Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
25. máj 2009

nestraš, ale uz zacinam tusit preco nechce tak papat ako inokedy 😀

ajula25
25. máj 2009

centi 😀 možno ani aké sú tie granule chutné....však sa spýtaj Bibky....a tuším aj Claudinka chutnala granulky, nie?

ajula25
25. máj 2009

chcela som napísať že aninevieš aké sú chutné 😀 už je vysoká hodina na mňa. asi to zbalíma idem spať

centik
25. máj 2009

dobru noc 😉

glorita
25. máj 2009

vy ste ale zakecaneeee 😀 😀 😀 😀
caute...kde ja prichadzam,ini odchadzaju .....heh

alinka76
25. máj 2009

centik, to je dobré, náš spolu so psom sa rohlíkom tiež kŕmi, keď to vidím, ako najprv psa a mačku hladká a potom si prsty pchá do úst, tak sa obávam najhoršieho 😒

centik
25. máj 2009

ali no niekedy tomu nezabranis, Biba tiez ked nieco papa tak niekedy to neustriehne, ze da olizat psovi a papa dalej

centik
25. máj 2009

Cau Glor, a odkial ides? z Tesca? 😀 😀

glorita
25. máj 2009

centik,hahaa,neee,ale skoro trefa do cierneho....MM bol teraz pre pizzu 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
25. máj 2009

ja som ešte tu, nejako sa mi nechce odlepiť.

Glor, to ideš teraz pizzu jesť? ty máš teda spaľovanie 🙂

glorita
25. máj 2009

ali,ale kde spalovanie......to by si ma musle life vidiet....len sa neviem v poslednej dobe nijako krotit,je to hruza 😝 😔

alinka76
25. máj 2009

ja už sa snažím nejesť takto večer, ale je to ťažké. v žalúdku mi muzikanti vyhrávajú. snažím sa to maskovať pitím vody 😀
ja si už veru radšej voľnejšie tuniky kupujem, tie čo mám doma v skrini neviem či neodložím pre dcéru 😠

centik
25. máj 2009

uz spite baby? 😀

csikike
26. máj 2009

tak ma napadlo, ze asi spravime na stretku chodbovacku 😀

csikike
26. máj 2009

aha, inac krasne ranko a vsetko naj vcerajsim oslavencom
my sme boli skor cely den vonku a potom sme mali navstevu, ale tomik bol vonku ak vymeneny, este pred necelym tyzdnom som ho tu opisovala ako bojacneho, ze si necha hracky zobrat aj z ruky a vcera? kokso, som myslela, ze zle vidim: jedna pani talcila kocik a maly sa pocas chodze vterkol medzi nu a kocik a zobral si loptu z kocika (teta bola zakecana, tak ho skoro pristupila), o par min. nato mal asi 4 rocny chlapcek v rukych 2 auticka... dobre hadate, dlho ich nemal, tomik prisiel k nemu, povedal brm brm a vytrhol mu auticko z ruky, nakoniec chlapca presvedcili, ze vsak to auto dobrovolne pozical a tomik nelenil a uz mu isiel aj druhe vysklbnut... 😲 , a takychto pripadov bolo vcera viac, normalne som nechapala a keby som nevedela ako som obliekla svoje dieta tak neverim, ze to bolo to moje 🤐
inac, "super" sprava, tomikovi zacalo obdobie vzodru, ked nieco nie je po jeho, tak zacne dupka na 1 mieste a reveeeeeeeee, takze zucha podel sa so mnou o tie rady od dokiny 😔

csikike
26. máj 2009

baby, mne moje dieta este drichme 😕 , to co je? od vcera od 9tej 🤐 , asi ho dnes neuspim tak lahko 😅

aadula
26. máj 2009

dobré ránko 😀 som sa dobre pobavila na tých vašich detičkách čo so psíkmi doma vyvádzajú 😀

náš Samuel v noci štrajkoval sa zobudil veselý, plný energie, že však na čo budem v noci spať 😝 zaspal asi po 2 hodinách a ráno už pred 6 h. bol hore 😝 😝 tak o chvíľku ideme von kým nie je veľmi teplo lebo je už nesvoj...však sa mu nečudujem

csikike
26. máj 2009

baby, uz je hore maly, veselo chlipe mliecko a plienocka bola zase sucha 😵 , ja nechapem, je to sikulak

janka1874
autor
26. máj 2009

Dobré ránko
tak som doma z odberu samozrejme sestrička mi zas nechala pamiatku 3 krát môžte hádať akú správne zas mi prerazila žilu a bude modrina jupíííí krásna budem teraz v lete
no a doma mám dnes náramnú pomocníčku ja upratujem a ona robí bordel no radosť
dnešný deň je zatiaľ zábavný 😀 😀 😀 😀 😀 😀
keď ju dám spať tak si Vás dočítam

janka1874
autor
26. máj 2009

csikike obdobie vzdoru máme už aj u nás až na to že Sendy najprv si oboma rukami bije hlavu a potom sa horí o zem a búcha si hlavu o zem no radosť a potom reve ak to preženie a rafne si hlavu poriadne moje nervy ale našťastie to zatiaľ robí len doma vonku sa len snaží hodiť o zem no pokúšam sa jej to nedovoliť

glorita
26. máj 2009

pekne ranko...no kebz ste videli obdobie vzdoru u nas,no ved to sice bude aj vidiet na orave,ale to bude hanba...Leo bucha so vsetkym,hadze vtedy vsetko na zem,bije kazdeho naokolo,krici,vrieska..no otras.....a k tomu bratiu hraciek od cudzich deti-je to asi normalne,kedze leo bez vsetkeho si vie privlatsnit hocico,dokonca v restike vie prisadnut k cudziemu stolu a pytat ham 😀

janka1874
autor
26. máj 2009

všetky ste vonku
tak ja asi idem žehliť potom 😀 😀 😀

simka9122008
26. máj 2009

Ja som tu, ale idem niečo uvariť, včera som žehlila na obed keď malá spala, no ešte tam mám posteľné
Moja malá je aj dnes nervná, to bude zase deň 😝 , včera sa asi 4x pokakala, chúďa, normálne mala vyštipkanú prdelku ☹ , ani sadnúť si nevedela poriadne
Ja som včera išla spať až okolo polnoci, umývala som si ešte vlasy a špekulovala ako preriadiť izby, na akú farbu namaľovať, vybrala som koberec v Diegu, v kike stolík pod počítač a do budúcna som pozerala sedacie súpravy, steny, lebo aj to už bude treba časom vymeniť, tie čo máme my sú ešte zachovalé, nie sú zlé, no už majú svoje roky 😀 😀 😀 a vybrala som aj pre deti poschodovú posteľ

janka1874
autor
26. máj 2009

no simka ty si iná akčná 😀 😀 😀 😀
ja ešte raňajkujem a potom idem na to žehlenie 😀 juj ale sa mi nechce

bocmanka
26. máj 2009

🙂 simka tak daj linky..čo je to diego a aké postele si vybrala, aj ja idem začať riešiť zariaďovanie nášho domu..
manžl chce presunúť náš byt, teda zariadenie tam, a ke´d tam celé leto budeme, tak chceme niečo domov zmeniť, v prvom rade detskú izbu, postele pre tri deti a tak..
🙂
mne dnes romy vstala niečo po 6h a to bežne tak nevstáva, bola unavená už o 8h, ale keďže tu mal manžel kolegu a stokrát sa vrátil domov, jej stačí otvoriť a zatvoriť dvere, keď zaspáva...tak mi tu teraz reveeeeee, lebo som ju už štyrikrát dala do postieľky a štyrikrát sa prebrala, a nevládze už ani oči držať, tak my tiež začíname déň oničom..
to mám kopec žehlenia a upratovania, čo sme doma 4 neboli, tu vybuchla bomba....ja už neviem či sa mám rozkrájať či čo... 😒
tak idem poslednýkrát to skúsiť, ak nie, balíme caky paky a ideme von, kašlem na to....božeee, jačí mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

janka1874
autor
26. máj 2009

boc to je obchod tu v Ke s podlahami, kobercami a záclonami

simka9122008
26. máj 2009

http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
http://www.diego-slovakia.sk/metrazne_koberce_p...
http://www.kika.sk/cgi-bin/katalog.php?edvnr=16...
http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?cPath...
Tak tu sú všetky internetové linky, takej farby bude obývka+ koberec a stolík pod pc, no a nejaká taká poschodová posteľ sa my páči

janka1874
autor
26. máj 2009

tá posteľ je krásna fakt
viac menej som požehlila len neviem či ešte stíham umyť riad aby som počula malú keď vstane

simka9122008
26. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Takto my malá pred chvíľou zaspala na stoličke pri jedení, v pohode sa prebalila v spánku

aadula
26. máj 2009

simi tie postele sú super...ja tiež potrebujem poschodovú ..iná sa nám do detskej nevprace..tak si mi dala dobrý typ 🙂 len mi máme detskú izbu..nábytok..hrušku...tak neviem asi buk je taká najbližšia farba.. a ten stolík pod pc..máme podobný 😉