Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
19. nov 2009

csiki mozno na nejake to E

simka9122008
19. nov 2009

Hej je blonďatá

csikike
19. nov 2009

baby, co s tym stretkom v nr?

glorita
19. nov 2009

ahojte...ja usilovne pracujem ako fcelicka v office a vonku je tak kjaaaaaasne 😢

csiki tak aspon viete nieco ine vylucit a naopak,nebranit sa inym druhom potravin. 😵

boc aj ja som objednala na party z tej stranky,sa mi tam videla najvacsia ponuka,aj ked po inych som moc nepatrala,tusim toto bola nejaka š.stranka na kt. som natrafila,kedze v poslednej dobe nejako casovo nestiham.
Cez vikend sme boli 4 dni welnesovat v Tatrach so znamymi,vsetci vratane deticiek si to uzili,pricom Leusko stravil denne v bazenoch 3 hodky a aj tak ich nechcel opustit inak ako s placom 😀

inak hodim sem jeden pre maminy aktualny.... 😀 😀
Mamička na pieskovisku synčekovi:
- Nebi toho chlapčeka lopatkou po hlave... Spotíš sa a prechladneš...

lucia79
19. nov 2009

ja som za stretko, ale nedeľa mi nevyhovuje, nakoľko nedeľný obed musí u nás byť a síce svokrovci bývajú pri nitre, ale tam sa mi rozhodne nechce tráviť čas

bocmanka
19. nov 2009

😵 glor, ty sršíš humorom...hehehe, musíš good ofisovať

csikike
19. nov 2009

luci, nemusi byt nedela, dajte daky cas do placu, a miesto...abbi, co je take podobne ako bola ta kaviaren?
ozi, a dalsia super sprava, ta teta nasla ten preukaz...sice som im uz pisala, ze nech to vyriesia, ale co uz 😀

simka9122008
19. nov 2009

Csikike no super správy dnes 😵

glorita
19. nov 2009

nooo boc,inak by ma asi slahlo z toho celodenneho wordu 😀

telinka
19. nov 2009

ahojte hviezdy 🙂

no rominka jaka modelecka vyskerenaaaaa 😵 😵 😵
dakujem za pochvaly , ste zlateeee 😉
csiki ty mas nejaky rusny zivot 😅

silvika
19. nov 2009

no v sali to zije musime uznat ...

abbi
19. nov 2009

jejda romi je uzasna v tom setiku..... telinocka ty nas vsetky vycackas 🙂 😉 😉 😉

Glor.. tak ten for je dobry :D tiez patris k mamam, ktorych deti sa na pieskovisku nestratia 😀 😀

No stretko... tak co poviete buducu stredu o 9:30 v Centro Nitra? je tam take mensie ihrisko pre deticky. Da sa tam aj pekne behat. Ine lepsie nic neviem 😒
V Mlynoch je uzasny kutik pre deti, ale zial az od 3 rokov. takze o rok si tam dame deti... a my si sademe pred kutikom na kavu 😉 😉

csikike
19. nov 2009

baby, konecne vsetky deti spia 😵 to je klidek 😀
normalne ma to taha urobit si kavu, aj ked ju nepijem 😀
teli, preco? mne sa ani nezda, vcera som mala rusny den, musela som ist na postu (tam teplo a milion ludi), samozrejme ma nikto nepustil dopredu, ved co 2 vrieskajuce deti ked sa vsetci ponahlaju, nie? tomi mi vzdy zdrhal prec, lebo tam bolo ako v pekle...
potom som musela ist do DMky kupit hanke a tomimu plienky (este na noc ma) a gel na pranie, medzitym mi volal brasko, ze mam na 12tu ist k nasim, lebo im budu zapajat net a nikto nie je doma (oni nemaju to zvodidlo na kociky), tak ten som musela aj s nakupom zobrat domov a pobrat deti na ruky a tahat k nasim, tam mi volala kamoska, ze je v meste a ze sa za mnou zastavi, lebo som jej otcovi gravirovala pohare... tei som mala samozrejme doma... tak tomu hovorim rusny zivot 😀
1x som jedla vecer o 17tej

telinka
19. nov 2009

no ja neviem csiki akosi sa ti toho veeela prihodi , aj sa porozculujes 😀 ja som dnes bola do pol desiatej v pyzame a hackovala 😀 😀 😲

csikike
19. nov 2009

mne to vyyhovuje, teda zatial, myslim to centro

ajula25
19. nov 2009

ahojte
no csiki tak toto už hej. takéto stresovanie ja nemusím. Ja mám rada zabehané koľaje, občas vybočenie, ale ak to pekne samo ide ako má. 🙂
Telinka je šikulka. To vieme. Krásne čapice. Naše sú odložené. Chalani dostanú pod stromček, takže potom nafotím určite, 😉
Marek má dnes pasovanie prvákov. Tak nabíjam kameru a foťák a o 16.00 ideme na vystúpenie a proces pasovania. Som zvedavá na to. 😵

csikike
19. nov 2009

teli, no hlavne ma chytaju nervy, ze som totalne neschopna 😀
ale neva, ved casom sa to spravi...

telinka
19. nov 2009

jak ze si totalne neschopna...ved si vsetko zvladla....tada az na to jedlo!!!kojaca matka a takyto stravovaci rezim 😒 🙂

csikike
19. nov 2009

ajul, to je zlate, ze pasovanie, uz sa tesim na fotky, ja mam rada take akcie... dufam, ze aj tu budu take ked deti budu v skole-skolke

ajula25
19. nov 2009

csiki ja sa tiež teším na foto. 😀 už mám plán. Ja fotím a mm kameruje. 😀 ešte o tom nevie. A Marek povedal, že si máme sadnúť hore, lebo odtiaľ najlepšie vidieť 😀 zlatý.
Minule ma naštval, som na neho nakričala apovedala som mu, že ak sa takto správa, tak ja na to jeho pasovanie ani nepôjdem. Tak teraz sa aj tri krát denne pýta: mami prídeš na vystúpenie? môj zlatý. čo som to ja za mater. Takto dieťa strašiť. 😲

a csiki vôbec nie si neschopná. si skvelá mama a všetko perfektne zvládaš! Myslieť pozitívne 😵

telinka
19. nov 2009

u nas sa ziadne pasovanie prvakov veru nekona 😒 ale anuska...tiez prvacka mala imatrikulacie 🙂

telinka
19. nov 2009

teda myslim len na strednej sa taketo akcie konaju

csikike
19. nov 2009

ajul, len neviem ci robim chybu ja alebo ci malo cistim malemu usi, ale vobec ma nepocuva ked mu nieco hovorim co mu nevyhovuje a potom zavadzam tresty ako 3x a cap
3x upozornim, potom capnem, a spytam sa ci vie preco dostal... ale vsimla som si, ze ked je drahy doma, tak tomi je extra divy a dovoluje si ovela viac

ajula25
19. nov 2009

teli aj ja o tom prvý krát počujem. no ale teším sa.

a chystám sa s Marekom vyrábať Mikulášsku čižmu. Lebo majú v škole súťaž o najkrajšiu mikulášsku čižmu, tak sa potešíme tvorbou troška. Ale vidím to tak, že ja sa pohrám a Marek bude čumieť do bedne 😀

csikike
19. nov 2009

teli, hej, na strednej sme to mali aj my, ale nam tam robili traposiny... teda, ako zavazali oci a tak sme mali sfuknut sviecku ale zatial sa postavili pred nas a nastavili zadky a my sme im tam fukali... a tak, tak to som rada, ze tam neboli kamery 😅
a minule mi vravi mana, ze som bola super dieta, ze ziadne pubertacke spravanie...no jasne ked som bola na intraku od 14tich 😀 , tak aspon mam super napad ked ma budu deti hnevat 😀

ajula25
19. nov 2009

csiki nielen Tomi má zaľahnuté v ušiach. Ja to mám dvojmo. Ani Marek ani Lukáš nereagujú. A keď zavreštím, tak Marek ešte drzo sa spýta, že čo vreštím. Niekedy ma poráža.
Najnovšie mi Lukáš vypína a zapína televízory. Doteraz nemal silu tie gombíky zatlačiť. Ale povyrástol aj silu dostal, tak to skúša. Darmo, že poviem, že nesmie. Akoby som hádzala hrach na stenu. A keď ho capnem tak skriví pusu a ukazuje na ruku a že bibi má. Vyslovene len vystrája čo nemá. Hračky ho zaujmú tak na dobu 5 minút. A potom len vystrájať.

telinka
19. nov 2009

ajulka aspon mas dokaz o tom ze mas zdrave deti 😀 😀 😀

csikike
19. nov 2009

ajul, mna naviac stvalo, ze sme mali cely byt sama hracka, kade chodi, tade nieco zobral, tak som mu to zatrhla, do obyvacky smie doniest iba 3 male auta alebo 1 velke, do spalne, ziadne hracky a hracky z kuchyne (naberacky a tak mu do ruky nepatria) a celkom dobre sa to ujalo, v izbe maoze mat neporiadok, to mi nevadi, ale ked ideme von, tak sa upratuje a ked ide spat tak tiez... kym to nie je spravne, tak sa nikam nejde
uz to bolo neznesitelne, vecer sme si vzdy lahli do niecoho co tam cez den nanosil...

silvika
19. nov 2009

csiki aj ja mam takeho doma, zisti co nesmie a to donemoty robi dokym sa mu nieco nestane alebo nedostane na rit ked nerobim co chce on tak mi naschval uteka hore schodmi uz mi raz usiel uplne hore a cim je doma viacej ludi tym viacej vymysla...obcas je ako vymeneny, ze so mnou je dobrucky a caka na zotmenie to prichadzaju vsetci pomaly domov, tato az v noci obcas tak toho ani nestiha, aleked ho stihne hotovo maly dabel je z neho. vikendy vymysla od rana kedze najde vsetkych v posteliach inak to ani nejde... 😉

telinka
19. nov 2009

wooow csiki ty si hotovy general 😕 🙂