Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. nov 2009

no žienky tak Vám závidím ticho doma tu sa reve od 21-vej už mám dosť ide mi puknúť hlava a chcem spaaaať 😢 😢 😢 drahý síce tiež pomáha a stihol aj koláčik upiecť ale už fakt máme dosť obaja

janka1874
autor
27. nov 2009

Dobré ránko
ako vidím včera som tu bola posledná a dnes prvá no čo narobím keď včera mám malá zas cirkusovala do viac ako 23-tej a Sendy vstáva o 7.00 tak som sa zas raz výborne vyspala 😀 😀 😀
tak si radšej idem zaliať kávu lebo mi ide puknúť hlava teda káva to som asi odvážne napísala je to skôr také kakavko

silvika
27. nov 2009

jaaaj no nas ide na reklame na domestos a podobnych hnusnostiach tie bacily zere, potom aj J&T banka, t mobile hociktory hlavne ked su tam mobily no a samoska vsetky auta to ich komentujeee ale tak maloktora sa mu nepaci on sa tesi aj ked lidl ma reklamu 😝

janka1874
autor
27. nov 2009

tak Sendy sa páči jedine reklama na orange kde sú tie malé postavičky škriatkovia či ako to mám nazvať ináč jej je reklama ukradnutá juj a ešte na kofolu tá 100 rokov stará s tým dievčatkom

silvika
27. nov 2009

zeny ked kupujete spotrebice viete mi povedat co znamena funkcia samorozmrazovania ci ako sa to vola? sak nasa ma ale rozmrazovala som ju sice ja sama ale myslela som ze by to malo inac fungirovat

janka1874
autor
27. nov 2009

juj a zabudla som sa pochváliť tak som si včera kúpila farbu na vlasy lebo nejako ma rozčulujú tie sem tam sivé vlasy to nejako moc upozorňuje že starnem 😀 😀 😀 červenofialovú len dúfam že neskončím na krstinách s nejakou šatkou na hlave 😀 😀 😀 😀

silvika
27. nov 2009

ja sa nejako nestiham prikukat tak som spokojna aj so sedivou hlavou ale pamatam si ze pocas kojenia som mala akosi viacej tych dedovsedovych na hlave

silvika
27. nov 2009

a ozaj ked ste boli reklamach tak ta kacica do zachoda asi aj funguje celkom, pekna ligotava misa je od toho 😉

janka1874
autor
27. nov 2009

a silvika kde si to kúpila lebo ja to neviem nájsť v žiadnom obchoďáku už si pripadám ako blbec že načo reklamujú keď to nikde nemajú

a silvika ty máš také vlasy do blond tak na tých to až tak nevidno ale ja mám hnedé a to teda svieti ako neónka taký šedivák pomedzi ne na nervy mi to ide 😀

a funkciu samorozmrazvania ja osobne nepoužívam takže neporadím

silvika
27. nov 2009

jani ani neviem mamina pri robote ma nejaku dorgisku a tam to schopila, tusim 101 drogerie je to

janka1874
autor
27. nov 2009

no tam tom ešte nebola kuk lebo to máme až v meste a tam sa teraz nedostanem to je ešte na Sendy pešo ďaleko ☹ 😒

telinka
27. nov 2009

aaahojte 🙂

ja som dnes rano mala fofry...som zobudila anusku na autobus , potom sme este zalahli a zobudili sa o pol 8mej 😅
misku som musela autom zaviest do skoly a tak nejako dnes nic nestiham 😅

ajula25
27. nov 2009

ahojte
no jani nezávidím ten plač. Najhoršie je, že nevieš prečo a to potom ide pekne "na nervy". No vyrastie z toho snáď... 😉
Silvi mám taký pocit, že samorozmrazovanie funguje len na chladničke. Mrazničku asi ty sama musíš....aspoň my to tak máme, ja keď naša chladnička je už staršia....
a reklamy aj u nás letia. Všetky. To je jedno aká, stojí pred telkou ako zhypnotizovaný. Ale na mlieko Hami sa mu páčila. Tie detičky čo sa tam smiali....a najnovšie aj komentuje. A keď neodpovedám, tak na mňa kričí, že mama! Sranda 😀

silvika
27. nov 2009

teli zasa raz za cas mas pravo aj trochu ponestihat, ja tu sedim a cakam, kym mi dovezu moraka, ze okolo obeda ...tak asi ani morakovci dneska nestihaju alebo zvyknu mavat neskorsi obed ako ja

ajula25
27. nov 2009

teli aj taký deň musí byť...inak by to bolo príliš stereotypné... 🙂

janka1874
autor
27. nov 2009

ajula najhoršie je že chúďatko trpí všetkým naraz plný noštek a aj bruško no aj teraz snaží sa spať od 11-tej ale už ani neviem koľko krát bola hore že nevie dýchať tak som jej ťahala z vysavačom noštek

ajula25
27. nov 2009

jáj moja zlatá. Chúďatko. To verím, že to je blbé, keď sa ani vyspinkať nemôže tak ako potrebuje....tak nech jej to skoro pominie.
A Sendy už je lepšie?

silvika
27. nov 2009

nas maly bol tiez chory ked bol malinky najprv mal ocko zapalene ze asi este z nemocky chytil to mal asi dvatyzdne, a asi o mesiac mal nadchu prvu, potom druhu asi ako polrocny, a veru strasne to bolo pocuvat ho ako chrci a nevie dychat, vela som musela zvlhcovat nosit podkladat a sinupret davat rozpusta hlieny

silvika
27. nov 2009

do oka som musela kvapkat minimalne 5x denne sinupret 3x potom somnozicky mala masirovat lebo mal miernu asymetriu noziciek som si to normalne musela zapisovat co som uz ani nevedela ci som to dostatocne vela krat vsetko porobila

abbi
27. nov 2009

nas natan dnes rano kricla MONTANA... skoro sme odpadli.. tak reagoval na reklamu o Hane Montane 😀 😀
a tiez prisiel k MM a hovori mu, tata kde mas euro, daj mi euro 😨 opiciak maly.

csikike
27. nov 2009

abbi, super je maly 😀
nas si sam sebe rozprava, vytiahne vysavac a zacne:" ako robi vysavac?" "ksaaaaaaaaaaaaa ", a uz celkom pekne spaja slova do viet, sice iba tak 3-4 slova ale ide mu to a zacina pouzivat mnozne cislo ked to je treba
a neskutocne fanatik do aut, uz pozna znacky nissan, bmv, mercedes, audi, seat, skoda, fiat, kia, ford, chevrolet, opel, renault, peugeot... ludia sa iba otacaju ked ide po parkovisku a menuje znacky
a vyzera to tak, ze sme trvalo bez plienok, uz iba na noc, ale dnes uz dostane nepremokavu plachtu na noc, tak bude bez plienky, som zvedava na vysledok 😲

silvika
27. nov 2009

no aj nas sem tam pouzije slovo ktore priamo neopakuje, vysypal gombiky a medzi nimi bol srob a ja ze toto je co, ved to neni gombicek a on ho zobral ze srob, tak som samoska vychvalovala

silvika
27. nov 2009

csiki co sa ponahlas kam? my poctivo prebalujeme a ty uz len malinku budes? ci akoze kazdy jedno dieta budeme plienkovat? 😝 😉

telinka
27. nov 2009

ja ked zabudnem pochvali tak slecna si sama povie "sikovna petulka" 😀

silvika
27. nov 2009

nas si len sam ukazuje ked nieco odklada alebo mu nikto nic nepovie ale sam pre seba ukaze ze ma cakat. ale poradny dzedzinsky chalan je to uz lieta s tatrovkou po chodnikoch dobre to hrkoce dufam, ze si nic vybije pri tom lietani ... a samoska cely uslintany okolo pusy co si pri tom vydava zvukovy doprovod keby mrzlo nevypadal by tak v pohode

silvika
27. nov 2009

a ked su tie vase deti take sikovne, dufam ze budu aj prve zenit a vydavat nie, ze ich ti nasi lenifci popredbiehaju

telinka
27. nov 2009

jaaaaaaaaj silvi na co ty uz nemyslis 😅 😅 😅

ajula25
27. nov 2009

silvi ešte máme čas na ženenie....snáď 😀

lukáš sa vyciká do nočníka a povie si jatý...akože zlatý. Raz tak prišiel ku mne a že jatý a dotiahol ma do detskej, tam mláčka na zemi a si tlieskal a jatý jatý.....no nezabiješ sa? 😀

už aj on pekne rozpráva ale má takú tú svoju reč, ktorej rozumie len blízke okolie a niekedy ani my nie. Včera na mňa vybrechol, že tosija...a asi 5x to zopakoval, kým som pochopila, že sa chce točiť 😀
a napr. sme šli k našim a on že ideme dekom, bakam, sisija, jasom.....hovorím: áno ideme k dedkovi, babke, Lucii a aj ja som ale neviem čo tým myslíš. Až potom mi docvaklo, že to malo byť Rasťom 😀

ajula25
27. nov 2009

jáj a keď ide spať to pospomína všetkých a začína Pat a Mat 😀 tak mu pritakám, že všetci idú spať a nech spí aj on 😅

silvika
27. nov 2009

teli nechci vediet na co ja myslim 😉