Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
12. okt 2009

mám na dnes dosť
sama na malú a už mi fakt stačilo kedže ani vonku sa nedá ísť

simka9122008
12. okt 2009

No moja malá štrajkuje, nechce spať, tak pozerá somnou panelák

janka1874
autor
12. okt 2009

simi to vážne? asi si už posunula čas 😀 😀 😀

luculka
12. okt 2009

cafte kuk co som dnes vydrazila 😀 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1388384

ani nasa este nehaja,,,ale to je klasika,,, 🙄

telinka
12. okt 2009

lucul sak jej to bude velkeeee 😅

janka1874
autor
12. okt 2009

luculka 98? nám sú na rukáv veľké ešte aj 86 🙂

luculka
12. okt 2009

my mame skoro vsetko uz 98,,,,92

telinka
12. okt 2009

peta je vacsia jak natalka a ma vsetko 92 a v pododicke....ja som este ani jednu 98cku nekupila...az na leto budem 😉

telinka
12. okt 2009

lucul kukni casy v ktorych sme pridali prispevky......presne po hodine 😀

martinaj
13. okt 2009

ahojte 🙂 zase som tu rano prva 🙂
mala ma nadchu ako svet 😠 chuda, vcera mala vecer aj oci opuchnute, ale to uz jej nastastie preslo 😉

csikike
13. okt 2009

ahojte, aj ja som tu, maly este drichme a mala uz 😀

martinaj
13. okt 2009

ahoj csiki 🙂 hanicka krasne rastie 😉

simka9122008
13. okt 2009

Ahojte, tak u nás fúka, prší, zimaaaaaaaaa, no otrasné počasie 😝

simka9122008
13. okt 2009

Bzuco, Barborka má aké krásne dlhé vlasy, kočka je z nej, určite už po nej pokukujú chalani

csikike
13. okt 2009

martina, ani nehovor, ved si videla aka je velka 😲
tomi uz je hore a pije rannu davku mlieka... ja netusim co budem s nim robit doma 😅

simka9122008
13. okt 2009

Csikike to je super keď tak priberá

simka9122008
13. okt 2009

Nikoho nikde, tak idem variť

huleni
13. okt 2009

ahojte...no csiki super ze takto krasne rastie:o) no mna uz ide sibnut co doma robit ale vonku tak strasne fuka ze moc nemam odvahu tam ist ked boal neni davno chora:O( ale tak zas niki sa nenudi, kresli po stenach to ju strasne fascinuje a ked niekto pride tak ukazuje na tie "malby" a ze nika...tak sa ona vola a zjavne je pysna na svoje vytvory:o)) no a ja sa uz len bavim...inak ja tu este sedim v pyzame tak sa mi nic nechce...a pred chvilou som volala s maminou a som sa nahnevala teda nie ze nahnevalala ale moj brat sa stazoval ze kupujem niki nosene veci ze preco jej nekupujem nove a pritom co sa tyka rolacikov a bodyniek pancusky aj niektore svetre, no proste ma kopec novych veci ale keed najdem nieco za super cenu tak preco nekupit nosene a teda kolkokrat ani neni vidiet ze to nie je nove a ja trubka to poviem ze to bolo za super cenu a takto sa mi to obrati asi ze jej nedoprajem 😒 a pritom skutocne kupujem len jej sebe som nic nekupila uz ai nepamatam ...asi som nejaka precitlivena, ale ma to stve:o/

bocmanka
13. okt 2009

🙂 nie si precitlivená huleni..aj ja skôr doprajem deťom ako sebe...
a so sekáčom problém nemám, tiež kupujem kopec vecí tam, teda skôr aj na mmb, aj nosené, lebo si myslím, že deti to až tak nezničia...až na topánky, tie sa snažím vždy nové a aj spodné vecičky..
teraz mi napr.posiela kamoška next z anglicka a pre deti mám nakúpené jeseň-zima, na vianoce aj na narodeniny skoro za 200euro..
🙂
zucha ma asi zabije, peťo šiel do blavy naotočku, večer príde..a ja som zaváhala ísť s ním...
ale zase na druhej strane, moja mamina je stále pn, takže možno budúci týždeň by som našich zobrala k nám, nech vystroja chalanov do školy a škôlky a budú tu aj spať a ja zbehnem s peťom do blavy konečne....
😵
idem teraz zaniesť romy k našim, keď je mamič doma, aj ocino, a ja sa chystám urobiť trošku revíziu doma vo veciach, v space bagoch, lebo sa dajak záhadne ochladilo...nám sú ešte všetky bundy z minulej zimy dobré, dokonca aj kožušinkové topánky elefantky, č. 20 , takže jani nie si sama so sendy á la popoluška...xixix

huleni
13. okt 2009

ja som minule pootvarala zimne veci a nam je skoro vsetko dobre co sa tyka vetroviek lebo minuly rok nam to bolo velke:o) tak aspon niekde troska usetrene:o) nikola ma tiez malu nozicku, nosi tak 21tky ale napchala by sa myslim aj do 20tky,ale take velmi zateplene snehule ci ako sa to vola som porovnacala minule v obchode 21,22 no velky rozdiel nebol a zdalo sa mi ze chodi v obidvoch rovnako tak som zobrala vacsie ved to nebude hned nosit..no a ak budu moc velke budu o rok 😀 boc ty si aka sikovnica ze darceky nakupene, ja nejak neviem ani co kupit.o)

martinaj
13. okt 2009

no skusala som malej zimne boty a bundu... boty su OK ,ale bunda trosku velka.... detail 😀 lenze som zistila, ze nemam ciapku 😀 tak to budeme musiet ist kupit

janka1874
autor
13. okt 2009

ahojte
tak už som zcucnutá o krv ale prežila som a už aj obedík sa nám varí
keď konečne sa mi dobre spí tak buntoší Sendy chápete kde je spravodlivosť 😀 😀 😀 alebo to ma už trénuje na príchod malej?
som total odrovnaná z toho neskutočného počasiavčera celý deň pršalo a dnes sa k tomu pridal vietor a kosaaaa no hrúza je vonku tak zas dnes sedíme doma akurát že poobede by som mala ešte k dr. do nemocky ísť tak predsa sa presunieme 🙂

martinaj
13. okt 2009

jani a este nieste dohodnuty s doktorom, kedy pojdes na CR?

silvika
13. okt 2009

ahojte, ja mam zoznam, len stedreho penazodarcu by som potrebovala k nemu 😝

simka9122008
13. okt 2009

Ja som tiež ešte nezačala s vianočným nakupovaním darčekov, nejako to finančne nevychádza, dokeluuuuuuuuu 😠

janka1874
autor
13. okt 2009

no vianočné darčeky som ani ja nestihla pripraviť a tak som chcela ešte do pôrodu lebo kam sa potom dostanem ale nejako sa to tiež nepodarilo a majú na tom samozrejme aj financie no čo už

martinaj neviem zatiaľ možno sa dnes dohodneme ja by som bola aj celkom rada ale neviem či už bude mať rozpis služieb na november tak uvidím čo mi povie

simka9122008
13. okt 2009

Jani možno pôjdeš koncom októbra

janka1874
autor
13. okt 2009

no stano chcel 30-teho lebo malá je má dátum narodenia ako ja 26 len iný mesiac a rok a teraz by to bol stanov dátum a iný mesiac a rok ale ja som nejako nastavená na november 😀 😀 😀 😀 len nie 1.11 potom mi to už bude nejako asi aj jedno a meniny má stano 13.11 ale dovtedy 2v1 určite nebudem 😀

obedík hotový
len uvažujem či si urobiť kafe alebo radšej zaľahnúť k malej 😀 😀 😀

simka9122008
13. okt 2009

No 1.11 je fakt blbý dátum na narodenie bába, 30. by to šlo, no musíte sa dohodnúť aj s dokim, daj potom vedieť kedy bude ten veľký deň D

simka9122008
13. okt 2009

Idem dať malej obedík a trochu zaľahnúť, dnes došla mrcha tak mi je na 😝 😝 😝