Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. okt 2009

čo Vám vlastne deti cez deň jedia ja fakt neviem kde je chyba ale mne už príde že to moje dieťa hladuje alebo sa napcháva len sprostosťami 😢 😢 😢

huleni
14. okt 2009

ahojte...tak my mame za sebou hudobnu a straaasna kosa je tu u nas...boli sme sa prejst len tak na nakup s niki ale riadne fucalo a teraz sedime doma a cakame na kamosku je tu z BA tak nas pride kuknut a ma malu Alicku bude mat rok teraz tak ked volali ze pridu tak odvtedy tu nikolka beha a krici alickaaaa a caka ju pri dverach,len jej neviem vysvetlit ze pride az tak za pol hodku:o)))

simka9122008
14. okt 2009

Ďakujem
Jani veď už nejako prídete, nie

janka1874
autor
14. okt 2009

no zatiaľ ber že prídeme keby niečo ozveme sa

simka9122008
14. okt 2009

Teším sa na vás

abbi
14. okt 2009

dnes som citala toto :
Sedem pravidiel manazmentu z detskeho pohladu, Dr John Medina
Ak to chcem, je to moje.
Ak ti to dam ale o chvilu si to rozmyslim, aj tak je to moje.
Ak sa ti to da zobrat, je to moje.
Ak spolu nieco staviame, vsetky kocky su moje.
Ak sa to podoba na moju hracku, je to moje.
Ak je to moje, tak to nikdy nebude nikoho ineho.
Ak to patri tebe, aj tak je to moje

aj vam sa zda, akoby to pisali o vasom dietati?? hoci Natanko nie je ku kazdemu takyto.. ale pravidelne ma takto prekvapi. Vcera bola u nas navsteva s polrocnym dievcatkom a vsetko jej bral.. moja lyzicka, moj poharik, moja mamicka... no vsetko moje 😀 😀 az som sa smiala. uz davno tak nereagoval. vacsinou si da povedat a pozicia.. ale vcera jednoducho ani za svet

abbi
14. okt 2009

baby to moje dieta spi uz 3,5 hod 😲 😲 som v soku

zucha
14. okt 2009

caute baby, aj tu fuci, ze hroza. Vcera este ako tak, ale dnes otras. Dokonca mam pocit ze aj trosku snehovych vlociek tu zavialo, ale hned sa to topilo.
Teraz cakam na Anicku, lebo bola u babky. Ja som zatial s Kati absolvovala posledne vysetrenie na cysticku fibrozu a SME ZDRAVI!!!! No a lezu nam asi horne zuby (teda Kati), lebo noc bola hroza a aj teraz reve v postielke. Otras.

martinaj
14. okt 2009

jej zucha super 😵

bocmanka
14. okt 2009

😵 zucha, tak supeer, môžete sa vrhnúť na tretie, keď je šicko okej...
a nechcem ťa strašiť, ale budúci týžden 21 a 22 som v blave...tak si švihni s tým testom II
😀 😀

janka1874
autor
14. okt 2009

no žienky poviem Vám dnes už mám dosť a to je ešte ani nie 17 hodín pomooooc
neskutočne ma páli žáha vonku prší čiže sa total nikam nedá ísť ach jo také počasie o ničom a Sendy už nevie čo so sebou od všetkej dobroty 😀 😀 😀 keby mohla a vedela tak sa už asi aj na hlavu postaví od nudy 😀 😀 😀

centik
14. okt 2009

Zucha ja citam ze pises ze Kati idu zuby a vravim ze akosi prilis skoro a potom pozrem do pasu a ona ma uz pol roka 😀 ja to fakt nechapem ako ten cas leti 😅

janka1874
autor
14. okt 2009

centik ja som tak dnes kukala tiny do pasu že malá Sofia už má 1 mesiac a 3 týždne a ja mám pocit že len teraz písala že prišli domov z nemocky šialene to letí fakt

už by si sa aj ty mohla pridať veď aj rodičák potom už budeš mať zvýšený tak kde je probléme aj 25.000,-Sk dostaneš 😀

centik
14. okt 2009

ja by som nemala zvyseny, kedze by som nemala narok na matersku, ved ja niesom uz zamestnana, mne skoncila zmluva pocas materskej
takze aj tam je problem 😀

ajula25
14. okt 2009

simi teoreticky aj my by sme mohli doraziť tak cca o 17.00 hod. v pondelok. Uvidíme ešte. Dám vedieť.

Lukáš nemá problém s požičaním ak to náhodou on sám nemá v ruke. Ale ak chce, to čo má niekto iný, no ten začne pišťať ako píšťalka. Až uši reže.....

Zucha to je super, že ste zdraví, teda že Kaťa je zdravá. Viem aké to je čakať na tie výsledky a ako odľahne človeku keď je to negatívne. 😉

simka9122008
14. okt 2009

No super Ajul, tak vás budem čakať

simka9122008
14. okt 2009

Idem kočky žehliť, komu ešte treba? 😀

martinaj
14. okt 2009

mneeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. okt 2009

mneeeeeee

a mne by ešte trebalo niečo urobiť so Sendy lebo už druhý večer odmieta mlieko a potom jasné že buntoší v noci keď je asi hladná a ráno stiahne svoju dávku ako keby nič čiže asi mliekom to nebude ja fakt neviem čo jej zas je v poslednej dobe s tým jedením ma ide poraziť

aadula
14. okt 2009

simi aj ja by som potrebovala pomôcť 😉

ahojte kočky ..u nás fučí ako na severnom póle...Samino ani zaspať nevedel..počúval fúúúúúú....

ja som totál na mraky...dnes v práci blbý deň a taká zima...a malý nemá vôbec na zimu vetrovku...ani topánočky, otvorili nám tu detský obchodík jeden v meste..kamoška mi tam robí...tak ma hneď informovala, že aj vetrovky majú...ale že len od 98-čky...tak musím ísť zajtra omrknúť ..aj ked sa mi vidí, že to bude veľké.... My tu od zajtra máme jarmok..a toto počasie nám vôbec nepraje..chcela som si záclonu do detskej kúpiť a tie tkané koberčeky pri postel do spálne, ale v tomto počasí sa mi ani vykuknúť nechce..aj program dobrý zvykol byť a teraz..ľutujem tých čo budú vystupovať ... akurát na Riša Mullera sa chystáme v piatok...ale ten bude v športovej hale.
Tak som sa trošku vykecala...a zatiaľ Slováci vyhrávajú 1:O a mm je šťastný 😀 😀

janka1874
autor
14. okt 2009

aadula tak to sme asi všetky s tým počasím na tom rovnako Sendy našťastie nejaké zimné veci už má a až jedny také teplejšie boty tak to tiež nie je výhra

bocmanka
14. okt 2009

🙂 nám sú, a to som už písala, všetky zimné veci dobré ešte z minulého roka, topánočky č.20,s kožušinkou furt dobré, jedni máme ecco modro-žlté po markovi, tie ani nenosil, inak super lebo sú goratexové a jedni nám doniesla kamoška po dcére elefantky, ale sú 22ky, tak nem viem ešte som jej ani neskúšala..
bundičky máme tri 86ky a jednu novú ružovú 92ku, ale tiež celkom veľká pre ňu...

bocmanka
14. okt 2009

😉 keď ona je drobná...noha furt 19ka a topánky sme mali a máme 20-21... 😀
chalani mali 19ku v roku...

janka1874
autor
14. okt 2009

boc to sme na tom skoro podobne nám sú niektoré vetrovky z minulého roku dobré 😀 topánky už síce nie lebo tie boli 19 a teraz nám treba 21 🙂

telinka
14. okt 2009

aadul , tak vas teda zima zaskocila viac ako cestarov??? 😕 😅

jediny clovek co sa z tejto zimy tesi ja asi moja anuska , ona miluje zimu a obzvlast vianoce , tak sa tesi a dufa ze sa uz neotepli 😅 😅 😅

no idem ja pracovat , dala som sa sit prehozy babam na postele do novej detskej , tak sa idem mordovat 😅

aadula
14. okt 2009

jeej tak to máte super, že od vlani máte topky dobré...my máme o tri čísla vúčšie 😅 ..aj keď niektoré obuje aj 21 a iné 23...od výrobcu záleží..ale zimné mal len 20 🙂 , ale som sa zaborila do Paťkynej skrine, čo tam mám veci nejaké po nej poodkladané..že modré..zelené a také do chlapčenska ladené 😀 a našla som po nej vetrovku huráá. tak aspoň niečo na zajtra 🙂 Aj keď sa mi vidí trošku väčšia...nevidím na nej číslo...čo pozerám fotky..Paťka ju nosila ako dvojročná...a neverím, že bola väčšia od Samina

aadula
14. okt 2009

telinka, zaskočila veru..však som zimné bundy z novembrovej výplaty zvykla plánovať 😀 😕 a minulý týždeň som ešte na boso v žabkách do potravín zbehla

janka1874
autor
14. okt 2009

telinky nechcem anuske brať radosť ale vraj sa ešte oteplí tak uvidíme ako to nakoniec bude

ajula25
14. okt 2009

no nech je počasie aké chce ale posielam žiadosť na vyššie miesta, že si rposím biele Vianoce. 😀

janka1874
autor
14. okt 2009

😀 😀 😀 😀 no biele by som brala aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 pošli žiadosť aj za nás ja pošlem tam dole ke´d už som titulovaná 😀 😀 😀 😀 😀