Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
14. sep 2009

abbi keď nájdeš recept pošli aj mne 😉 ja síce nie som sama, ale trpezlivosť mi chýba určite!

aadula
14. sep 2009

abbi 😀 si viem predstaviť výraz tej babky .. a dva týždne, na tri deti..to je dosť, držím palce nech to zvládneš 😉

aadula
14. sep 2009

mňa bolí celá krčná chrbtica, ledva stojím, ležím, sedím ... malý nechce spávať v postieľke asi posledné dva týždne..nie som na to zvyknutá

silvika
14. sep 2009

abbi drzim palce, to si bola na praxi vtedy na tom letnom tabore co? 😉

abbi
14. sep 2009

Silvi vies prax je super ale realita to je uz ine late 😝 🙄

ajulka ja uz hladam 10 rokov 🙄 🙄 ale zistila som, ze trpezlivost sa uci cez tie "situacie" ked vybuchneme a povieme si, ze nabuduce uz nevybuchneme ale opat vybuchneme az nas to prestane bavit a zacneme veci nad ktorymi vybuchujeme ignorovat 😀 😀

abbi
14. sep 2009

simi klobuk dolu pred vsetkymi co su bez manzelov... mne MM uz teraz hrozne chyba, ja ked je prec neviem zaspat 🙄

simka9122008
14. sep 2009

No ja vám úprimne poviem že veľa ľudí mi hovorí, no ako to ty super zvládaš, ale bohužial fyzicky to ako tak zvládam no psychicky nie nedávam to najavo no pred 5 dňami ma chytila taká depka že som plakala kde som išla, nič ma nebavilo, no otras, aj MM som hovorila že kvôli peniazom sa musíme obidvaja obetovať, čo je to za život, on nevidí deti ako rastú, ja som na všetko sama, no ak rodič chce dať dieťaťu to čo potrebuje a to aj niečo stojí, musí sa obetovať a potom to tak vyzerá že sme rodina od seba

zucha
14. sep 2009

caute, tak po vcerajsom zazitku na pohotovosti som si to dnes mohla zopakovat 😔 Ana zas spadla presne na tu rozrazenu peru a rozrazila si ju este viac 😖 Takze som s nou zas mohla utekat do nemocnice. Chuda lekarka, sa ma pytala, ze kedy odchadzame. Snad dufa, ze nas tam uz neuvidi 🤐

zucha
14. sep 2009

no a Angelina Jolie so svojimi perami je oproti mojej Ani UPLNA AMATERKA.

centik
14. sep 2009

panecku Zucha ☹ a sili jej to?

centik
14. sep 2009

Mati, nech to Verce rychlo prejde tie afty, aj jej to niecim natieras? biba tiez mala minuly tYzden ale nechcela mi nic jest ani pit, tak to musi velmi boliet

teda baby, co sa to deje, kazde druhe dieta tu je hadam chore 😒

Lenka, ja by som na tvojom mieste kupila papucky na doma, a nejake dvoje tenisky na von, keby jedny nahodou premocila a na zimu ja este nemam kupene, ktovie aku velku nozku bude dovtedy mat

aadula
14. sep 2009

zucha, chúďatko malé, to ju musí riadne bolieť ☹

silvika
14. sep 2009

zucha a co robila mala tentoraz? to este asi mozes byt rada ze vas aj na neurologiu neposlala

zrzulka
14. sep 2009

Zucha tak to musi mat Ana hroznu smolu 2 krat po sebe... My sme mali rozrazenu peru zatial len raz ale ja som ani nesla k lekarovi s nou. Ani som nevedela ze treba ist. Ani ked spadne nejdem, len pozorujem.A to pada teraz velmi casto...

Dakujem za rady ohladom topanok. tak som jej kupila este jedny 19 a verim ze aspon 2 mesiace ponosi. Potom kupime zimne.
Dost ma vsak zarazilo ze predavacka ponukala uz 20 nech jej to dlhsie vydrzi, hlavne ze to mala vpredu dost volne tak ja nozaj neviem. radsej jej kupim presne na nohu aj keby som mala za mesiac dvojo kupit keby jej vyrastala noha. Vy ste akeho nazoru? S topankami je to hrozne. Nazory sa rozchadzaju. jeden povie ze treba kotnikove, druhy tuto teoriu vyvrati tak ani neviem podla coho sa mam riadit...

silvika
14. sep 2009

zrzul rovnako to mas aj s tou klenbou jeden lekar klenbu topanka mat musi iny zasa tvrdi ze dieta klenbu mat nemusi lebo sa mu nozka len vyvija ....

abetka
14. sep 2009

zucha ☹ ☹ ☹ .
Tak nas stale horsie, teda ma viac soplikov a aj viac kasle, len dufam, ze lieky zaberu. Teploty nema, tak je to fakt tymi zubkami, dufam.
Simi , abbi- je to tazke bez chlapa, ale ja uz som mala zabehnuty system a ked prisiel domov, tak mi vadilo, ze mi ho narusil 😝 😅

bzuco
14. sep 2009

baby ahojte

prišla vám materská????
som čakala dnes, kedže zajtra je sviatok a kde nič tu nič 🙄 ....dúfam, že nebolo treba podávať žiadosť, kedže sa od septembra zvyšuje 😨

bzuco
14. sep 2009

čo máte chlapcov....ako ste na tom s pindíkmi?....teda čo sa týka stiahnutej predkožky...dá sa vám?...

telinka
14. sep 2009

ahojte 🙂
ja som niekde na nete citala clanok ako kupovat detsku obuv , len uz neviem kde to bolo , ale pamatam si ze by mala byt o kusocek vacsia / tusim 1cm/ a ze klenba v topke nemusi byt , alebo ked je tak je aj tak zbytocna lebo taketo malicke deticky maju aj tak na nozke tukovu ochrannu vrstvu aby sa nozicka mohla bezpecne vyvijat , topanocky by nemali byt uzke...to je myslim este horsie ako siroke , proste by mali sadnut akurat , spicka by mala byt ohybna 😉

abetka
14. sep 2009

bzuco/ mne chodi RP az okolo 15 a viac.
A pipik sa nam neda pretiahnut a zacnem to riesit po 2 narodkach. Tak mi vravel znamy urolog a vraj to netreba nasilu stahovat, lebo pri nasilnom pretahovani tam vzniknu ako zrasty 😕

bzuco
14. sep 2009

abetka...ked všade čo čítam jedny vravia preťahovať, druhí nie...tak si vyber 😒

zrzulka
14. sep 2009

a co je to ta klenba?

bzuco
14. sep 2009

nebude po 2. roku už neskoro?

zrzulka
14. sep 2009

v pindikoch sa ja nevyznam... nastastie mam holku🙂))))

telinka
14. sep 2009

zrzul...to je v topanke na vnutornej strane ta vystelka zvysena 😉 ...

zrzulka
14. sep 2009

teli no vidis ani neviem... tak to tam ma v obidvoch

abetka
14. sep 2009

zevraj to chce cas. Ale skus sa opytat dokiny, ja viem ,ze nasa do dvoch rokov riesi len nezostupene semeniky. 😕

aadula
14. sep 2009

bzučko mne prišlo na účet..ale ešte nie zvýšené 😉 a ja sťahujem ..teraz už len 1x do týždňa..

abetka
14. sep 2009

aadula a ide ti to pretiahnut. Ja som stahovala, ale ako mi to povedal ten znamy, tak som aj prestala 😲

csikike
14. sep 2009

ahojte, tak tomimu to este nejde celkom, akurat vcera to trocha povolilo, ja dodrziavam ten nazor, ze kazdy den natiahnut, ale len kym sa da, nie nasilne, tak to aj robime od narodenia... a neriesim dokedy to bude trvat, kym nema problem so zapalmi tak tomu davam volny priebeh, nenahlim to.
a na topkanky maju tiez uplne rozdielne nazory, niekde preferuju uplne makku podrazku (liliputi) a niekde zase kotnikove s klenbou... takze vyberte si
mne tiez nedosla rodickovska... ani rozhodnutie o materskej a to som na MD uz od 7.8