Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
17. sep 2009

no musis mu o oveckach rozpravat a vecer bude pocitat ovecky 😉 aaaaale co sa za mladi nauci.....tak ma inspiroval k tomu aby som ich vymenovala a veru jedna mi chyba....ta planeta 😅 😕

glorita
17. sep 2009

csiki,zucha,no sikulky doma mate.... 😵
mna vcera takto milo prekvapilleo ked sommu pustala tie cd rozpravok a pesniciek v aute,normalne ze jednu asi 20 min.rozpravku s pesnickami doplnal pekne dopredu,tak som ostala otapena ...sice este tou svojou hatlaninou,ale krasne povedal,ze pirucku}to ako ze mu vlkovi maju dat v ropzravke prirucku a pod...|sa chyta aj na anglicke pesnicky,lepsie ako japomaly,som myslela ze po prazdninach,ked nebola anglina zabudne,lae figu,krasne robil to co chceli od neho v pesnicke 😀 ale ze planetky?tak to sme este neskusali 😀 😀 😀

ja varim kuracie s nivovou omackou a cestviny,leo ma kuraciu poliecku so stehnom od vcera a chystam sa na zuchin kolac,mnam...inak to pocko dnes nevyslo,ale aspon sa este akotak drzia pekne teplotky aj v septembri,coma tesi,lebo nas opat caka vikend na chalupe ,trocha aj pracovny a dojde aj bracha s leovym bratrancom,tak dufam,ze nebude liat,nech nam neskacu drobci po plafone vnutri hausu 😎

luculka
17. sep 2009

cafte,,,,no ja mam za sebou dvoj hodinový uspavaci maraton,,,,desný plac,,az sa triasla,,,,a ja plakala s nou,,,ani tam ani tam spinkat,,,no teraz nakoniec zaspala v postielke,,,, ☹ ☹ neviem co sa zase deje,,a v noci bola 4x hore 🙄 🙄 🙄

ja som robila tie sulance,,,teda aj to bola riadna fuska lebo nasa dáma sa nedokáze sama hrat,,,stále len mamííííí,,,mamííííí.....vsetko len rozhádze a to je cele jej hranie,,,, 😠 😠
ja som este aj chorá,,,tecie mi z nosa prudom,,,,uz som aj MM volala do prace a plakala do telefonu,,,,, 🙄 🙄 🙄 ,,,a este keby nespala to by bol dnes des pri tomto pocku ,,neviem co by sme robili do vecera,,, 😒

no idem ja upratat konecne ten výbuch v kuchyni a obyvke,,a konecne sa najest,,,uz odpadávam 😔 😔

huleni
17. sep 2009

ahojte, tak my nemame tiez za sebou najlepsiu noc..niki sice zaspi ked ju polozim do postielkzy ale v noci sa postavi a krici mamiiiii maminaaaaa a ukazuje ze chce ist za nami tak ju samoska zoberiem lebo uz ked stoji tak chyba malo aby sa uplne prebrala a do rana nas kompletne dokopala aj MM aj mna a pod chvilou plakala a vykrikovala mnam mna skoro siblo tak jest nechce ale sniva o jedle:o) no a potom zacala plakat kricala mamina tak som ju pohladkala ona si strcila ruku do vystrihu a spokojne spala dalej..no ja verim ze jej idu zubky ked sa takto v noci trapi placom pod chvilou:o(
a som si bola pred chvilou spravit radost som bola v lidli tak som si taku panvicu kupila,a par prkotin...:o)
a dnes som ani varit nemusela mamina navarila nikole a my s maminou sme si dali kebab...tak celkom aj oddychujem 🙂
a niki sa vyspala vonku asi necelu hodinku a uz je svieza a to som si myslela ako si pospime ked prsi..ale nie, slecna je cula ako rybicka 🙂

silvika
17. sep 2009

my sme zasa napriek spavemu pocasiu spali len hodinku aaale tak aj to je nieco ze ...

abbi
17. sep 2009

no tak u nas sa uz zaspava vyse tyzdna iba tak, ze je sam v izbe, polozim ho a o chvilu zaspi 😉 zatial nam to funguje, aj ked vcera vecer aj on trucoval, ale nepolavila som... ale plakal iba tak, aby sa nepovedalo 😉

ja mam urobene osie hniezda, cestoviny s omackou a dobru polievocku. A teraz hor sa do ucenia s detmi 😝

silvika
17. sep 2009

no abbi ty mas asi "iny volny cas" ako my s jednym dietatkom co? aj sa musis ucit s detmi nanovo alebo to nie je az tak velmi nove ucivo.
my odvcera ficime na kriciacich vajciach

https://www.youtube.com/watch?v=H2Cfg3swvbc

ja by som bola ,myslela ze ho to rozplace ale on len vykrikuje mam mam akoze jedlo a nejaku lutost teda neprejavuje, no co povedat

csikike
17. sep 2009

baby, moje dieta este spi... asi dohana zameskane... tym padom sa zobudi az rano 😀

huleni
17. sep 2009

csiki tak krasne oddychuj:o)

silvika
17. sep 2009

csiki no mozno aj preto tak vyvadza ze rano dlho spava ze je prespaty. dnesny budicek mu nacisto dobre spravil

csikike
17. sep 2009

huleni, ved uz neviem co so sebou, idem obalit syr a jemu spravim ryzu za odmenu 😵

silvika
17. sep 2009

csiki vas je ryzar? nas ju moc neberie ale zato dochodcovske chute dostal, si sam pyta chlieb do polievky namrvit tak kazdy den hovadziu alebo kuraciu polievu varim mlademu nech mam do coho sklbat chlieb ...

csikike
17. sep 2009

silvi, on len na ryzi a polievkach zije, maso ani nahodou

silvika
17. sep 2009

csiki maso ani nas ani za svet ked naaahodu sa mu nieco dostane tak to zuje ako zuvacku do uplneho vysusenia a potom to aj tak da von, este sunku spapa

abbi
17. sep 2009

silvi, zatial opakujeme, ale ucim sa s nimi preto, lebo este sa im nechce nabehnut na skolsky system 😠 musim im v tom pomahat.

silvika
17. sep 2009

no sak hold ked nie su zrovna knihomoli asi prirodzene od chlapcov ze ich treba trochen donutit ...

aadula
17. sep 2009

ahojte,

csiki, máte teda veselo s tomíkom, 🙂 Náš Samko sa tiež krútil celú noc...tie hlieniky mu ustupujú veľmi pomaličky a je šikulko, že pozná už písmenká .. náš ešte ani nerozpráva 😀 začne eee...a ukáže čo chce... alebo toto.. 😅

abbi, to ťa chcú donútiť aby si nezabudla učivo zo ZŠ 😉

csikike
17. sep 2009

aadul, nelakaj sa, tomi pozna iba par pismen: T, M, I, O, A a to je asi vsetko

aadula
17. sep 2009

som nás skoro nenašla...v polovičke druhej strany sme boli 😝

csiki, nelakám 😉 on si to vynahradí svojimi výmyslami... Dnes šramotil na chodbe tak sme šli pozrieť čo robí..toľko šuchotal kľúčami, až sa mu podarilo otvoriť dvere, tak sme vybrali kľúče, ale beťár malý keď sa postaví na špičky, tak už ich vie otvoriť..to sme doteraz nevedeli...tak musíme zamkýnať a vybrať kľúč, aby nám náhodou nezdrhol...ale našťastie my máme tie medzichodbičky a to otvoriť nevie ku schodom

janka1874
autor
17. sep 2009

tak som sa sem konečne dostala
no dnes som bola na to veľkom utz síce neskôr ako v 30tt ale čo už vtedy nemal čas no dens prístup úplne o inom
malá je vraj riadne veľká 2300g a rovno mi povedal že bude dosť veľká mám sa na to pripraviť že určite bude mať okolo 3500g minimum no radosť ale kedže budem rodin na CR tak mi to je jedno aspoň sa môžem utešovať prečo som ako slonica
no a normálnu poradňu mám 7.10 tak uvidíme a vraj vtedy niekedy sa budú robiť ešte odbery krvi a výter či je všetko o.k.
na budúci týždeň idem za svojim pôrodníkom dohodnúť ďalšie veci aj ohľadom CR čo mi treba predoperačné juj moje nervy zas behať po lekároch
a aj som zabudla malá je už dole hlavičkou

janka1874
autor
17. sep 2009

no toto už mám za sebou Sendy si tiež otvárala vchodové dvere ale nejako sama od seba prestala

abetka
17. sep 2009

ahojte. KE dtu tak piseteco vedia drobci, tak nas pozna cisla. Hlavne 2 sa mu paci a le pozna len do 5 😀
Sopliky mame tiez na ustupe. S malou bojujeme v skole. Ma nejaku spoluziacku, sa jej vysmieva, nadava kek, smeje sa jej na jej osobnych veciach a pod. 😠 Poradte ako to riesit???
Jani gratulujem a len sa pekne opatrujte s malickou. Inak krasna vaha. Mam kamosku, co ma termin ako ty a veru ma vahu omnoho nizsiu.
pekny vecer

csikike
17. sep 2009

ahojte, tak u nas choroby len zacinaju, mna skriabe v hrdle a mam sople...sakra, musim sa vyliecit do stredy
jani krasna vaha, ak sa dobre pamatam, tak mala mala v 30tt 1650g a v 36 alebo 37tt asi 3100g

janka1874
autor
17. sep 2009

no csikike aspoň viem prečo som ako slonica 😀 😀 😀 😀 no má byť po kom taká veľká ja som mala pri narodení 4,2kg tak asi tak 😀 😀 😀 😀

glorita
17. sep 2009

jani,kedze ides CR tak to nie je strasenie ako pri prirodzenom porode ...ale Leo vazil v 32 tt cca v rozpati 2800/3200 a pozri kam to dotiahol do 40tt? 😀 😀 😀 ale uzv ja len s rezevou,kedze nam sa sekli v o dost viac ako sa odchylka uvadza 😀 😎

janka1874
autor
17. sep 2009

glor pohoda mňa nevystrašíš 😀 😀 😀 ja som viac menej dohodnutá z dr. opäť na plánovanom CR len dúfam, že nezačnem rodiť skôr 😀 😀 😀 ale to snáď nie
a vraj bude na hranici normy pre dievčatko 😀 😀 😀

telinka
17. sep 2009

🙂 moja segra ma 4 detuse a porodna vaha z jedneho na druhe vyssia.....ja som mala anusku 4kg/54 cm , no petka s miskou uz boli "len "3,75kg 😅

huleni
17. sep 2009

baby MM ma zajtra 30tku a strasne lubi metrový kolac, myslite ze ho zvladnem ked v peceni nie som ziadna sikula a ta nasa truba uplne des:o( ale chcela by som mu spravit radost, tak vyskusam..mate nejaky svoj overenzy recept na tento kolacik?:o)

janka1874
autor
17. sep 2009

huleni ale veď metrový koláč sa nepečie
tam robíš len taký puding a spájaš bebe keksy aspoň u nás sa tak robí metrový koláč a ten fakt zbožňujeme

ajula25
17. sep 2009

ahojte
Jani tak super, že ste ok a váha super. Síce si už nepamätám aký je priemer, ale... 🙂
Abetka skús to s učiteľkou prediskutovať. Veď to sa podobá šikane. O chvílu Alžbetka bude úplne odmietať školu...to nie je dobré. Ja by som asi prediskutovala s učiteľkou.
Aadul tak Samko sa asi s Lukym v rozprávaní stretli. Či skôr nerozprávani. Náš tiež len eee na všetko a vie povadať tam a hao (halo) a sem tam mama, baba, deda....a svoje hatlaniny. Toho sa nakecá. Niekedy od rána furt o dačom točí...len nikto nevie o čom. A strašne je umraučaný. Ale choroba spojenýá so zubami...no blbá kombinácia.

Inak Adi ako v robotke?