Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
16. sep 2009

ani viem o com hovoris....drzim palceky a vela sil

silvika
16. sep 2009

co ju boli nieco alebo pre teplotu ?

anina1
16. sep 2009

hrdlo ju bolí, teplotu mala celý deň okolo 38 v noci už nie potom

silvika
16. sep 2009

a aj lieky mate? vy to mate naopak cez den teplota v noci nic ale zasa boli ju, nas chlapak nastastie neplakal vobec

centik
16. sep 2009

caute,
tak Bibi uz tretiu noc po sebe spala uplne celu noc bez zobudenia 😅 zeby svitalo na lepsie casy? 😀

anina1
16. sep 2009

má atb silvi

janka1874
autor
16. sep 2009

jeeej centik a anina teda Vás musím rovno privítať 😀 😀 😀

fakt nejakonám tu chýbajú niektoré maminy žeby nestíhali alebo čo

centik
16. sep 2009

dakujem za privitanie, v zime tu budem urcite castejsie 😀

anina1
16. sep 2009

díky jani, ja veru nestíham 😀

telinka
16. sep 2009

ahojte 🙂
anina...chuda claudi...drzime palce nech je rychlo fit ☹
ja teda vobec nechapem ako mozu niektore deti vyderzat cez den nespat..ze tomik ci claudika 😅 mna dnes peta uz od pol 11tej otravovala ze chce mlieko..tzn ze spat...som jej ho o 11tej urobila , vypila , sama sa zakryla , zavrela oci a v tom momente spala....aj ked spi len 1,5 hodky ale cely den byt hore by veru nezvladla 😅

janka1874
autor
16. sep 2009

telinka tak to sme dve
my sa už od minulého týždňa pokúšame o spanie raz denne a aj sa darí aj nie niekedy na nej normálne vidno že chce ísť spať a čo narobím budem ju trápiť nemá to zmysel

janka1874
autor
16. sep 2009

no žienky práve som si zisťovala škôlku a poviem vám už ani nemajú miesto od budúceho roka na porazí ale vraj sa mám zastaviť a uvidíme

lenka85
16. sep 2009

jani a to bude o to horsie, ze budeme na materskej s druhymi detickami...

tinyleaf
16. sep 2009

ahojte 🙂 ja som dnes doobeda bola prvykrat v obchode, na urade a na poste s oboma detmi. Najhorsie je to vecne nakladanie a vykladanie z autosedaciek, kedze tu sa pesi daleko nedostanem 😉 Ale zvladli sme to

tinyleaf
16. sep 2009

baby co mate dievcatka, v akom veku ste davali prepichovat uska? Ked chcem dat nastrelit, kolko sa asi nosia tie nausnice co mi daju pri nastreleni...kedy ich mozem vymenit za zlate? A este otazocka, kolko asi take zlate nausnicky stoja a v akom veku ich treba vymenit za vacsie? Vela otazok, ale zatial som neznala takychto veci 😀

tinyleaf
16. sep 2009

janka a malu by Ti zobrali od septembra do skolky, ked 3 roky bude mat az v decembri?

lenka85
16. sep 2009

tiny ja som davala Hanke prepichovat ked mala az tri mesiace - velmi neskoro, teraz by som dala urcite ovela skor.. S nastrelovanim skusenost nemam, takze netusim. A nausnicky - podla toho ake si vyberies, my mame z bieleho zlata a stali nieco cez tisicku v starych korunach a su do troch rokov..

tinyleaf
16. sep 2009

lenka, myslis ze v mladsom veku to deti lepsie znasaju? Ja by som to chcela stihnut do 2 mesiacov, len este neviem kde v BA to robia

anina1
16. sep 2009

tiny nám dali v pôrodnici na tretí deň, z bieleho zlata, tiež stáli cez tisícku a prepichujú aj u doktorky kam chodíš s malou, nie?...a my ich už meníme aj teraz, saša keď sa nudí, tak jej vymení náušničky, teraz som tak odložila tie jej, že neviem kam, nemôžem ich nájsť 😀 ..a prepichnutie tiež stálo okolo 200 sk

tinyleaf
16. sep 2009

anina, to som sa veru Dr. nepytala ci aj prepichuju uska. Vraj nastrelenie je setrnejsie pre deti, tak preto som chcela dat nastrelit a to neviem ci robi pediatricka. No ved o 2 tyzdne mame poradnu, tak sa spytam.

ajula25
16. sep 2009

ahojte
tak my sme dnes boli navštíviť našu pediatričku. Marek má zapálené hrdlo, chytené uzliny a je na atb. Tak do utorka ho mám doma. A ani ja sa necítim 2x najlepšie. Mám nádchu. No čo vám poviem. Radosť

huleni
16. sep 2009

ahojte...sa tu riesili topanky tak som nasla toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5687978
som vas tak bleskovo precitala a tak prajem hlavne choruckym skore uzdravenie a tin k tym nausnickam, nam to prepichla v 4mesiacoch nasa doktorka a skoro som umrela ked som ju musela drzat dodnes si to pamatam takze by som to dala ( ja) asi skor keby sa znovu rozhodujem a inak moja kamaratka davala nastrelovat a hovorila ze to bola uplna parada, ze proste sup sup a nic a nastreluje to normalne detska doktorka a urcite to dieta menej trpi ako ked mu to prepichuju si myslim ale zas nie kazda doktorka to robi...inak moji svokrovci v piatok odchadzaju na dovcu a MM ich vezie tak som sa chcela privtriet ze aspon do IKEI zbehnem ale nemam pocit ze maju chut sa tlacit v aute...a ja bz som tak islaaaa....

janka1874
autor
16. sep 2009

tiny nám ich preichovali ešte v pôrodnici a detičkám sa nenastreľujú ale normálne pripichnú lebo oni tie nastreľovacie vraj nemôžu a aj pri kúpe zlatých treba dávať pozor na turecké zlato nepoznám dieťa komu by sa nezapálili z toho úška (my tu totiž v Ke máme také zlatníctvo) a teraz čo sme kupovali krsniatku tak stáli 62,-eur z bieleho zlata ale to bolo relatívne drahé zlatníctvo lebo nemajú hocikde detské naušničky a mali by vydržať cca do 3 rokov vraj

csikike
16. sep 2009

baby, je mozne ze 21 mesacne dieta nepotrebuje vobec spanok cez den? zase uz hodinu vresti v postielke, uz mi tecu nervy, aj po riti dostal... preco to nemoze byt normalne dieta? chcem tak vela? ☹ , uz som totalne zufala 😢

janka1874
autor
16. sep 2009

juuuj csikike to je fakt blbé
no ja nie som vhodný radca aj keby som ti rada pomohla

csikike
16. sep 2009

a to rano vstal uz pred 8mou... neviem ho vobec donutit spat... ale takto sa neda fungovat 😢

ajula25
16. sep 2009

csiki môže. niektoré deti sú proste studnica energie. Môj Marek tiež nespával už potom....no tak čo už. Akurát, že on si sadol k telke a čumákoval na rozprávky. No ale tuším to už mal aj dva roky. Ale sú aj deti ako tvoj Tominko. Proste to nepotrebuje. Oddýchne si inak alebo v noci 😉

huleni
16. sep 2009

csikike nikola mava tiez take dni ze nespi cely den a to je ciste turbo:o(
janka tu u nas nastreluju aj malym detickam dve baby co maju 9 mes. baby poznam co im to davali a nevedeli sito vynachvalit ze za 2tyzdne vymenili za zlate a ziadny problem nebol, to nastreluje normalne doktorka a tie nausnice su sterilne zabalene mi to vysvetlovali lebo som nechcela verit...

anina1
16. sep 2009

csiki Saša mi nespala od roka a pol cez deň, len ti prajem aby aspoň malinká bola opak 😉
mojej sa uši vôbec nezapálili a rýchlo sa jej zahojili, má to byť v teple potom

janka1874
autor
16. sep 2009

no huleni neviem ale tu som to nejako neštudovala len čo som počula že nenastreľujú ale neriešila som to a asi ani teraz nebudem uvažujem o tom že aj druhej dáme rovno v nemocke prepichnúť a bude pokoj