Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
5. okt 2009

telinka tak to musíte mať doma fakt veselé 😀
Sendy dnes povedala dve nové slová havo a auto no a včera som na ňu kričala že no no a ona to začala opakovať

ajula25
5. okt 2009

ahojte
boc super, že Rominka sa má fajn.

Teli to je na tom detskom kecaní najkrajšie. Zapamätajú si hlášku a pustia ju presne v správnej chvíli. Niekedy je teda zábava.

Jani no ja som doma, Robo by mal ísť pomáhať niečo otcovi...

a Lukáš sa tiež rozkecáva. Kýchne si, poviem mu nazdravie a on si svojím jazykom to zopakuje. Ale počuť tam to nazdravie. Alebo hovorí dobrý deň. Ale to je niečo ako doye. No vyznaj sa z toho.
Ale tak hovorí auta, hao /halo/, tisa /cica/, sem-tam mama, papa, deda, teta, ... a také jednoslovné... pomaličky sa rozkecáva, čo ma teší.

A Teli ja sa tiež vytešujem z takejto jesene. A teším sa, keď pôjdeme k babke a tie farebné variácie stromov si nafotím.... 😅

No a Lukáš pije čaj, vodu so sirupom, džúsy, granulované čaje....takmer všetko. Len čistú vodu nemusí.

janka1874
autor
5. okt 2009

ajula a nevie ťa doniesť sem dole? žeby sme sa stretli prišla by možno aj simka

anina1
5. okt 2009

tak my máme konečne doma tatina, tak sa malá predvádza 😉

ajula25
5. okt 2009

neviem ešte jani. sa muzsím s ním dohodnúť. Ale tak však som nejaká samostatná jednotka, nie? Ak tak sadnem na trolej a prídem. No určite ti ešte dám vedieť. RObo nie je teraz doma. Išiel jeden počítač robiť, tak ani neviem kedy dôjde. Ale dám vedieť 😉

aadula
5. okt 2009

anina, super 😵 tak sa tešíte obe..si trošku oddýchneš 😉

ajula25
5. okt 2009

jej anina, tak ste rodinka pokope. 😉

aadula
5. okt 2009

Samko v sobotu pokrstil topánočky čo sme od csiki kúpili 😝 behal u svokry na dvore a skočil do psieho h...a 😠 potom sa navail donútra...prišiel ku mne vyliezol na mňa...a až vtedy som zacítila smrad...neskoro...už som mala polovičku na nohaviciach 😝 Tooooľko šťastia 😀

janka1874
autor
5. okt 2009

ajula dobre budem čakať a keď tak si hneď ráno voláme

anina to je super tak si to rodinka užite

aadula prijala by som takú kopu šťastie

náš tato je práve niekde v nemocnici na očnom niečo mu padlo do oka dnes a skúšali sme všetko možné no nič ja tam nič nevidím a stále tam niečo cíti a oko už tak podráždené že už ledva na neho videl tak prišiel pre neho dedo a išli do nemocky pre istotu spolu ak náhodou by mu to prelepili ako by došiel domov no super večer mám pred sebou a to mal kopu papierovačiek pred sebou

telinka
5. okt 2009

aadulka 😀 😀 😀 😀

jaaaj anina si teraz uzije tych ranajok do postele 😵 😵 😵

janka1874
autor
5. okt 2009

tak už je na ceste domov mal tam vraj nejaké dve telieska prelepili mu oko nech si vraj oddýchne teda oko a už sú na ceste domov

ajula25
5. okt 2009

jani no aspoň že tak. tak nech oddychuje aj Stano aj oko 😉

janka1874
autor
5. okt 2009

tak máme doma piráta ale aspoň že je to vonku a uvidíme zajtra našťastie Sendy spí tak nemá problém na neho pozerať aspoň sa nezľakne 😀

simka9122008
5. okt 2009

Anina super že ste už konečne spolu, ja si počkám na medové týždne do vianoc

luculka
5. okt 2009

cafte no vase deturence su ukecane,,,,my stale len amo,,mami tati,,babi....toto,,tuto ,,nie,,tam,,,a to je asi vsetko 😵 🙄

ale rozumu ma za troch,,,dnes sa na nej bavili predavacky,,sme boli v obchode kocik som nechcala pri dverach a ked som isla platit,,hovorim Natuska dones mi z kocika penazenku,,,Nati ze amo,,,isla vylovila,,priniesla,,,potom som jej dala tasku ze odnes,,,isla ulozila do kosika,,,,v kociku 🙂 🙂 poslucha skoro ako Ronny,,,dones,,,prines 😀 😀 😀

dnes dostala k meninkám od mojej sesterky pracku,,,normalne perie,,peni,,,,toci sa,,,aj odlozene pranie má 😀 😀

simka9122008
5. okt 2009

Luci, no malá má zajtra meninky, nie?, ja len preto že aby som nezmeškala gratuláciu

luculka
5. okt 2009

simi 😵 😵 😵 😵 ano zajtra,,,ale oslavovali sme uz v sobotu s tatinovou 30 a dedovou 53 😉

anina1
6. okt 2009

ahojte
všetko naj Natálkam k meninám 🙂
jani, že piráta 😀

silvika
6. okt 2009

no ze sa to tu aj rozbehlo, my mame zasa dnes cestny lysaj maly zapikoval do strku tvarou no chuuda ani neplakal na to aky je odraty .... ale nejako si z toho tazku hlavu nerobi

silvika
6. okt 2009

natalku nemame len tu jednu luculkinu? ja zelam vsetkym peknu oslavu ale poznam tusim len tuto jednu 😉

simka9122008
6. okt 2009

Ahojte no celý deň mi štrajkoval koník 😠
Všetko naj Luculkinej Natálke

bzuco
6. okt 2009

ahojte

nechcete niekto ako náhradnú?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6583783

janka1874
autor
6. okt 2009

Ahojte
tak simi to si privolala predčasným gratulovaním Natálke 😀 😀 😀 😀 všetko naj naj naj

abetka
6. okt 2009

ahojte. Natalke vsetko naj , naj. JA dnes akosi nestiham a robila som poriadok v Alzbetkinej skrini, no a to by som nafukovaci byt potrebovala 😝
Tomasko bol dnes v sanatoriu, uz nema sopliky, tak som zvedava dokedy mu to vydrzi 😉

simka9122008
6. okt 2009

No moja bola dnes ako z divých vajec a to vôbec nespala, dokonca mi pokreslila steny 😠 , no mám dosť, idem ju už dať spať 😝

janka1874
autor
6. okt 2009

simi ta čo sa jej porobilo veď teraz ste maľovali

simka9122008
6. okt 2009

no našťastie som to zbadala skoro a vygumovala to, v podstate to ani nevidno

ajula25
6. okt 2009

Ahojte
štrajkoval kôň, aspoň nemusím veľa čítať 😀
Natálke všetko len to najlepšie prajem. Nech rastie do krásy 😉

ach jaj. Teda deti sú úžasné. Simi tak teraz si maľovala a o také tri roky môžeš znova. Snáď už steny nepokreslí potom 😉