Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
9. nov 2009

Tak už aj malá má teploty, volala som dokinu, tak dnes más už nezoberie, lebo končí o 12.00 a ešte 10 ľudí má v čakárni, tak len zrážať teplotu a zajtra k nej naklusať, no ja to mám fakt poslednú dobu pestré, najprv jeden potom druhý 😝 😝 😝

janka1874
autor
9. nov 2009

no obe deti spia a ja varím obedík takto sa mi to celkom páči ale nie každý deň sú vianoce no nie 😀 😀 😀 😀 už mi aj práčka vyprala a zas perie no radosť žiť 😀 😀 😀 len keby vonku nepršalo už by sme asi aj išli na nejakú prechádzku to bude tiež iná sranda sama s dvomi deťmi a jedným kočíkom no to som zvedavá ako dopadneme 🙂

juj ženy ja som aj zabudla neviem či som sa pochválila ale z nemocky som prišla o 10kg ľahšia a už nemám odvahu postaviť sa na váhu 😀 😀 😀 možno niekedy koncom týždňa

centik
9. nov 2009

Jani uz si sa pochvalila 😀

biba behala vyse 3 hodin bez plienky a vobec necikala, to ako dlho vydrzi dieta necikat? minule mi necikala aj 5 hodin, je to normalne?

silvika
9. nov 2009

no neviem centi aby nemala ten psychicky bezplienkovy blok, niektore deti ze potom zadrziavaju nas pisa huj buj kazdu chvilu to viem len podla toho ze som pred kupanim dala dolu a aky poplach robil ked sa popisal

janka1874
autor
9. nov 2009

no centik strácam prehľad 😀 😀 😀

a 3 hodiny necikať mi príde dosť veľa a to o 5-tich ani nehovorím

silvika
9. nov 2009

a ked jej supnes plienku nepopisa ju hned?

telinka
9. nov 2009

ahojte 🙂

jani tak sa tesim s tebou ze sa vasa situacia normalizuje 🙂

fiiiha centi to ma bibi dobre zvierace 😕 a pije normalne???to petra v ziadnom pripade tolko nevydrzi 😝 asi je uz zrela na odplienkovanie 😵

bocmanka
9. nov 2009

🙂 lucia, glor máte ip

u nás tiež pršalo celé doobedie, tak sme boli aj tak von aby sa trošku romy unavila,
po 2tt doma chorí už som si to vychutnala aj v daždi...
ale už vychádza slniečko 😎
jani, som ti povedala, že bude dobre..
si predstav, že viky bola v brušku a teraz sa má s vami doma otravovať 😀 😀 xixix
tak sa musela prispôsobiť...

marti..žeby chlapci menej kopkali?..u nás to bolo naopak, chalani mi šli vyduť rebrá a romy len tak jemnúúúčko kopi kopi...

🙂 my plienky nemáme, od leta ako tu bola telinka s peťkou na návšteve...

silvika
9. nov 2009

nasho nedavam preto bez plienky, ze sa obavam, ze by sa aj dokakal v pohode na koberec

silvika
9. nov 2009

zeby sme aj my objednali navstevu od telinkovcov nejaku "snuru" po slovensku nechystas teli? lebo musim uznat ta vasa je super sikovna

telinka
9. nov 2009

no silvi ale to je fakt ze keby videl rovesnika serblovat....chcel by sa mu vyrovnat 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. nov 2009

telinka a boc ďakujem a presne ako boc píše našej šlehlej rodinke sa fakt treba prispôsobiť a zorientovať 😀 😀 😀 😀 😀 ale aspoň sa nenudíme 😀 😀 😀 😀

silvika
9. nov 2009

no nechce sa mi verit ze by chcel ... na plavani mame akurat jednu serblikovu - jasne ze babu - chalani vedia len teoriu obaja pochoduju okolo serblov a svorne kazu co treba ale vino piju obidvaja 😝

silvika
9. nov 2009

jani ze aspon sa nenudis 😉

telinka
9. nov 2009

silvi...tazky teoretici su teda ti chlopi?????ked ja o nich v podstate nic neviem ked nemam 😅 😅 😅

bocmanka
9. nov 2009

🙂 telinka aj chlap príde neboooj
len nech sa mi už s tebou začne do prčic snívať...hehehehe

🙂

tak už máme doma kočík pod stromček pre rominu, práve mi ho doručili...ale počkám na drahého nech nakukne či je tam šicko čo má byť...
a či sú tam aj tie zatĺkatká...to bude mať romina na chalanov keď ju naštvú namiesto klepáča na mäso..

silvika
9. nov 2009

boc nas ma take mensie zatlkadlo ale tlcie zvlast a tie predmety zastuchava prstekom

bocmanka
9. nov 2009

🙂 výmysleník....
chlap ako sa patrí...

silvika
9. nov 2009

no jo vselico pozna, vie, malo co povie, teoria v malicku ale len tam a hlavne secky babky by ho videli najradsej ako dievcatko, ze sak chlapec nemusi byt taky pekny 😎 ale uz aj vie sam, ze kto je to tu taky pekny a hned vie povedat JA JA ...

bocmanka
9. nov 2009

🙂
tak stačí kúpiť na ježiška zrkadielko a je to..
prípadne ho šupnúť do reklamy typu.."ahoji kikuš..." to si už aj romina pospevuje...

centik
9. nov 2009

Boc a s Abbi sa ti nesnivalo? zeby bolo dievcatko? 😀

silvika
9. nov 2009

fiha no vy doprajete zenickam, sak ich trochu setrite aj jednodetnym doprajte bruska

silvika
9. nov 2009

nas nnepospevuje nist ten ked ho nieco bavi tak len te te te

centik
9. nov 2009

nasa pospevuje bábulká 😅 a potom este ze na-na-na-na

janka1874
autor
9. nov 2009

u nás kedže sa nekecá tak ani nespieva 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. nov 2009

tak Sendy išla práve s dedkom trošku vonku a pre babku do práce aspoň trošku na vzduch keď my sme ešte doma zavreté ale poviem Vám už mi začína zašibávať v tom byte zavretá toto je jedna nevýhoda zimných detí a hlavne týchto prechodových keď vonku prší

abetka
9. nov 2009

jani, tak to je super, ze dnes sa mate fajn. Asi si musi Viki naozaj na tento svet zvyknut, ale co ine jej aj ostave, ze?
Ani u nas sa nespieva, ale za to tancuje o dudu. A ked ide , tak Alzbeta mu spieva a on skace jak besniak.

luculka
9. nov 2009

cafte,,,,kuk zlate http://193.108.42.54/sk/

simka9122008
9. nov 2009

tak mi máme na čas pokoj s teplotami, malej vyskočila nad 39, tak sme museli dávať zábaly, bola tu moja mamina trochu pomôcť, tak dúfam že noc bude kľudná 😝