrastie 😀 ale ak je pekny vsetko sa mu prepasie 😉 😉

aadula
8. sep 2009

boc, tiež si myslím, že dve detské sú super 😵 ja som tiež jeden čas chcela, že obyvačku predelíme nech má každý svoju detskú..možno k tomu ešte príde...a obyvačka by aj malá stačila 🙂 prípadne uberieme z kuchyne..tú máme dosť veľkú
áno sme jasličkári, len teraz som ho dva dni nechala doma lebo soplíkoval, ale čo počúvam kopec detí je nachladnutých ako sa počasie zmenilo a nechodia ani do kolektívu..rátam s tým, že to bude častejšie ked bude s deťmi v kontakte, ale jemu sa tam hrozne páči .. aj dnes ked som mu jasličky spomenula, hned doniesol botasky 🙂 😀

silvika, my sme tak boli s Paťkou dlho bola sama..a teraz takých drobcov ako Samino máme v rodine oveľa viac.. tak som rada, že nebude sám vyrastať ..paťka je ako ich malá mama 🙂

tinyleaf
8. sep 2009

boc a ja som myslela ze Vy byvate v dome...a teraz spominas byt...ale chapem to tak ze mate dom aj byt...len kde teda byvate? 🙂

bocmanka
8. sep 2009

🙂 silvi, dom bude zatiaľ ako víkendovo-letné sídlo a časom, ak sa nám podarí odkúpiť druhú polovicu domu, tak by sme sa presťahovali..
aadulll., že jasličky a botasky...

tinyleaf
8. sep 2009

baby vraj babatka prvy mesiac nerozlisuju den a noc, az potom si vytvaraju rezim. Ale ja mam pocit ze nasa mala mi to robi naschval 🙂 Cez den krasne spi a v noci tak buntosi ☹ Pre mna je to nezvyk takto vstavat, lebo Matko krasne prespi celu noc posledne 2 mesiace

telinka
8. sep 2009

dobru chut k obedu dievcata 🙂

tiny...o tom by vedela centik rozpravatako sa dobre spi cez den bibi a v noci hyri 😅

silvi , som na teba vcera myslela , mame tu taku mladu spisovatelku vola sa kristina misovicova aj tusim zo 3 knihy vydala , ale straaasne sa s nou podobas , tak ked sa ti vcera ckalo tak som bola na vine 😉

csikike
8. sep 2009

teli, ja zase citam po tebe vsetko 2x som rozmyslala preco sa ckalo silvi ked si bola na víne 😀