Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
26. máj 2009

🙂 jani mne včera brali krv do 2 skúmaviek, krvi bolo všade navôkol, idú mi robiť alergologické testy..a potom som bola opačne ako ty, plnááááááá energie celý deň...
aadul...kraťasky som objednávala..a teraz mi podobné donesie kamoška...

centik
26. máj 2009

ahojte,
fúúúha ajul to je dobre tesnotka pri oku 😒

my sme boli u dr na kontrole a tak, vonku je strasnyyy vypek

bocmanka
26. máj 2009

http://www.next.co.uk/shopping/children/olderbo...
tieto...
mne spí dnes romy prvýkrát cez obed, a to už od 11.30h normálne nechápem.....

alinka76
26. máj 2009

ja som schytala takúto ranu ku oku keď som mala asi 3 roky, doteraz tam mám jazvu 😀 tiež som bola šikovná. 😀

bocmanka
26. máj 2009

😉 ja mám jazvy z kiahní, tiež som bola krava škrabajúca...

huleni
26. máj 2009

Boc akurat som kukala ze vy ste boli v Bojnicicach...my sme tam skoror stale na prechadzke skoda ze som nevedela sme sa mohli vidiet...takze nabududce ked pojdete niekto smer BOjnice tak dajte vediet:o))) a kukala som foto Lukyho...no nech sa to co najskor zahoji...muselo boliet:O(((

alinka76
26. máj 2009

huleni, my ideme 6.6., víkend pred Oravou 😵

huleni
26. máj 2009

alinka tak by sme sa mohli stretnut, hm..aspon na kofolku?.O))))

luculka
26. máj 2009

baby ja idem zajtra pre doporucenku ku koznej,,mám taký flak za uchom,,,
a mám suche bradyvky,,,teda pravu,,,si to natieram kalciovkou,,ale vzdy sa mi to suche odlupne,,a znovu mi to akoby mokvá,,, ☹ ☹ mám ist koznej ci na gyndu???

luculka
26. máj 2009

bradavky 😉

alinka76
26. máj 2009

huleni, jasné. daj mi do IP mobil a zazvoním ti, keď to bude isté, že ideme. veľa závisí od počasia.

janka1874
autor
26. máj 2009

luculka ako poznám seba ja by som išla aj aj 😀

huleni boc tu často o tom písala že idú a aj keď tam boli musíš nás ty navštevovať častejšie ako ináč ti dajú vedieť že idú smer bojnice kričanie z okna asi nepomôže 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no a o jazvách a podobne ja radšej ani hovoriť nebudem ja som na také veci bola expert a ešte potom mi aj pár lekárov pomohlo tak som ako vzorkovník 😀 😀 😀 😀 😀

silvika
26. máj 2009

maly spal 3,5 hodiny, chalanisko, ten vstava stale skoro rovnako ci ide spat o hodinu skor neskor, vstane rovnako,

luculka
26. máj 2009

ja sprostá to odkladám,,sa bojim co mi na to povedia,,ze co to mám 😒 ☹ ☹

bocmanka
26. máj 2009

😵 mne spala 2,5h...akurát sa preberá

alinka76
26. máj 2009

luculka, neodkladaj, ja by som išla čo najskôr. možno máš len kožnú plieseň, tuším tak sa to volá. a stačí mastička a problém je vyriešený. nech manžela nenakazíš, začne sa mu jazyk lúpať 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. máj 2009

u nás sa práve zaspáva 😀 😀 😀 😀

luculka
26. máj 2009

😀 😀 😀
a koznej?

centik
26. máj 2009

alinka 😀 😀 😀 😀 😀

luculka
26. máj 2009

aj malá sa zachvilu zobudi

alinka76
26. máj 2009

najprv choď na gyndu, lebo ku kožnej musíš mať odporúčanie.

silvika
26. máj 2009

no lucul aj tak asi budes musiet obvodnej, ci uz netreba tie vymenne listky? ak netreba tak koznej urcite gyn. vacsinou asi nepozna co sa deje na kozi. aj ked je to oblast ktora zaujima aj jeho ale to skor ak ide o funkcnost alebo podpovrchovu cast

luculka
26. máj 2009

no ved koznej idem aj tak,,,,s iným problemom,,

silvika
26. máj 2009

ja som bola u koznej tiez s listkom. v zime. alebo ved chod tam kde mas pocit lepsej starosltivosti. ja by som isla koznej.

bzuco
26. máj 2009

ahojte

luci..aj obvoďáčka ti dá lístok na kožné...čo má gyndoš spoločné s ušami 😅 😀 😀 ??

silvika
26. máj 2009

a gyn. nemoze poslat aj koznej? odbornicky na lekarov co na to?

luculka
26. máj 2009

😀 😀 😀 bzuco koznej idem s uchom,,ale neviem kam s prsom 😀

silvika
26. máj 2009

lucul sak ked budes u koznej sa spytaj, ci nie je zvedava/y aj na prsko, mozno bude 😝

luculka
26. máj 2009

😀 silvi no jej ho otrčím,,,

silvika
26. máj 2009

ja som volala gyn a mi na prijme ci recepcia ci ako sa to vola povedali ze tak o dv atri tyzdne ma moja volne? noo reku to aby mi nic nebolo