Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
12. nov 2009

čafte.
ej ale to tu zanedbávate. kde ste?
My sme boli v obchode dnes, lebo ocino neurobil zásoby a nebolo čo do hrnca, takže sme vybehli. Ale dobre padlo. Aspoň troška vzduchu.
teraz už malý je v postielke a ja ešte druhý chod idem urobiť. Potom by som mala požehliť, ale tak sa mi nece. som normálne na pár minút zadriemala pred chvílkou na gauči. Luky si sadol a pozeral bebeTV a tam taká hudba je, že kebyže v noci neviem spať, tak toto si zapnem a som do minúty tuhá 😀

janka1874
autor
12. nov 2009

čaute
tak konečne trošku kľudu noc bola taká všelijaká a doobedu samé 10min. spánky a plač no hrúza a samozjreme Sendy samé hlúposti zatiaľ robila ale už obe spia akurát že Viki opäť na gauči lebo som sa bála nechať ju v postieľke keď každú chvíľu plakala nech sa aj Sendy vyspí no a teraz spí už hodinu na porazenie toto
obed navarený ešte ryžu síce treba ale už sa mi tak nič nechce že hrúza asi poviem drahému nech kúpi sáčkovú ryžu doma došla a to je raz dva

janka1874
autor
12. nov 2009

ja mám na Vás chvíľu čas a tu nikto nie je?

telinka
12. nov 2009

helou 🙂
ja dnes varim na obed krupicovu kasu 😀 😀 😀 a paradajkovu polievku 😅 😅 😅

ajula25
12. nov 2009

krupúicovú kašu na obed? teli a vy dospelí čo budete jesť? 😝

jani snáď sa to časom poddá. Možno len jeden z trošku horších dní....

simka9122008
12. nov 2009

Ahojte kočky, tak ja len tak v rýchlosti, malá začala brať od dnes ATB, lebo sa jej to vôbec nezlepšuje, no a mňa to tiež chytilo, až ma to položilo do postele, beriem tiež ATB, tak malá mi momentálne spí, tak sa idem šupnúť k nej, nech sme čoskoro fit

telinka
12. nov 2009

ajul.........ja si dam s detmi a tatino dojde az neskoro vecer tak mu nejaku rychlovku ukuchtim 😉

simka to je mi luto ze ste takto dopadli , tak nech ste co najskor fit 😵

ajula25
12. nov 2009

simi skoro sa vyliečte. No teda si to odbijete naraz....ale je to hrúza, keď aj ty si chorá. Ja som to mala minulý týždeň. Som ledva žila. Tak veľa sily a energie, Simi. Nech ste skoro zdravučké. 😉

ajula25
12. nov 2009

nič. idem ja vyšívať, kým Luky ešte spí. Večer sa ozvem. pa 🙂

csikike
12. nov 2009

ahojte, my sme mali super noc, hanka zaspala o 20tej a bola hore az o 3,30 paradicka, konecne som sa vyspala, snad to bude takto castejsie
vsetkym choruckym uzdravenie
ja dnes robim na zajtra gulasovu polievku a langose (teda tie len zamiesim do chladnicky)
uz vazne zacinam zufat co varit, minule som nasla na MMB super receptik, bolo to vazne chutne
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3534

luculka
12. nov 2009

cafte,,,,,tak vyhráva cislo jedna,,,aj mamine sa naj páci,,a ona ju plati 😀 😀 ,,,takze asi bude tá 😵

no silvi mas pravdu asi to bude po celom dome ale co uz 😖
ja som dnes nevarila,,mame fazulovu polievku zo vcera,,,,a vsetci pridu az vecer

Natuš spinka uz celý týzden vo velkej posteli v izbe,,,teda poobede,,,na noc sa nejako este bojim

janka1874
autor
12. nov 2009

no simi tak vy ste fakt dopadli skoré uzdravenie

ja krupicu milujeeeeeem by som to vedela aj každý deň jesť a nie len ja v našej rodine len tatik by sa z toho moc nenajedol on to má ako dezert

ajula a čo pekné šiješ
bože tiež by som chcela robiť niečo zmysluplné som akurát včera mame vravela že by som aj celkom chcela vedieť šiť aspoň postelné prádlo alebo niečo jednoduché

luculka
12. nov 2009

ozaj dnes nám prislo stavebne povolenieeee 😵 😵 😵

telinka
12. nov 2009

no super lucul , tak krompac cez plece a hor sa na prvy vykop 😀 😀 😀

silvika
12. nov 2009

gratulujem luc, tak to nakupuj preveselooo, aby este malo nemala, sak treba co to do jedneho domu aj druheho vies ze deti tie svoje hracky musia mat poruke inac su cele nesvoje

luculka
12. nov 2009

😀 😀 😢

luculka
12. nov 2009

ten posledný je tam omylom 😵

silvika
12. nov 2009

noo super, akurat som dosla na to, ze som v prehravaci na notebooku mala vlozene dalsie cd, asi do foroty, sa mi zdalo, ze sa nejako stazka otvara

simka9122008
12. nov 2009

Lucul super, gratulujem
Ja som ani oka nezažmúrila, tak ma bolí celé telo, že ledva chodím, ani rozmýšľať neviem, neprajem to nikomu, fakt
Malá mi nedávno vstala, tiež je asi slabunká, lebo sa len po veľkej posteli váľa, chudinka moja, tak by som jej chcela pomôcť, nech sa cíti oveľa lepšie, no musíme počkať kým zaberú ATB
Horšie je že neviem ako sa ja vyliečim, sama pri dvoch deťoch, dosť mám okolo nich+ domácnosť, ktorú trochu zanedbávam, čo už, robota neutečie, no neviem to vyležať ☹ , ešte navariť nech deti neumrú hladom, no aj tak z toho skoro nič nejedia 😒
Tak si dávajte na seba všetky pozor a fakt prajem veľa zdravíčka, úprimne

janka1874
autor
12. nov 2009

joooj simi máš to ťažké teraz držte sa a skoré uzdravenie

simka9122008
12. nov 2009

Ďakujem kočky za povzbudenie, ste zlaté, ešte že vás tu mám 😀

luculka
12. nov 2009

simi joooj drzte sa no mas co robit,,,,chuda simonka 😒

janka1874
autor
12. nov 2009

ženy Vikinka od 11-tej spí je to normálne? a potom v noci má žúrku

simka9122008
12. nov 2009

Fíha jani a kde spinká?

janka1874
autor
12. nov 2009

v postieľke

janka1874
autor
12. nov 2009

juj žienky už celé poobede ma bolí hlava do kelu aj s tým počasím neznášam presne toto prechodné počasie

tinyleaf
12. nov 2009

Ahojte 🙂 Ja posledne dni ani nestiham konika ☹ Vsetci sme doma chori, maly sopli a kasle, aj Sofia ma sopliky a najhorsie su noci. Dnes sice Sofia napriek soplikom mala rekord, zaspala o desiatej a zobudila sa az o tretej..no ale potom bola hodinu a pol hore, co nemohla dobre dychat kvoli nosteku. Mna tiez s muzom boli hrdlo, no proste to chytilo celu rodinu. Dufam ze do konca tyzdna to prejde. No a akoby toho nebolo dost, maly uz druhy den poobede vobec nechce spat a je plny energie az do vecera ☹

simka9122008
12. nov 2009

Mne je o trošičku lepšie

tinyleaf
12. nov 2009

simka, my sme teraz objednavali kalendare vo fotolabe, A4 stoji 7,96 eura, do konca tyzdna maju 20percentnu zlavu.

simka9122008
12. nov 2009

faaaaaaaaaakt tiny, no do konca týždňa sa tam asi nedostanem, iba že by som urobila objednávku mailom ak sa dá.