Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
15. sep 2009

abbi, boc, zeby konecne nejake normalne stretko by sa nam podarilo "spachat"? 😉

abbi
15. sep 2009

no nebolo by zleeeee 😉 😉 😉 a veru historicky prve pre nas...

janka1874
autor
15. sep 2009

ahojte
tak my sme dnes celý deň boli u našich aspoň takto sa mi snažia pomôcť keď sú doma tak máme pekný deň za sebou a poobede keď náš tatik skončil v robote tak sme išli aj vonku fajne bolo ale je to už dosť náročné lebo Sendy vonku len na preliezky šmýkalku a podobne no iná fuška lietať za ňou 🙂

abetka
15. sep 2009

aj ja som bola cely den u nasich 😉

bocmanka
15. sep 2009

😀 😀 historické stretko..xixixi, aj teli sa pridá, aj zucha aj abbi, no teeeda vari ťa uvidím prvýkrát ešte v tomto roku????????????????????????

janka1874
autor
15. sep 2009

no vidíš abetka
mne to tiež bolo toto lietanie za Sendy je už pre mňa dosť náročné niekedy

aadula
15. sep 2009

tak posledné hodiny rodičovskej dovolenky si užívam 😀 😝 teraz som sa tešila, že som doma ostala a už o chvíľku zas budem zarezávať...

Samino spinká, cez deň sa nachodiiiil... on nepostojí ani chvíľku..keby ste ho videli, ešte aj pri telke prešľapuje nožičkami...a dnes večer v kuse pupupa vykrikoval...nevieme čo to je...ale je to obľúbené slovo teraz 😀

janka1874
autor
15. sep 2009

aadula fakt ty od zajtra makáš tak dobrý nástup do práce

aadula
15. sep 2009

jani dík, dnes som s tým zmierená, minulý týždeň som bola viac nervozna....ale však tri dni a a bude víkend 😀 a užijem si samuška 😵 čítam, že Sendy po preliezkach lezie...to náš drobec, zas po sídlisku behá...on sa vôbec nechce hrať..len chodíme hoooree doolee... má svoje cestičky... a mne sa tak nechce už za ním behať, bola by som radšej keby sa prehral na ihrisku 😝

aadula
15. sep 2009

som tak uvažovala, že som bola doma presne dva roky...ostala som vypísané 14.sept. 😀

ajula25
15. sep 2009

aadulka tak úspešný nástup do práce. A zajtra pravou aadulka pravou 😉

Lukáš nebehá ten lieta. A keď si sadne do piesku tak to sú Vianoce 😀 Lozí po všetkých preliezkach. On je kaskadér 😅

janka1874
autor
15. sep 2009

no aadula ona je iný horolezec len sama lezie hore na škyčku no ďakujem pekne ja stále čakám že sa jej posunie nôžka niekam do prázdna a poletíííí no pre mňa hotový adrenalín ja moc nie som preliezkový typ ja mám z takých vecí strach tak si to vieš predstaviť viec to prežívam ja ako ona ona má z toho zábavu že to dokáže 😀 😀 😀

aadula
15. sep 2009

ajulka 😀 budem na to myslieť 😉

jani ona to má na tej preliezke iste vyrátané 🙂

janka1874
autor
15. sep 2009

no ona možno aj hej ale ja tŕpnem
vtedy som najradšej keď je s nami vonku aj drahý a ja radšej ani nepozerám a niekedy aj on povie že to dieťa má vyoperovaný strach no čo viac dodať

janka1874
autor
15. sep 2009

nič žienky idem sa ja radšej narovnať
majte sa zajtra určite nakuknem to už by sme mali byť doma

aadula ešte raz dobrý štart v práci

telinka
15. sep 2009

caute hviezdy 🙂

boc.....no uverim az ta pred dverami stat uvidim 😉
my sme dnes trosku povyletovali , svokru navstivili a polenosili , idem teraz kuknut "ducha" s nohami na stole 🙂

abbi
15. sep 2009

teli 😉

abbi
15. sep 2009

Boc no ja urcite budem cely vikend v Bernolakove u mami. v nedelu mam program, ale v sobotu by sme mohli hodit nejake stretko. 😉 😉

zucha
15. sep 2009

no vidis Boc, to je riadna vyzva od abbi. Ked som ta sem uz nedokazala dotiahnut ja, tak aspon ona 😉 Co sa mna tyka, pravdepodobne sa po tejto super "pohotovostnej" dovolenke tak skoro nikam nevychystame, takze sa mozeme stretnut

janka1874
autor
16. sep 2009

Dobré ránko
opäť nikto nikde tak skoro až na druhej strane sme skončili

martinaj
16. sep 2009

ahojte, tak my sme sa s muzom vcera nasrali a vercu sme dali spat o osmej do postielky 😀 asi pol hodku revala a potom zaspala a spala az do 7,30 😀 usta uz ma zahojene 😀
dufam, ze aj dnes sa nam to s tym spanim podari 😉

silvika
16. sep 2009

zenicky a nas s jednym dietatom neberiete do partie na ba stretko?

martinaj
16. sep 2009

kedy je BA stretko? 😕

bzuco
16. sep 2009

ahojte

janka...náš tiež lezie na šmýkačku po tých kolíčkoch - už ho aj švihlo obkročmo na ten schodík, tak mal chudáčik v rozkroku na ritke aj modrinku ☹ ...sa mu šmyklo, lebo išiel z pieskoviska a na podrážke mal piesok a vtedy sa strašne šmýka - aspoň na tých našich šmýkačkých😒

bocmanka
16. sep 2009

😵 a ja dúfam budem iba s romy v ba
berieme koho chcete 😀
termín poviem

silvika
16. sep 2009

marti to si tu len chceli dat isto male sukromne spicho a ja sa len ftiram 😝

martinaj
16. sep 2009

jaj taaaaaaaaaaaaak silvi 😀

silvika
16. sep 2009

mvoj syn je fascinovany znamienkami na kozi vsetky mi studuje hladka obcas poskriabe 😖 a ze ich mam neurekom

janka1874
autor
16. sep 2009

bzuco mi hovor ako sa na tom šmýka Sendy našťastie ešte nespadla ale ja stále tŕpnem

anina1
16. sep 2009

dobré ráno, tak my sme mali úplne otrasnú noc, ja som išla spať po 5 hod, malá stále mrnčala a skoro stále bola hore, dúfam, že dnes bude lepšie 😝