Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
17. nov 2009

jani, ja somho vtedy nosila stale na rukach, hojdala, menila polohu a tak. Aj mi hovorili, ze sa nauci na ruky, ale moja babka vravi, ze seno sa susi na hrabliach a deti rastu na rukach 😉 . Skuste este teply obklad na brusko. Ja som trosku nahriala plienocku zehlickou a dala teplucku na brusko. Taku prijemne teplu, nie horucu

simka9122008
17. nov 2009

Ahojte, tak mi sme boli od včera u našich, bolo super, trochu sa odreagovať 😵
Anina, Claudii všetúčko naj k dnešným meninkám
Jani no čo to čítam, ešte stále vás trápi bruško 😒 , tak nech to čím skôr prejde
Ináč tú objednávku fotokalendárov som nejako po....., lebo mi nedošiel žiaden mail od nich, tak som to musela nejako blbo objednať, šikovná som čo 😠

zrzulka
17. nov 2009

Aj my zelame Claudinke vsetko naj k dnesnemu sviatku🙂)))

My tiez chodime na nakupy aj medzi ludi. ja si neviem predstavit ze budeme zavreti medzi 4 stenami. Ale zase nevyhladavam centra a pod len ked je to fakt nevyhnutne. Chripku vsak mozeme chytit kdekolvek, tomu sa asi tak celkom vyhnut neda..... jednej znamej synovi potvrdili prasaciu chripku:((((

janka1874
autor
17. nov 2009

no simi ta čo si pomotala

no žienky najmladšia slečinka zaspala okolo 17-tej a teda neviem kedy plánuje vstať a to sa mala kúpať no fakt je to iné dieťa ako bola Sendy 😉

simka9122008
17. nov 2009

jani, ja fakt neviem, asi som do takého ľavá, fakt neviem čo som pokašľala, len som tam volala v pondelok že mi nič nedošlo na mail, že kde je chyba, tak tú chybu som asi urobila ja 😠

zrzulka
17. nov 2009

jani a kupes kazdy den babulku???
ja som sa dnes vykupala s nasou velkou slecnou🙂)) V poslednej dobe mame problem ju dostat z vane🙂)) chyta hysaky ked ju vyberame....

janka1874
autor
17. nov 2009

zrzulka nekúpeme každý deň, ale toto spanie má len dnes také dlhé ale aj keď nekúpeme aspoň zadoček osprchujeme len neviem ešte ako budeme dnes kúpať keď ešte spí

bocmanka
17. nov 2009

🙂 zrzulka aj tu ti gratulujeme .....
ďalšia tehuľka na obzore...supeeer 😵 😵 😵 😵

zrzulka
17. nov 2009

Boc dakujem, chcelo by to vsak nejaku partacku🙂))))

jani vsak ked spi tak ja by som ju kvoli tomu nebudila. my ked sme boli v nemocke tak som ju aj dva tyzdne nemohla okupat:(((( len som ju utierala....

bocmanka
17. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=621344

teta telinka, ďakujemeeeeeeeee

😵 😵 😵 😵 😵

janka1874
autor
17. nov 2009

zrzulka nebudím čo si
aaaaa slečna vstala tak sa ideme kúpať 😀 😀 😀

simka9122008
17. nov 2009

Nádhera

simka9122008
17. nov 2009

Tie bombulce sú krásne

zrzulka
17. nov 2009

Krasne, No teda Teli to kedy stihas taketo parady vyrabat?🙂)))

bocmanka
17. nov 2009

🙂 🙂 s telinkou budeme aj dovolenkovať prvý januárový týždeň, na orave, na lyžovačke,
tak budeme mať čerstvý chlebík z telinkinej pekárničky...
🙂
a zabavíme sa dúfam, a možno ju ukeciam aj na lyže.. 😀 😀

simka9122008
17. nov 2009

No super, tak si to užite

ajula25
17. nov 2009

ahojte
Claudinke všetko najlepšie prajem k meninkám. Nech robí vela radosti.... 😉
Zrzul aj tebe gratulujem. Super...ďalšia tehulka decembrovka. 🙂

My dnes sedíme doma. To je ako za trest. a k tomu všetkému Lukáš spal len hodku. Kým som dovarila on sa zobudil. A chcel hama tak vravím, že sa musí prezliecť. Tak si vyzliekol pyžamo, doniesol tepláky, plienku a tričko a mama makaj....trdlo moje malé. Všetko už vie, ale ani za nič nepovie, že mu treba niečo robiť. 🙄

telinka
17. nov 2009

nooo boc to veru neviem co by si mi musela slubit aby si ma presvedcila postavit sa na lyze 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
17. nov 2009

juj telinka a boc ako Vám bude super užite si to ja by som tiež tak išla na lyžovačku len horšie je že drahý v živote ny lyžiach nestál tak to by asi bolo iné kafe no čo narobím

ajula ani Sendy nechce rozprávať ani za ten svet ale všetkpmu rozumie

ajula25
17. nov 2009

jani luky sa už rozhovoril. je to síce také hatlaninové, ale ja mu rozumiem čo chce. Takže ako tak. Vidíš. Sendy nočníkuje no nerozpráva. Lukáš začal kecať ale na ten nočník ani za svet! no čo už....

janka1874
autor
17. nov 2009

no žiekny idem do hajan mám dosť dnes a vidím to na rušnú noc

simka9122008
17. nov 2009

No ja som až teraz sem dokvitla, bola som v sprche a ešte som pozerala panelák, no vidím že som došla neskoro, a už ti nikto nie je, tak fičím do postele 😝

janka1874
autor
18. nov 2009

Dobré ránko
tak my sme mali rušnp noc ani neviem koľko presne som spala ale som celkom v pohode až sa čudujem no som zvedavá do kedy
simi panelák o 23.20?

silvika
18. nov 2009

jeeej zrzul ty si tehotna, gratulujeeeem a takto potichucky nenapdnucky kde nic tu nic .... muz by saj chcel ale este by to bolo narocne a zrazu mas pekne tyzdne fazulkovite uz za sebou, jeeej nech si to uzivas rovnako dobre ako to prve tehu.

abetka
18. nov 2009

dobre ranko.
Deti prec, ja pojdem trosku poriadit a zase kolotoc
Navarene mam a zajtra ma Alzbet meniny, tak pojdeme nieco kupit, nech ma radost 😵
pekny den

janka1874
autor
18. nov 2009

fu ha zajtra je Alžbety? jej to má mamka meniny musím niečo vymyslieť no neviem čo z domu do kelu a toto počasie fakt nie je na prachádzku s deťmi na porazenie
no ja idem radšej rýchlo variť obed kým je kľud

simka9122008
18. nov 2009

Ahojte
Jani no vieš ja pozerám najprv ružovú záhradu a potom v archíve na nete panelák 😀

luculka
18. nov 2009

cafte...jeje zrzul...gratulujeeeeeem,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

teli no dalsia krááásna supravicka pre Rominku,,,nááádherna 😉

dnes sa natáca to bez servítky...ale nakoniec to bude natácat doma,,,,no aspon mame velke vianocne upratovanie za sebou 😀 😀 😀

zrzulka
18. nov 2009

baby ake ste sikovne,ze uz mate navarene.... ja dojem to co ostalo zo vcera a nemusim varit. mali sme ist s malou na cvicenie s detmi ale v noci kaslala tak nejdeme nikam, nech nenakazi nejake dieta.... Este spinka chudatko male tak snad nebude chora.....

Silvi to vies, pri malej sa velmi planovat neda. A velmi som o tom hovorit nechcela zatim.... Ale asi by bolo blbe povedat to az po porode🙂)))))Pri druhom je to uz ceeeeeeelkom o inom. Hlavne to ze mi byva stale zle... to si ani nepamatam ze by mi pri Michaeli byvalo tak zle alebo som mozno na to uz zabudla.....🙂)))))Aj ked s nou cvicim tak uz to tak nezvladam jak predtym ale vsak o 9 mesiacov to bude hadam lepsie🙂))))))Alebo aspon po prvom trimestri.....🙂

zrzulka
18. nov 2009

Lucul nieco mi uslo?🙂))) Ty ides varit do bez servitky???