Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
20. nov 2009

dobre ranko. Ja som bola vybavovat srechu na bytovku, bo nam zacala tiect, tak som nahnevana a zaroven aj rada. Vybavila som, aj ked nie kazdy je spokojny. No , ale vsetkym sa vyhoviet neda 😅

luculka
20. nov 2009

cafte aj u bas je desná hmla,,a kosa,,,,tusim uz konecne,,,alebo skorej bohuzial zacina zima,,, 🙄 🙄 🙄

juchuuu mz sme dnes spali celu noc,,,od 22:00 do 8:00 😵
ideme pozret za tatinom,,,,ma nam prist domiesavac,,,tak mala ide pozret na velke auto,,,,ked sme kopali zaklady
,,,,vozila sa na tom bagre,,,aj soferovala,,,,to mal byt tusim fakt chalan

janka1874
autor
20. nov 2009

luculka aj naša Sendy je v takých veciach ako chalan veď čo dodať aj kamión už šoférovala 😀 😀 😀

veru simka tá hmla je o nervy a kedy prídete na návštevu

silvika
20. nov 2009

fihaaa lucul tusim stihate uz grilovat v novom ... kde mate nejaky projekt domceku?

luculka
20. nov 2009

na modrej streche,,,,

silvika
20. nov 2009

a sak ako ta tam najdem ? som skusala a nist

silvika
20. nov 2009

a uz som ho nasla tusim im vtedy nesla stranka dobre

janka1874
autor
20. nov 2009

som práve pokukala fotky luculka pekný domček to bude

bocmanka
20. nov 2009

🙂 čaute...
my sme dnes boli u kamošky na dedine, blízko mt a romy bola nadšenáááááááááá
má totiž tri dcéry a dve staršie boli v škole /7 a 11r./ a najmenšia laura /2,5r/ sa prekrásne hrala s romy
zistili sme že bábiky nás nebavia, dostali sme do auta aj bárbinu a skončila na zemi, "neceeem bábu.." a najväčší úspech mala plyšová myška a samozrejme ten macko /či pes???/, čo sa stláča nožička a rúčka a hovorí riekanky a spieva...
takže bábiky ostanú dve staré čo máme a asi ježiškovi napíšeme pesničky a riekanky..
luc aj ja chcem vidieť dom..
vy ho tuším stihnete skôr ako my.. 😀 😀 😀

ajula25
20. nov 2009

ahojte
teda baby vás dočítať...tuším sa fakt blížia zimné dlhé večery... 🙂
Jani depka prejde. Ja nie som ani po pôrode ani tehodtná a niekedy mám takú depku že hrúza. Držím prsty, nech je všetko ok a nech Viki to bruško prestane trápiť. Bude dobre , neboj.... 😉
Adulka som rada, že Samkovi je už lepšie a že pomaličky sa zotavuje. Chudáčik malinký, sa vytrápil....Držte sa.
Abetka dodatočne Alžbetke všetko najlepšie k meninkám 😉

Tak my sme boli včera na tom pasovaní. Čakala som viac, ale bolo to pekné. Aj keď by som to inak urobila. Stáli na pódiu, a Marekova trieda bola vzadu, takže ich vôbec nebolo vidieť. Blbo zorganizované. Ale inak boli strašne zlatí. Speivali dve pesničky na koniec a riaditeľka bola oblečená ako kráľovná, v ruke mala niečo ako žezlo a každé dieťa pasovala za riadneho žiaka školy. Pritom im to žezlo dávala na ľavé plece....pekné až dojímavé to bolo. Aj som mala slzy v očiach.

janka1874
autor
20. nov 2009

tak obedík je hotový deti ešte spia jupííí toľko radosti 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. nov 2009

no vidíš boc a máš ušetrené na bábikách 😀 😀 😀

pekné ajula aspoň niečo sa ešte pre tie deti robieva

janka1874
autor
20. nov 2009

tak Sendy je už hore veget skončil 😀 😀 😀

ajula25
20. nov 2009

teliiiii aká krásna čiapka na Peťulkinej hlave! úžasná. 😵

bocmanka
20. nov 2009

😵 jani tak vegeť aj so sendy...
ja musím ísť dnes kuk pesničky z bambuľky, je z nej hotová
dvd fičia...

telinka
20. nov 2009

ahojte 🙂

tak bez servitky sa dnes nataca aj u jednych na nasej ulici 😅
ajulka vdaka , nejako ma to chytilo...to som pre jednu zakaznicku nahodila...len kto zamna bude zehlit neviem 😀
lucul pjeknyyy domecek...len nech rychlo rastie 🙂

ivana26
20. nov 2009

jani ,neboj depka prejde. Vikinke prejdu koliky a bude dobre. ja si tiez myslim, ze som hrozna matka a to mam len jedno dieta, na kazdeho to obcas pride a ty si hlavne po porode a hormony sa buria. dojdi sem k nam, mame dnes 20 stupnov a krasne slnecno 😉 lebo inak je to hnusne jesenne pocasie fakt len na depky
ajul, to muselo byt dojimave vidiet tam stat Mareka ako ho pasuju, ja by som urcite revala 😅 ja som taka citlivka

lenka85
20. nov 2009

baby dajte tip co varit...

janka1874
autor
20. nov 2009

boc aj u nás fičí bambuľka moc sme si nepovegetili lebo ledva sme zjedli polievku tak vstala Viki ale už je napapaná tak my ideme tiež pokračovať v papaní

zrzulka
20. nov 2009

Ajul super zazitok, pofotene natocene?🙂)))Tych dojimavych zazitkov nas teda este caka, ukoncenie ZS, stuzkova, svadba....ajaj

Luculka krasny domcek budete mat...

Teli ani nepis o zehleni🙂))) ja mam tiez doma kopisko na zehlenie ale tak sa mi nechce....

My mame zase take obdobie ze len ocko, nikto iny..... dnes som bola na krv a zhodou okolnosti aj manzel bol preobjednany na preventivne vysetrenie tak vzal Michaelu so sebou. A ako mu robili EKG tak mala sa vraj rozplakala.... No uznajte.... kto vie ci by aj pri mne tak plakala🙂)))))A ako ziarli ked mi da muz pusu... Hned ma odtlaca....

silvika
20. nov 2009

zrzul no ak by to vysetrovanie vyzeralo rovnako nebezoecne ako ekg tak isto by ta branila ...

luculka
20. nov 2009

baby dakujem.....no je takz mensi,,,ale hlavne su hore 3spalne,,,tak to je super,,, 🙂
u nas nic ine len krtko stale 😠

silvika
20. nov 2009

a luc bud rada ze ju to tak dlho drzi nas nieco kuka dokolecka nejake pesnicky alebo rozpravky a potom mu to zrazu odpadne od chuti a nechce ani vidiet .... luc sak naco by ti bol velky baby sa ti skoro povydavaju jedna je uz pekna po tebe, bude o nu velky zaujem co by ste sa s muzom nahanali vo velkom dome?

silvika
20. nov 2009

sak to sama dobre poznas z domu u vasich

telinka
20. nov 2009

veru silvi tiez som toho nazoru a nechce sa mi vyrabat izby na podkrovi 😅 na upratovanie stacia aj tie 4izby co mame 😀 predpokladam ze aj nase baby sa budu chciet osamostatnit ako vsetci normalni mladi ludia a keby nahodou nie tak potom nech si to podkrovie dorobia same 😀 😀 😀

silvika
20. nov 2009

my sme sa zasa preto nastahovali k nasim, sice to dom nie je velky ale pre dvoch boli stale dve izby navyse

bocmanka
20. nov 2009

😵 luc, ja som stále nevidela dom, no kde je??????,

simka9122008
20. nov 2009

tak u nás sa už spíííííííííííííííí, jupíííííííííííííí, bez upozornenia a špacírovania po detskej 😀
Ja som dnes bola v meste nakupovať, babka mi dala peniažky na meniny aj pre malú na narodky, tak som pokúpila nejaké oblečenie a aj pre malú nejaké hračky

abetka
20. nov 2009

ahojte. Tak deti spia a zajtra ideme na svadbu, tak od rana lietam od kadernicky, ku vizazistke a potom deti dat do gala

simka9122008
20. nov 2009

Abetka, ako ti závidím, ale v dobrom, zabavte sa 😵