Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
22. sep 2009

boc táto fotka sa mi neskutočne páči taká ako z filmu alebo ako by som to správne nazvala
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

simka9122008
22. sep 2009

Ahojte žienky, celý deň som doma a neviem sa tu k vám dostať a dočítať vás 😝
doobedu som kecala s mamou na dráte o svadbe, no viete aké to je keď vykecávajú ženy, nemá to konca kraja 😀 , potom som varila, robila som zeleninovú polievku a vyprážaný karfiól + zemiaky
a zajtra nám donesú kočík, hurááááááááá

zrzulka
22. sep 2009

boc mas sikovnych chlapcov.

ozaj uz kreslite s detmi??? Michaela ma ceruzy na haku.

janka1874
autor
22. sep 2009

zrzulka ja sa síce o to snažím ale sendy si nechce dať pomôcť a samej jej to moc neide tak ju to rýchlo prestane baviť

abbi
22. sep 2009

zrzul nas natanko objavil kreslenie sam asi pred 2 tt a velmi to ma rad. jeden cely den som mu musela kreslit ybku- rybku. ale to preto ma rad kreslenie, lebo videl kreslit chlapcov mojich a tak sa mu to pacilo 😉

bocmanka
22. sep 2009

😵 silvi..aj mne príde že si kukali do papierov, šak maľovali vedľa seba 😀 😀 😀

veď preto som to odfotila, že sú ako kopírky vo všetkom....xixixi

a romy zbožňuje pastelky, máme takú knižku do ktorej môže kresliť fixkami a potom sa to zotrie, no feest sa jej to páči..
jani, fotka z filmu cestujeme...vlakom..na stretko..xixixi

janka1874
autor
22. sep 2009

sendy zbožňuje skladanie a rozoberanie lega najnovšia naša zábava

bocmanka
22. sep 2009

🙂 rýchlo dajte tipy, šak ja som dnes zabudla navariť..xixixi 😀 😀

idem k mamine, tam sa malá napapá, lebo poobede mám masáž..už sa tešíííííííím
a možno zbehnem aj na korčuľky, začala ma chytať akási jesenná depka...
tak som hýrila na mmb...

ajula25
22. sep 2009

ahojte
csiki tak teda zajtra? No to neviem ako by som sa cítila.
Boc tak super, že detičky sa majú už fajn.
A tie fotky sú super, ale predsa vidieť, že tá druhá je vymakanejšia....no kreslia podosbne, to je isté. A krásne čižmičky. Škoda, že ja sa nemôžem vyšantiť.
Luky kreslí najnovšie, síce iba chvíľu ale kreslí. A kreslíme ďura ušatého a to sa mu páči. Dokonca povedal ďuro. Jáj normálen začína kecať. Som z toho na větvy. Tak idem domáce písať s MArkom.
Pa babenky

tinyleaf
22. sep 2009

my kreslime len na tu magneticku tabulu, co sa potom da zmazat. A maly ma najradsej, ked mu niekto kresli a on sa len pozera. Ked kresli on, su to len take carbanice 🙂

tinyleaf
22. sep 2009

csiki, drzim na zajtra palceky, nech ma vsetko lahky priebeh a nech 12 hodin po narodeni Hanky v pohode vstanes a potom bude uz len lepsie a lepsie 🙂

silvika
22. sep 2009

no nas najradsej " pise" po ludoch po rukach a tak co je hole a po stenach tam sa mu dari aj drevenymi farebnymi hrackami carat tak sa tesime

janka1874
autor
22. sep 2009

natej magnetickej sa sendy páči pečiatkovať lebo mám ke tomu aj také pečiatky

abetka
22. sep 2009

ahojte. Nas Tomas rad kresli, resp. cmara. Pekne si sadne , ma svoje pastelky a kresli. Ale , ked sa mala uci, tak on ma svoj slabikar a ide s nami. Aj tu stranu na ktorej je mala si da a cita. 😀
Velmi rad sa hra s autami , pekne si ich sklada a lego a kocky idu u nas stale. V kazdej izbe mam jednu krabicu s nakombinovanymi hrackami a kde pride, tam sa hra a ja potom zbieram a ukladam 😝
Boc- super a nech ste dlhhhhoooooo bez choroby

ajula25
22. sep 2009

No ja mám kocky vo vedierku. Lukáš si ich dotiahne do obývky, rozhádže a odíde. Klasika. Ale máme takú kock, kde sú vyrezané rôzne tvary, tak tá ho celkom baví. Aj niekoľko minút tam vhadzuje 😀

alinka76
22. sep 2009

ahojte, tak môj krpec už vyše hodinu vstáva z postele a nechce spať. ja už neviem čo s ním. 😠 ale už som ho uspala. konečne!

silvika, skoro si odhadla, že čo ma zamestnáva, okrem toho som robila slivkové lekváre, pečené čaje a zopár vakov pre deti na vegetovanie. sa s nimi roztrhlo vrece 😅

Janka, prečítala som si dačo, čo admini nezmazali, neviem o čo išlo z kontextu, ale neoplatí sa takto verejne písať, pretože nikdy nevieš kto to číta. toto je nechránený web proti neželaným pisateľom a čitateľom. neraz som sa o tom presvedčila tiež. takže už poviem len to, čo nezaváňa prúserom 😀 ale bolo to nepekné, takto vyťahovať tieto veci a v tvojom stave ťa rozčuľovať, teda mňa by to riadne vytočilo určite, i keď neviem čo tam bolo napísané.

csikike
22. sep 2009

tak u nas neficia ani ceruzky ani kocky, teda kocky ano, ale nie tie vkladacie... to sa furt rozculuje, ze to nepadne hned ako to on da
ale zato fici na zveroch, teda tych hnusnych plastovo-gumenych, autach a knihach o planetach, dinosauroch, zveroch...
a vsetko zoraduje, vonku sa nam uz smeju, lebo tomi je strasny v tomto, akonahle ma viac aut ako 3, tak ich pekne zarovnava a viete si predstavit co stvara ked mu dake dieta zoberie auto z radu 😀 , a toto iste robi aj tymi zvermi, vsetky musia byt pekne zoradene, nesmie ani jedno vytrcat, dokonca ich zarovnava rukou nech su v jednej linii
a tiez ho bavia pismenka a rozpravka madagaskar 2, tu uz pozna takmer naspamat 🤐

alinka76
22. sep 2009

no u nás sa stavia puzzle, také zvieratká, teda ja skladám, on rozbíja 😀 a teraz som mu kúpila cez MMB taký labyrint kovový s drevenými guličkami, tuším to Ikea vyrába, Teli, vieš, čo sa Samkovi tak u vás páčil 😉
no a na motorke aj von aj dnu behá, hotový pirát cestný z neho 😀

abetka
22. sep 2009

csikike- presne takto zoradi aj nas svoje auta. Minule si ich zoradil na nasej posteli a nesmela som ich dat prec. Strasne zuril. TAk som musela pockat ked zaspi a upratovat po tme 😠

tinyleaf
22. sep 2009

csiki, ty budes mat doma tusim druheho Monka 😀 😀 😀

tinyleaf
22. sep 2009

janka aj my mame tie peciatky, ale maly si ich uz par krat cele napchal do ust, tak som mu ich radsej odpratala

csikike
22. sep 2009

tiny, to dufam, ze nie 😀 ved by ma z neho porazilo 😀
a tie peciatky sa u nas tiez papaju, tak teraz su na chladnicke 😀

simka9122008
22. sep 2009

No autá fičia aj u nás, malá ich nedá z ruky, tak malý má smolu 😀

csikike
22. sep 2009

baby, to nic, my sme museli tomikovi kupit babiky a spi s nimi, ma chlapca aj dievcatko, tak konecne nieco okrem jeho oblubeneho grcacieho kyblika 😀

zuzkazv
22. sep 2009

ahojte, náš malý tiež zbožnuje tú magnet. tabuľu s pečiatkami 🙂 ale najradšej zo všetkého je von na preliezkach šúchačkách a na piesku

luculka
22. sep 2009

cafte no boc mas ine talenty doma,,krááásne namalovane obrázky,,, 🙂 🙂 ,,,,

tie cizmicky next sme mali aj minulu jesen co si dala link,,len cisto ruzove,,,,su super,,,kolko ta vysli tieto,,,???

csiki no tomik je fakt ako druhý Adrian Monk,,,, 😀 😀 😀

csikike
22. sep 2009

baby, tak mne asi zajtra klystir nebudu musiet davat, zjedla som hrusky a nato som si dala kapustnicu 😅

simka9122008
22. sep 2009

Csikike 😀 😀 😀 , no vidíš, už môžeš ísť rovno na stôl a kedy ideš ráno, už vieš asi o ktorej ťa budú robiť?

csikike
22. sep 2009

simi, rano idem na 7mu ale neviem kedy budem na rade, ale vsetky vysetrenia uz mam
baby, mam otazku, je mi strasne blbo, boli ma brucho a toci sa mi hlava, najprv mi je zima a potom hned teplo 😔

silvika
22. sep 2009

csiki podobne som sa ja citila po vyvolavacke len plus aj brucho ma bolelo a som aj grcala