Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
21. okt 2009

Ahojte 🙂 dnes som s malou prvykrat isla do nakupneho centra a dokonca som tam nahodou stretla aj lilusku s Liankou 🙂 V prebalovacom kutiku som prehodila par slov s takou mamickou, co mala 4 a pol mesacne dievcatko a predstavte si, ze ona ju dala normalne sediet do sportoveho kocika. Nie je to nejako skoro?

tinyleaf
21. okt 2009

csiki, no nezavidim Ti trapenia s oboma detmi, viem ake to je ☹ Hlavne tie nevyspate noci. Musime len dufat, ze babulky sa naucia trochu dlhsiu spat a Tomikovi sa polepsi.

telinka
21. okt 2009

ahojte 🙂

nemam povzbudive slova pre mamicky pred nervovym zrutenim , len treba vydrzat, hlavne ze su deticky zdrave 😉 ,sama som radsej mala druhe az po 3rokoch , kedy to bolo relativne jednoduchsie 😅

dnes som robila tie sisky pecene na plechu co sem prednedavnom hodila boc....detom teda velmi chutia , no ja by som to siskami nenazvala....su to take pampusiky 😀

martinaj
21. okt 2009

teli aj ja som ich robila a tiez to boli take pampusiky, podla mna nic moc ale muzovi chutili velmi 😝

telinka
21. okt 2009

marti , ked su take nezdrave , kaloricke , nasiknute olejom tak su lepsie , nie 😀 😀 😀

abetka
21. okt 2009

csikike- vela trpezlivosti a drzim palce. S dvoma detickami je to tazsie , ale ked pridete na system bude lepsie.
mne Tomas doteraz neprespi celu noc, no ale aj Alzbeta nespavala celu noc do 3 rokov.

martinaj
21. okt 2009

teli presne 😀 😀 😀

anina1
21. okt 2009

ja som robila nejaký jablkový koláč, uvidím či bude jedlý, ešte je horúci 😝

simka9122008
21. okt 2009

Ani, no na ten jablkový by si ma nahovorila, mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam

telinka
21. okt 2009

anina , ked bude chutny tak hod recept ,dostala som tasku jablk , ale su jedle len v kolaci 😅

abbi
21. okt 2009

ja som vcera aj predvcerom robila jablkovu strudlu ... 😉 😉 mame dost jablk a treba rychlo robit.. tak asi zajtra urobim dalsi jablkovy kolac
😀

abetka
21. okt 2009

ja urobim zajtra struhany tvaroznik. Uz teraz sa nan tesim, ale dnes som este robila tvaroh z domaceho mlieka, tak ostatne az zajtra 😝

anina1
21. okt 2009

my sme dostali tiež kopu jabĺk 😀

abetka
21. okt 2009

baby ,prosim vas nemate koselu s kravatou velkost 98?. Potrebujem pre maleho na svadbu. Som kukala na MMB, ale nic moc

anina1
21. okt 2009

http://www.dobre-recepty.sk/detail/11971-najlep...
ja som robila tento a je jedlý 😉

centik
21. okt 2009

Anina tak aky je?
ci sa reku este oplati prist na veceru 😀

zucha
21. okt 2009

k tym jablkam. mozete urobit toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18981&use... , ale namiesto hrusiek dajte jablka a robte vsetko presne podla postupu 😉 Velka mnamka aj na druhy den.

Boc, samozrejme, ze dieta spi lepsie, ked je same. Presne, ako pises, lebo ho nebudis svojim chrapanim 😀 😀 😀 Aňa tiez zacala lepsie spavat, ked isla do svojej izbicky. Aj Kati pekne spi, ale akonahle vojdem do spalne, zobudi sa. Asi citi mlieko a potom ju budim suchotanim a prehadzovanim a tak 😅

janka1874
autor
21. okt 2009

čute žienky tak sa hlásim už z domu no dnešný deň máme za sebou bolo to náročné ale dalo sa to zvládnuť čo už narobíme no nie?

janka1874
autor
21. okt 2009

abetka ja som na pohrebe nebola za nás bol len stano ja už som sa na takú udalosť teda vôbec necítila strach bol silnejší ako ja

čo má každý jablkový týždeň 😀 na simonkinu návštevu sme tiež jablkový koláčik doniesli deťom

ženy nestrašte ma ako ja budem zvládať dve deti pomooooc už teraz sa bojím

anina1
21. okt 2009

kludne príď na večer, myslím, že je fajn 😉

abetka
21. okt 2009

jani , zvladnes. Neboj 😉

zucha
21. okt 2009

Jani, neboj. Ved ako casto pises, tak vidno, ze Sendy je celkom kludne dieta, takze by si to mala zvladnut celkom fajn.

bocmanka
21. okt 2009

😀 máme teda jablkový dníček..

😀 😀

janka1874
autor
21. okt 2009

no zucha veru Sendy je kľudná až na toto terajšie obdobie vzdoru čo máme a za všetko sa šmarí o zem veď aj ajula a simka mali možnosť vidieť ako sa slečinka zdula a išla sa fučať na chodbu potom sa nasáčkovala do kočíka a tam sedela urazená slečna
a zucha ja sa najviac obávam spania lebo my budeme vštci 4 v jednej izbe spať tak aby sa nebudili navzájom no uvidíme

janka1874
autor
21. okt 2009

zjavne tu už niekto nie je tak sa lúčim aj ja a idem do hajan
ráno totiž idem na krv kôli predoperačnému tak tu skoro ráno ani nebudem a potom sa uvidí ako budem stíhať lebo potom idem na monitor do nemocky tak priebežne sa ozveme
paaaaaaaa

ajula25
21. okt 2009

ahojte
jani náhodou Sendy trucuje krásne. To môj Lukáš piští ako píšaťalka a kričí a reve....no des.

A dobré jablká nikdy nie sú zlé. Ja som minulý týždeň robila jablkovú žemľovku. Fajná bola. Robo zjedol 2/3 pekáča sám..... 😀

bzuco
21. okt 2009

ahojte
dávam do pléna, ak sa niekomu páči 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6747714

martinaj
22. okt 2009

dobre rano 🙂

abetka
22. okt 2009

dobre rano. tak do siat na svadbu sa nedostanem, tak idem hladat nieco po obchodoch. To som zvedava na ponuku a ceny 😝

simka9122008
22. okt 2009

Ahojte, no kde ste to všetky zmizli, ja som doobedu behala po meste, konečne som dala malú hajať a vás nikde 😲