Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
3. okt 2009

strasne rychlo to leti 😉 mali by sme spravit novy tehotensky nabor 😀

tinyleaf
3. okt 2009

no veru, zachvilu nam to v teme tehotenstva zacne nejako stagnovat ☹

tinyleaf
3. okt 2009

abetka, to sa aj 6-rocne deti este budia s placom? A ja ze cim starsie, tym to bude lepsie a lepsie 😉

martinaj
3. okt 2009

tiny, aj ja sa niekedy budim s placom 😉

janka1874
autor
3. okt 2009

tiny kráááásne fotky máte
juj mne sa taaaak nič nechce robiť ale už sa na ten bodel nedá pozerať a ešte aj variť niečo treba pomooooc tak sa mi nechce

tinyleaf
3. okt 2009

mata, to fakt? 🙂 Mne sa take este nestalo...ktovie ci by ma muz zacal uetsovat ako maleho 😀

tinyleaf
3. okt 2009

dakujem janka, mala dost plakala, tak nie vsetky vysli dobre, ale par sa ich naslo 🙂

martinaj
3. okt 2009

ja mam casto nocne mory 😠
konecne som doupratovala 😀 😀 😀 a asi odpadnem od vycerpania teraz 😅

bzuco
3. okt 2009

ahojte

my sme chorí ☹ ..maťko má horúčku od noci stále 38...netuším, čo ho zdraplo 😢

bzuco
3. okt 2009

mati...my máme stretávku zo zš 21.10.- teším sa tiež 😵

martinaj
3. okt 2009

bzuco skoro sa vyzdravte 🙂
tiny krasne forky, aj ja sa tesim, ked sa takto pojdeme fotit 🙂

abetka
3. okt 2009

bzuco ☹ Skore uzdravenie.
JA som uz stihla malemu trepnut po zadku, lebo vcera mi hodil kvapky do nosa do kosa a to som ich hladala cely vecer a on si to poriesil, kedze kvapky do kosa neznasa a rano som ich mala na stoliku , tak ich zobral a povylievala to detailne, ze do kazdej izby troska. 😠 😠 😠
Potriedila som veci maleho a tolko toho ma. Je na tom lepsie ako Alzbeta so satnikom 😝

janka1874
autor
3. okt 2009

bzuco skoré uzdravenie

martinaj ja mám ešte len časť upratovania za sebou samozrejme tú menšiu 😀 😀 😀 ale vážne sa do toho idem pustiť lebo to je už hrúza sa na to pozerať

abetka
3. okt 2009

ze kvapky do kosa neznasa 😀 😀 😀 . Uz pisem blboviny 😀

bzuco
3. okt 2009

abetka...pochopili sme 😀 😀 😀

ja nejdem malému zohnať oteplovačky a také hrubé lyžiarske rukavice 😒 (teda sú, ale nie v takej farbe, ako potrebujeme 😝 )...inak už máme všetko na zimu 😉

janka1874
autor
3. okt 2009

teda bzuco ty si v riadnom predstihu ja som ešte nestihla ani na jeseň také zateplené nohavice pozháňať pre Sendy nie to ešte zima 😀 ale už by sa asi patrilo 😀

juj už mám hotovú kúpelňu, wc, kuchyňu len ešte všetko pozametať a zmyť ale už mám dosť a aj obed by bodlo variť už aj keď je to rýchlovka no patrilo by sa už začať 🙂

aadula
3. okt 2009

bzučko Maťkovi posielame cmuk na uzdravenie 😉 a si šikulka, že si pokúpila už...ja som doobeda akurát skriňu vypratala a vytriedila mu veci ...bude u nás jarmok, tak možno aj tam niečo pokúpime 🙂

jani, tebe sa to tak už blíži, však už len mesiac a kúsok a už nebudeš kinderko 😉

abetka... 😀 😀 😀 náš robí to isté...včera som hľadala jeho fľašu s čajom....a bola v koši 😝

telinka
3. okt 2009

caute 🙂
ja varim dnes oooobrovsky hrnec kapustnice , kto chce moze dojst 😉
dievcata uz popratali , este musim kolacik volajaky upiect bo zajtra dojde svokra so svagrinou gratulovat miske 🙂

bzuco
3. okt 2009

ved popíšte čo potrebujeme....vyňuchám na MMB 😉

abetka
3. okt 2009

kapustnica mnam
bzuco nasi uz maju vsetko, ale Alzbetke by som rada ciapku so salom na zimu. Sice ma nejake, ale bojim , aby jej to nebolo male, tak ak nieco uvidis 😉

bzuco
3. okt 2009

a veľkosť? 😉 122?

aadula
3. okt 2009

telinka 😵 ja si prosím za tenierik 😀

aadula
3. okt 2009

bzučko ja tam akurát tiež snorím...pár kúskov už aj mám vykukaných, ale stále váham či to kúpiť... 😝 pozerám hlavne vetrovky a overaly

abetka
3. okt 2009

a barborka ma aku velkost. JA neviem ci 122 alebo 128 😕

bzuco
3. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6634883

boba nosí aj 122 čiapky....daj si pomerať výšku a max. obvod...ja to tak robím

bzuco
3. okt 2009

adulka...ak ti môžem poradiť kúp...lebo zákon schválnosti - ked budeš chcieť, už bude popreberané