Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
22. okt 2009

Ahojte
tak na chviľu mám čas tak sa hlásime no dnes som bola na krv kôli predoperačnému a potom na monitore a z výsledkom za dr. u ktorého budem rodiť a tak to vyzerá že v pondelok si mám všetko dobehať teda interné a prednášku o epidurálke a možno u vo štvrtok alebo piatok rodíme čiže nakoniec to bude asi ešte októbrové bábo no normálne sme všetci zaskočení ale čo už môj dr. totiž niekam musí ísť začiatkom novembra a do termínu vraj ako kinderko nevydržím
tak asi toľko na rýchlo opäť sa lúčim lebo sme u našich a idem ešte mobil vybaviť kým Sendy spinká a dedo má službu v strážení 😀 😀 😀 a potom už fičíme domov tak uvidím ako i dovolí sa ozvať 🙂 dnes som na ňu poobede sama tak uvidíme 🙂

bocmanka
22. okt 2009

http://www.vlnap.cz/DetailPage.asp?DPG=18929

teli...ja tú evolution nemôžem na tej stránke nájsť, ale aj táto nie je zlá, čo povieš?

luculka
22. okt 2009

cafte,,,,,ja som vcera dokoncila malej ciapku,,,dnes sme ju mali u dr.,,,, 🙂 🙂 ale rozmýslam ze na nu dorobim uská,,,,asi ked sa ochladi,,,teraz svieti krááásne slniecko,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 juchuuuuu

boc mas u teli dalsiu objednávku???? 😎

telinka
22. okt 2009

no lucul a kde je dokazovy material???? 😀 no natalka ponosi a ked sa zozimi usi dorobis 😉

janka.....tak si mierne zaskocena asi,ze? 😕

telinka
22. okt 2009

no pisem jak no......

bocmanka
22. okt 2009

http://www.pletenie.sk/pletenie/eshop/1-1-Rucne...

teli, nejde mi skype..
aj toto je pekné..

simka9122008
22. okt 2009

Jani no super, tak už dokončiť finálne veci, pobaliť a Viki môže vykuknúť na svet, jupííííííííííííííííííí, tak sa už teším

luculka
22. okt 2009

idem pofotit a hodit,,,, 🙂 ,,,,,
ozaj vcera sme konecne kupili cizmicky,,,protetika,,,su kráááásne,,,,tak sa tesim
,,,,uz mame na zimu tusim vsetko,,,,este jednu bundicku asi,,, 🙂 😉

jani no aspon to budes mat za sebou a princeznicku skoro doma,,, 😵

simka9122008
22. okt 2009

No dnes je tu nejako ticho 😲

csikike
22. okt 2009

ahojte, my sme boli doobeda na divadielku pre deti v materskom centre, a tomi vydrzal 30 min. pozerat 😵
mala opat spi takmer cely den, takze uz sa tesim co bude vecer,
dnes ideme dohodnut s fararom krstenie, na urade budeme mat o 14.30 tak netusim ako sa dohodneme na kostole 😅

csikike
22. okt 2009

jani, super, ze uz za chvilku budes mat babulku pri sebe, ja uz som bola nedockava 😀

silvika
22. okt 2009

lucul ty si postav veeelky dom, nech mas tie vecicky natuskine kde skladovat, nepredavas ich vsak? ja mam take ze jedny na dvor druhe do auta a obchodu a som spokojna, ale to je asi aj o tom, ze ja moc rada nenakupujem

silvika
22. okt 2009

csiki co mate na urade?

luculka
22. okt 2009

silvi,,,, 😀 😀
zatial nepredávam,,,modre a blede som dala sesterke co má 2 mesacneho Riška,,,,a ostatne dievcenske dalsej,,,pre 2 mesacnu Sofinku.....teda pozicala,,,,

a tajne dufam ze aj druhá bude princeznicka,,,, 😵

janka1874
autor
22. okt 2009

telinka presne tak kukala som na dr. ako na zjavenie či to fakt myslí vážne 😀 ale jasné že sa tešíme len mi to zrazu príde tak desne skoro normálne mám termín 11.11

silvika
22. okt 2009

aaa luci sa priznaj, ze poziciavas v nadeji ze sa ti to vrati opotrebovane a mozes nakupovat nanovo az na male vynimky neznicitelnych kuskov 😉 😝

silvika
22. okt 2009

jani radsej skorej ako neskoro 😉

janka1874
autor
22. okt 2009

no silvika to je tiež pravda
ale to už vážne dnes potom musím všetko dožehliť a fakt už aj tašku nachystať 🙂

abbi
22. okt 2009

JANI 😵 😵 😵 wow skvele. Ja som sa velmi tesila, ked to uz bude vonku zo mna 😝 ale chapem, ze mas aj strach.
Ale nezabudni, ze to najlepsie co mozes dat svojim dievcatkam je lubit ich a lubit ich ocka 😵 😵

centik
22. okt 2009

abbi 🙂 🙂 🙂

simka9122008
22. okt 2009

Jani to by bolo, keby sa narodila malá Viki v piatok 30 na Simonkine meniny 😵

abbi
22. okt 2009

ahoj centiiiiik 🙂 🙂 ako sa mas???

glorita
22. okt 2009

Janiiiiii,tak to uz aspon budes mat co najskor za sebou 😉 aspom nebude malinka taka baculka ako by bola do terminu,ked si spominala,ze je to velke babo...

luc,ja som chcela tiez protetiku,len nemaju nikdy cilsa u nas v ruzinovskej nemocke,inak kupujem super fit,uzmam nejake botky aj z batu a su o polovicu lacnjesie ako tie superfitky a maju zda sa mi lepsi nart,tak ja sa uz pri botkach fakt neriadim cenou,lebo mne to vychadza presne naopak,cim drahsie tym mi zdravotne nejako tie zakladne zasadne veci ako je vysoky kotnik makost pri zohnuti a nart nebuhovuju...kde v protetike si ich kupila u vas v ma?

silv,no my mame tolko veci,bud ja som pokupila,lebo ja som na nakupovanie prelea maniak,to ja si nemusim sebe nic aj pol roka,ale ked kupimleovi,mam normalne kerasny den 😀 😀 😀 ale rozdavam vecicky kde sa da,teda poziciavam,momentalne asi nejakych 4/5/ kamoskam,takze aspon sa neprepadavame k susedom 😀

sa smejem,lebo v skolke kde chodi leusko je polovica deti z mojich refernecii,ze zucha,ivka? 😀 😀 😀 apod....akurrat ze nas trapili teploty a tento tyzden kaslik,tak sme trcali domka a deticky mu fakt ze chybali.

Inak leo nenormalne fici na rozpravkach,pesnickach,vienaspamata tolko refrenov ze zasnem,zas napr,take veci ako puzzle or lego ho nebavi,asi nebude moz technicky typ,ale vyrecnyyy ..ved ma byt na 2.strane po kom.No ale davam pozornosti davam DVD canaky a Podhradska,je to super,leo sa za tyzden naucil tie pesnicky,vystupuju tam deticky a je to v ezterieroch ,tancuju a pod....super 😵 .

luculka
22. okt 2009

ano u nas,,,tu v jednej obuve jej kupujem,,,,

Glor to dvd pozrem,,,my stale len na krtkovi ficime,,,,, 😀

simka9122008
22. okt 2009

Kočky, mne ešte furt malá nespí, pomoooooooc 😠

janka1874
autor
22. okt 2009

abbi tak toho sa nebojíme lásky je u nás zatiaľ dosť a zatiaľ sa všetci navzájom ľúúbime niekedy až moc príde mi to už také samozrejme že aj Viki budeme len mačkať a mojkať a podobne 😀 😀 😀
tatik bežne Sendy hovorieva že je jeho Košický najväčší poklad 😀 😀 😀 😀

simi ako by to bol piatok 30-teho tak to by bolo úplne super lebo potom by sme mali podelené dátumy detí ja mám Sendy 26 (to je aj môj dátum narodenia len iný mesiac a rok) a Stano by mal 30-teho (to je zas jeho dátum len iný mesiac a rok) 😀 😀 😀 😀

glor to ma ozaj utšuje že do termínu by určite mala cez 4kg a niekedy už teraz mám total dosť

a hlácim že už len 3 plienky a všetko pre maličkú požehlené jupíííííííí
ale ešte dobrá kopa nášho oblečenia ma čaká len neviem kedy 😀 😀 😀

simka9122008
22. okt 2009

No nič baby, malá mi štrajkuje, tak dopozeráme ružovú záhradu a ideme spolu spať, dúfam že už konečne zaspí 😒

ajula25
22. okt 2009

ahojte

jéj Jani tak onedlho bude Viki tu....sa teším. Určite lepšie skôr ako ja som Lukyho 10 dní navyše prenášala a to už bolo o držku.

janka1874
autor
22. okt 2009

tak prenášanie mi ozaj nehrozí ajula 😀 😀 😀
kedy mi pošleš fotky z návštevy 🙂

ajula25
22. okt 2009

Jani no snáď tento týždeň ešte 😉

Inak Marek je chorý. Včera poobede teploty a dnes boli u lekárky, tak je to začínajúca angína. Tak po mesiaci zasa atb a lieči sa chudáčik môj. ☹