Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
29. sep 2009

abetka u nás Sendy neklipka ale gúľa očami no to je tiež podívaná ja ju za niečo karhám a ona gúľa očami no iná šou

simka9122008
29. sep 2009

tak ja som sa rozhodla že idem predsa žehliť ku telke, aj keď už meliem z posledného 😝 😀

janka1874
autor
29. sep 2009

tak ja sa idem pustiť do žehlenia pri panekáku
moji dvaja zaspali na posteli upozorňujem že Sendy 1krát v živote 😀

simka9122008
29. sep 2009

No moje dieťa nechce spať, tak mi tu pomáha pri žehlení 😀

janka1874
autor
29. sep 2009

ja sa do toho žehlenia nejako neviem dokopať

telinka
29. sep 2009

hmmmm tak tu je dnes hromadne zehlenie 😀 ja hlasim ze mam plny kos pozehlenyyy 😵

janka1874
autor
29. sep 2009

telinka provokuješ? 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
29. sep 2009

Tak a je dožehlené a malá je plná energie, ma šľahne z nej, mlieko nechce, tak sa laduje s hranolkami čo malý nedojedol, bomba večera, nie 😲 😀

aadula
29. sep 2009

boc, Maťko mal teda riadnu smolu, moj brat ked bol v jeho veku, tak tiež mal zlomenú kľúčnu...to tuším len nejak prefačujú...ak sa dobre pamätám...tak mu želám nech ho to bolí čo najmenej

bocmanka
29. sep 2009

😨 baby ďakujem, fňuká chudáčik od bolesti, ale spinká,
spí skoro v polosede, má to zviazané cez chrbátik do osmičky, jednu ruku má v pyžamku a druhú zapnutú dnu, ale chudáčik....ľúto mi je ho, až ma srdce bolí...aj sa bojím ísť spať

anina1
29. sep 2009

boc tak to je riadna smola, nech sa mu dobre spinká a čo najskôr sa to zrastie 😉

ajula25
29. sep 2009

ahojte
Boc ježiši chudáčik Maťko. A niečo od boklesti mu dali? Či ani nie? Môj zlatý, nech sa to zhojí čím skôr....

Jani tak neviem, Zajtra doobeda? Môže byť? Napr o 10.00 hod. na Anči.

janka1874
autor
29. sep 2009

boc to je fakt blbé chudáčik ani vyspať sa poriadne nemôže

ajula záleží od počasia mne vyhovuje aj skôr ale dá sa aj na tú 10.00 v pohode volám Ti ráno podľa počasia sa dohodneme

hlásim že je požehlené fuška to bola ale všetky mini body, pyžamká a podobne sú opraté a požehlené už len požehliť plienky a oprať a dupačky a podobne
normálne sa mi nechce veriť že Sendy bola taká malinkatá 😀 😀 😀

janka1874
autor
30. sep 2009

Dobré ránko
no ajula asi dnes nič z toho počasie nám nepraje dnes

abbi
30. sep 2009

ahojte
tak hlasim, ze uz mame doma tatinka. vcera som isla pre neho do Viedne, ale meskalo mu lietadlo z NY do Warsavy a tak zmeskal dalsi let.. a cela cesta sa mu pretiahla o dalsich 6 hodin 😠 no hruza. ale hlavne, ze je doma. Chalani sa na neho vrhli ako supy 😀 😀 este aj Natan.. vsetkych odhanal od neho a len on tatinka 😵
ja tu v klude sedim a pisem, lebo Natanko beha iba za tatinkom 😵 😵
a este musim pochvalit, ze vam pisem prvy krat z mojho vlastneho cisto noveho laptopu, ktory som dostala od muzicka ako prekvapenie 😵 😵 tesim, tesim 😉 😉

BOC je mi hrozne luto Matka ☹ ☹ to vraj velmi boli ☹ ☹ joj myslim na vas

janka1874
autor
30. sep 2009

abbi super že už ste rodina spolu
presne poznám aké to je keď malý lieta za tatinom ja to mám doma každý deň Sendy je tatikova láska veľká tak ledva čo príde domov je mu v pätách až pokiaľ nie je v postieľke 🙂

martinaj
30. sep 2009

dobre ranko maminy 😀

huleni
30. sep 2009

bre ranko:o) este je len 3.40 a ja mam dilemu ako niki udrzim doma.o( sa mi to zda nerealne sa asi pojdeme aspon okolo domu prejst.o/

abetka
30. sep 2009

dobre ranko.
Aj u nas je Alzbetka tatinkova laska a MM dnes udrel hlaskou, ze obidve deit su ako on, ze on vidi v nich seba su sikovne ako on. No teda mna asi vobec nepotrebuje, tak sa akoze na neho hnevam 😝 . A co som ja len nositelka genetickeho materialu a a sluzim ako nadoba na rast a porod deti???????No som sa vykecala, tak som mu povedala, ze tretie bude uplne po mne 😝

martinaj
30. sep 2009

abetka a co ti na to tretie povedal? 😀

janka1874
autor
30. sep 2009

abetka poznáme ale ja som na to svojmu povedala že nie len nositľka genetického materiálu ale aj upratovačka, opatrovateľka a samozjreme slúžka na pranie, varenie a podobne 🙂

ja už neviem čo dávať sendy piť v poslednej dobe špekuluje so všetkým chce len to čo máme my a to sú ochutené minerálky čo jej teda dávať nechcem ale nič iné nepije všetko odmieta

simka9122008
30. sep 2009

Ahojte, tak sme doma, malá už dojedá druhé jedlo a ja mám veget ešte do 14.00, potom k nám prídu meniť vodomery, dúfam že sa dovtedy malá vyspí, potom ideme po malého a večer na 18.00 idem s obočím
Jani, tak čo asi to dnes nevyšlo, škoda, myslela som na vás

janka1874
autor
30. sep 2009

no nie simi dnes z toho nič nebolo
a dúfam, že poobede nebude pršať chcem odniesť do práce papier o nástupe na materskú no ako vždy nič sa mi nechce v poslednej dobe som neskutočne zlenivela 😒

simka9122008
30. sep 2009

no dnes je také nijaké počasie, nevyspitateľné 😒

janka1874
autor
30. sep 2009

veď hej ale musím to vybaviť

simka9122008
30. sep 2009

Aj s malou?

abetka
30. sep 2009

martinaj- povedal, ze istotne bude po mne. 😀 A samozrejme s uskrnom na tvari 😝
JA som bola pre maleho, mam navarene, ale poobede budem asi polievku robit a idem zavarat cviklu 😕 Sa mi nechce

janka1874
autor
30. sep 2009

hej hej pôjdem aj s malou

simka9122008
30. sep 2009

Ináč vonku je taká zima, že som musela dať malej už bundičku aj deku a nánožník do kočíka

janka1874
autor
30. sep 2009

tiež kukám že ju asi budem musieť poriadne nababušiť vonku
možno ti cinknem simi keď už pôjdeme okolo Vás